Hearts of Iron 4 Launcher Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyunu türkçe açmak için launcherdan başlatmaya çalışıyorum fakat resimdeki hatayı veriyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı ?

Screenshot_1.png

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Oyunu türkçe açmak için launcherdan başlatmaya çalışıyorum fakat resimdeki hatayı veriyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı ?

Ekli dosyayı görüntüle 239117
Şimdi bu sorunu çözmek için oyunun dosya konumunu aç sonra o kısımda launcher settings gibisinden bir dosya olacak onu metin belgesiyle aç sonra o metinin bir kısmında steam yazıyor onu sil gog yaz ve kaydedip çık. Sorunun çözülür. Başka bir sorunun olursa yazarsın.
Oldu mu ?

Son düzenleme:
Şimdi bu sorunu çözmek için oyunun dosya konumunu aç sonra o kısımda launcher settings gibisinden bir dosya olacak onu metin belgesiyle aç sonra o metinin bir kısmında steam yazıyor onu sil gog yaz ve kaydedip çık. Sorunun çözülür. Başka bir sorunun olursa yazarsın.
Oldu mu ?
Evet oldu fakat oyun yine türkçe olmadı. Zaten tr yama ile buglar oluştuğunu yazmışlar, ingilizceden devam edeceğiz artık. Teşekkür ederim yardımın için.

Evet oldu fakat oyun yine türkçe olmadı. Zaten tr yama ile buglar oluştuğunu yazmışlar, ingilizceden devam edeceğiz artık. Teşekkür ederim yardımın için.
Türkçe yama korsanda çok sıkıntılı ben de oynarken ingilizce oynamıştım orjinalde bir sorun çıkartmıyor ama korsanda olmuyor.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Sorun kısmen de olsa çözüldüğüne konu kilit.Konu sahibinin istemesi halinde tekrar açılacaktır, iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt