Hangi Assassin's Creed Serisi Daha İyi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Library_367158

Ynt: Hangi Assassin's Creed Serisi Daha İyi

Bana göre hiçbiri kötü oyun değildi.Yalnız Revelation ve 2'yi çıktığı zamanlarda oynayamadığım için oynamaya karar verdim [3-4 sene önce] ama grafiklerinden dolayı bi türlü oyuna ısınamadım.Eskilerden Brotherhood benim favorimdir.Yenilerden AC: Origins şahane görünüyor [henüz tam olarak başlamadım].

Assassin's Creed serisinde belkide en başarısız en çok unutulan oyunu AC: Liberation'dır.
Oyunu biraz oynamıştım.Ama nedense, kadın karakter olmasından mıdır nedir oyunu biraz itici buldum[assassin ruhu eksikti sanırım].Artı bu oyunda neredeyse bütün görevler birbirinin aynısı.AC 3'ten sonra AC Black Flag'a geçişin en büyük sebebinin bu olduğunu düşünüyorum [görevlerin monotonluğu].Tıpkı AC: Origins'te olduğu gibi.

Bu arada bu konu hiç eskimicek değil mi? :p

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Ynt: Sonunda Geri döndüm arkadaşlar Ve ilk sorum hangi Assassins Cred serisi daha iyi

Beltain' Alıntı:
2. Oyunu. :thumbup:

Gerçekten Origins'in RPG türüne çağ atlattığını mı düşünüyorsun ? Oyun bariz bir şekilde Witcher 3'den esinlenerek yapılmış.Hatta oyunun adı da Assasin's Creed Wild Hunt olabilirdi. ;D
Gizlilik, yay, çeşit çeşit yakın dövüş silahları, gerçekte var olan bir yer, denizlerde yolculuk, tarihi karakterler. The Witcher 3’te olmayan birçok öge kullanılmış ve benim gözümde The Witcher 3’ün çok üstüne çıkmayı başarmıştır. Ama dediğin gibi esinlenme var.

lacosteq

Torrent-Oyun.com

bana göre ac 2 ac brotherhood ac revelations ac black flag <3 ac origins bilmiyorum oynamadım daha unity syndicate oynamadım onuda oynasaydım daha iyi karşılaştırma yapardım ama işte olmuyor şuan rogue falan bilmiyorum

LordAnil

Haydi Abbas, vakit tamam..

Bence Unity ve Black Flag unityden sonra çıkanları oynamadım sadece videolardan izlediğim kadarıyla biliyorum

ISKA

Seviye 13

Tüm seriyi bitirdim platform oyunlarını ve origins hariç.En çok beğendiğim brotherhood oldu

kesici000

Torrent-Oyun.com

AC 2 >AC 3 > AC BLACK FLAG >AC ROGUE>AC REVELATİONS>AC UNİTY (ÇÖP)

AC ORİGİNSİ OYNAMADIM ÜSTTEKİ SIRALAMA HİKAYE KALİTELİLİNE GÖRE
(ASLINDA BENİM EN BEĞENDİĞİM 3 AMA MİLLET TEPKİ GÖSTERMESİN DİYE 2 YAZDIM)

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

Bana göre en iyisi Revelations dır. Black Flag ve Origins bana göre asıl ac oyununu yansıtmıyor eğer başka bir adla çıksalardı gözümde daha farklı olabilirlerdi. Ayrıca niye hiç kimse 3. oyunu beğenmedi anlamadım bence çok güzeldi.

kesici000

Torrent-Oyun.com

naCrimed' Alıntı:
Bana göre en iyisi Revelations dır. Black Flag ve Origins bana göre asıl ac oyununu yansıtmıyor eğer başka bir adla çıksalardı gözümde daha farklı olabilirlerdi. Ayrıca niye hiç kimse 3. oyunu beğenmedi anlamadım bence çok güzeldi.
NASIL BEĞENMEDİ 2 DEN SONRA EN ÇOK PUAN ORTALAMASI 3 DE VAR SADECE FORUMDAKİ ARKADAŞLAR OYNAMAMIŞ

zapenakpea

Torrent-Oyun.com

Assassin's Creed Liberation dışında hepsi güzel.1'ri ve Assassin's Creed Origins'i oynamadım.

DeSeRT

The Gladiator

1 hariç hepsi iyi

Library_367158

Farkettimki insanlar bitirmediği oyunlara çöp yakıştırması yapıyor.Belkide haklıdırlar, oyun kötü olabilir ama Unity ve Syndicate için yapılan çöp yakıştırmaları bence yanlış.Bu oyunlara bir şans daha verilmesi gerektiğini düşünüyorum.Ayrıca merak ettim, bu iki oyunun neyini beğenmediniz?

195

Emektar
Ynt: Sonunda Geri döndüm arkadaşlar Ve ilk sorum hangi Assassins Cred serisi daha iyi

ArnoVDorian' Alıntı:
Gizlilik, yay, çeşit çeşit yakın dövüş silahları, gerçekte var olan bir yer, denizlerde yolculuk, tarihi karakterler. The Witcher 3’te olmayan birçok öge kullanılmış ve benim gözümde The Witcher 3’ün çok üstüne çıkmayı başarmıştır. Ama dediğin gibi esinlenme var.
Açıkçası ben bu oyunda gizliliğin ön plana çıkarıldığını düşünmüyorum.Bir suikastçıyı yönetiyoruz ancak gizlilik sadece bir köşede dursun diye koymuş gibiler zaten ne kadar gizli gitmeye çalışırsan çalış bir AC klasiği olan saçma sapan bir yerden bir asker mutlaka bizi görüyor.Denizlerde yolculuk,silah çeşitliliği ve yay (W3'de arbalet) zaten W3'de mevcut olan özellikler.Tarihi karakterler ve yerler tek özgün noktası ayrıca bu oyunda yan görevlere önem vermiş olmaları acaba size hangi oyunu hatırlatıyor ? Görüşüne saygım var ancak bu oyun benim için "W3 bu kadar tuttu aynı formülü bizde yapalım" denilerek başlanmış zorlama bir oyun.Bana kalırsa AC serisi Revelation veya 3. oyunda bitmeliydi. :thumbup:

battlefield

BATTLEFİELD HASTASI

Black Flag baya güzeldi senaryosuda güzel her yönden benim hoşuma gitmişti çok gerçekciydi bana göre.

spage

Torrent-Oyun.com

Origins hariç tüm oyunlarını oynadım bence en iyisi Unity,ilk çıktığı zamana göre bugları yok daha akıcı dövüş sistemi ve parkuruyla Unity diyorum.

Katq

Torrent-Oyun.com

Beltain' Alıntı:

Gerçekten Origins'in RPG türüne çağ atlattığını mı düşünüyorsun ? Oyun bariz bir şekilde Witcher 3'den esinlenerek yapılmış.Hatta oyunun adı da Assasin's Creed Wild Hunt olabilirdi. ;D
"AC serisi" RGP anlamında çağ atladı demek istedim ben. AC serisinde olayın RPG tarafına bu kadar yanaşmış bir oyun var mı hatırlamıyorum ben şahsen.

Beltain' Alıntı:
Açıkçası ben bu oyunda gizliliğin ön plana çıkarıldığını düşünmüyorum.Bir suikastçıyı yönetiyoruz ancak gizlilik sadece bir köşede dursun diye koymuş gibiler zaten ne kadar gizli gitmeye çalışırsan çalış bir AC klasiği olan saçma sapan bir yerden bir asker mutlaka bizi görüyor.Denizlerde yolculuk,silah çeşitliliği ve yay (W3'de arbalet) zaten W3'de mevcut olan özellikler.Tarihi karakterler ve yerler tek özgün noktası ayrıca bu oyunda yan görevlere önem vermiş olmaları acaba size hangi oyunu hatırlatıyor ? Görüşüne saygım var ancak bu oyun benim için "W3 bu kadar tuttu aynı formülü bizde yapalım" denilerek başlanmış zorlama bir oyun.Bana kalırsa AC serisi Revelation veya 3. oyunda bitmeliydi. :thumbup:
Oyunda suikastiçi değilsin ki zaten Medjay ünvanlı Mısırlı bir savaşçısın :D. Evet Assassin's Creed'teki "Assassin" kısmına pek yakışmıyor ama bu oyunda Assassinlerin nasıl ortaya çıktığını anlatmak istemişler. RPG'ye önem verelim dedikleri vakit ne yaparlarsa yapsınlar bazı oyunlara benzeyecekti zaten. Çünkü RPG'nin kralları var piyasada. :thumbup:

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar

Sehmus Talay' Alıntı:
Farkettimki insanlar bitirmediği oyunlara çöp yakıştırması yapıyor.Belkide haklıdırlar, oyun kötü olabilir ama Unity ve Syndicate için yapılan çöp yakıştırmaları bence yanlış.Bu oyunlara bir şans daha verilmesi gerektiğini düşünüyorum.Ayrıca merak ettim, bu iki oyunun neyini beğenmediniz?
Unity'yi ben çok beğendim, oynadığım en iyi oyunlar arasındadır ama Syndicate'i ise hiç beğenmedim. Sebeplerinden kısaca bahsedersem:

-Fazla renkli olmuş. Öbür AC oyunlarındaki gibi soğuk bir atmosfer yok.
-Duygu yok. Hikayeyi 2 karaktere bölmeleri pek iyi olmamış sanki. AC'nin her oyununda ana karakterin yaşadıklarını hissedebiliyordum ama bunda öyle bir şey olmadı.

aeygames

Kıdemli Yetkili

AC 2 ve 2 'den sonraki oyunların hepsi iyi bence. Ama en çok black flag'i sevmiştim.

Sessizkartal

I dont trust words, I trust actions.

Hayatta bazen öyle anlar geliyor ki, Spiderman, Batman, Superman, AC serisini tekrardan oynamak izlemek dinlemek okumak istersin fakat öncesinde hatırlamamak istersin. AC serisi bunların en başında. 2.oyun ve revelations olanı bana göre en iyileri.

ReucTeuR

Torrent-Oyun.com

Sessizkartal' Alıntı:
Hayatta bazen öyle anlar geliyor ki, Spiderman, Batman, Superman, AC serisini tekrardan oynamak izlemek dinlemek okumak istersin fakat öncesinde hatırlamamak istersin. AC serisi bunların en başında. 2.oyun ve revelations olanı bana göre en iyileri.
katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt