Hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

silic

Torrent-Oyun.com
Şuan Superonline kullanmaktayım fakat 10 güne kadar sözleşme bitiyor ve artık superonline ile devam etmek istemiyorum çünkü rakamlar çok uçuk. Türknet e geçmeyi düşünüyorum 85 tl 100mbps olan paketine sizce türknet iyimi kullanan varmı ? Bu arada altyapım VDSL internetten kaç hız alırım diye baktıgımda 100 mbps gözüküyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.. İYİ FORUMLAR !

GREY

[TechGuy]
bölgesel olarak servis sağlayıcısının hizmet kalitesi değişiyor. Atıyorum X firmadan memnunken taşındıktan sonra hiç memnun olamayabiliyorsunuz. Öncelikle tavsiyem bulunduğunuz bölgedeki kişilere danışın hangi firmaları tercih ediyorlar sorabilirsin. İkinci tavsiyem ise eğer bölgende Vodafone hattı var ise vodafone geçebilirsin ücretsiz daire içerisine fiber hat çekiyorlar ama 26 ay taahhüt vermek şartıyla. Üçüncü tavsiyem milenicom önerebilirim 2016'dan beri kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Taahhütsüz 50mpbs 85 lira sanırım arayıp fiyat alabilirsin.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
ben olsam turknete bulaşmazdım kuzenime 35 mbps dediler 16 mbps alıyor başlangıçta yüksek gösteriyorlar bağlanınca eski netini arıyorsun üstelik müşteri hizmetleri bile yok ve online oyunlarda ani ping yükselmeside cabası net gidince tamiri için türktelekomu arıyorlar arkadaş 1 ay netsiz kaldı türktelekomda bilerek arızayı onarmıyor vs. ben turktelekom kullanıyorum ülkemizdeki çoğu firma türktelekom alt yapısı kullanıyor bu yüzden bilinmedik firmalara bulaşmak saçma ben sana türktelekom veya kabloneti öneririm kablonet türksata bağlı sağlam firmadır.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Yaklaşık 4 senedir Türknet kullanıyorum hiçbir sıkıntım yok. 100mbps download 8 mbps upload var. Oyunlardaki ping değerim 60ı geçmiyor. Zaten 1 ay deneme hakkınız var eğer bir sorununuz çıkarsa iptal edersiniz. Denemekten zarar gelmez.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
İkinci tavsiyem ise eğer bölgende Vodafone hattı var ise vodafone geçebilirsin ücretsiz daire içerisine fiber hat çekiyorlar ama 26 ay taahhüt vermek şartıyla.
Şu söylediğini keşke birkaç ay önce duysaydım. :oops:
Neyse sağlık olsun.TTNET'ten Turkcell Superonline'a geçince eşekten inip ata binmiş gibi oldum zaten (8-9'dan 22'ye).Deveye binmeyivereyim canım ne olacak. ;D

silic

Torrent-Oyun.com
Dediğin gibi iptal etme durumu olduğu için denemek istiyorum çünkü şuanda 25 mbps internete 89 tl veriyorum turknet 100 mbps internet paketine 85 tl diyor ve altyapım VDSL yani destekliyor. Olmadi iptal ettiririm yapacak bişe yok :)

İletileriniz birleştirildi (lütfen flood yapmayınız):

Cevap veren herkese teşekkür ediyorum. Yukarıda da dediğim gibi turknet şuanda daha makul fiyatlı oldugu için denemek istiyorum zaten kendilerininde dedigi gibi iptal etme şansına sahibim. Bakalım memnun olacakmıyım :) duruma göre sizi bilgilendirebilirim düşünen arkadaşlar varsa. İYİ FORUMLAR !

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende Türknet e geçtim telekom kullanıyordum 1 yıllık taahhüt bitince kapattırdım 16 mbs ye 90 TL istiyorlar. 85 TL ye türknet e geçtim 35 mbs veriyorlar bana ilk günler sıkıntı yaşasamda çok şükür stabil şuan ( Türktelekomda beterini yaşadım ama son 4 ay sorunsuz du ) Vodafone beni de düşündürüyor telefonum Vodafone bazen evimin ilerisinde ki parkta çekmiyor sinir bozucu kötü izlenim bırakıyor ( bu arada tek amacım en ucuz en hızlı interneti almaktı ) işin iyi tarafı taahhüt yok kafa rahat tabi çıkarken kargoya kağıt vermeler iptal edip diğerini bağlatırken internetsiz kalmalar olacak tabi de oda olsun yani. Steam de en yüksek indirme hızı sağlayan firma , 35 mbs download ile 4.2 MBs ile oyun indiriyorum örnek 2-3 saat içinde 30-40 GB iniyor upload 6 mbs hiç kullanmıyorum bir şey söyleyemiyeceğim ama resim upload ciddi şekilde hızlandı. Müşteri hizmeti yok muhatap yok sana yalan da olsa 2 laf edip sakinleştirecek kimse olmaması cidden kötü ama ilk aylardan sonra sıkıntı çıkacağını sanmıyorum( benim oturduğum bölgenin fiber tarzı kablosu yeni geldi ve yakınlarda kimse türknet kullanmıyor )

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt