Torrent-Oyun | Halo: The Master Chief Collection [v1.1829.0.0 + 5 Oyun] (FitGirl Repack) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Halo Kapak3.png

Halo: The Master Chief Collection [v1.1829.0.0 + 5 Oyun]
(FitGirl Repack)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: bin

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: v1.1829.0.0 + 5 Oyun

:pccrack: Mevcut

:psboyut: 5 Oyun: 98,8 GB (FitGirl Repack: 38,1 GB)

:pccikistarihi: 26.09.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:oyunhakkinda:

Şuana Kadar Çıkmış Tüm Oyunlar
(4. oyun da gelecek)

MCC1.jpg
MCC3.jpg
MCC2.jpg
MCC4.0.jpg
MCC4.jpg

Halo 3: ODST, Halo: The Master Chief Collection'ın ikinci bölümü olarak bilgisayarlara geliyor. Bilgisayar için en iyi hâle getirilmiş bu oyunda, bilindik bölgelere dönüp Covenant’ın New Mombasa şehrini istila etmesinin ardında yatan motivasyonu ortaya çıkarmaya çalışan Orbital Drop Shock Troopers (ODST) birliğinin gözünden Halo 3 öncesi olayları tecrübe edin. Halo evrenindeki yeni, sürükleyici bir alt etme mücadelesinde savunmasız ve izole bir şekilde Covenant işgalinin tehlikelerine karşı hayatta kalmak için gizlilik ve kesinlik kullanın.

Oyun Özellikleri:
• Bilgisayar Seçenekleri/İyileştirmeleri: Halo 3: ODST şimdi bilgisayarlar için en iyi hâle getirildi. Ayrıca 60+ FPS'de ve 4k UHD olarak her zamankinden daha iyi görünüyor.* Diğer olağan bilgisayar seçenekleri olarak özelleştirilebilir fare ve klavye desteği, ultra geniş ekran desteği, FOV özelleştirmesi ve daha fazlası bulunuyor.
• Harekât: Halo efsanesindeki yeni bir bölümü oynayın ve 11 unutulmaz görevi tecrübe edin.
• Çatışma: ODST Çatışma modu ilk kez Master Chief Collection'a dâhil oluyor! Şimdi özel sunucularda çalışan Çatışma modu 4 oyuncuya kadar işbirliğine dayalı oyun desteklemektedir ve hem çevrimiçi eşleştirmeler hem de yeni özel oyun modları sunmaktadır. 10 miras haritada New Mombasa şehrini özgürlüğüne kavuşturmak için Covenant işgalci dalgalarına karşı savaşın.
• İzleme: Favori Halo anlarınızı yakalamak ve toplulukla paylaşmak için İzleme özelliğini kullanın. *Performans ölçümlerini elde etmek amacıyla minimum donanım özellikleri konusunda yardım için sistem gereksinimlerine bakın.

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

Master Chief Collection'dan
Full Oynanışlar (sondan başa)

MCC4.jpg

MCC4.0.jpg

MCC2.jpg

MCC3.jpg

MCC1.jpg

NOT:
İlki normal versiyon, diğeri ise repack'tir.Boyut haricinde bir farkları yoktur.İstediğinizi indirebilirsiniz.FitGirl Repack'te indirme yaparken sadece oynamak istediğiniz oyunun dosyalarını indirmeniz yeterli.Anlamayan arkadaşlara yardımcı olacağım.

KURULUM

Aşağıdaki resim üzerinde gösterdiğim gibi indireceğiniz oyun hangisi olursa olsun indirilmesi zorunlu olan dosyalar var, multiplayer gibi işlevsiz olup indirilmesi zorunlu olmayan dosyalar var, dil gibi en az 1 tane seçilmesi gereken dosyalar var ve bir de oynayacağınız oyuna ait dosyalar var (4 çıkınca da aynı şeyler geçerli olacaktır).Bunları indirme esnasında seçerek indirmelisiniz.Geri kalanının ise tikini kaldırarak daha az dosya indirmiş olacaksınız.Kurulum aşamasında da indirdiğiniz dosyalar görünür halde olacaktır.Fazladan dosya indirdiyseniz kurulum sırasında onların tikini kaldırabilirsiniz.Aşağıda ss'ler üzerinden detaylıca anlattım.Umarım yardımcı olabilmişimdir.İyi oyunlar.

Not: Örnek koleksiyondaki Halo 2'ye aittir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ZcanN

Torrent-Oyun.com
Merhabalar , oyun için çok teşekkürler, bu 4. oyun gelecek diyorsunuz peki ben şuan bu sürümü indiriyorum ama o oyun geldiğinde içinden ayırt edilebilir olacak mı ? Farkındayım torrent 'in içinden ayırt edebilirsin diyebilirsiniz fakat komple setup halinde ise nasıl olacak ? Şimdiden teşekkür ederim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Aşağıdaki resim üzerinde gösterdiğim gibi indireceğiniz oyun hangisi olursa olsun indirilmesi zorunlu olan dosyalar var, multiplayer gibi işlevsiz olup indirilmesi zorunlu olmayan dosyalar var, dil gibi en az 1 tane seçilmesi gereken dosyalar var ve bir de oynayacağınız oyuna ait dosyalar var (4 çıkınca da aynı şeyler geçerli olacaktır).Bunları indirme esnasında seçerek indirmelisiniz.Geri kalanının ise tikini kaldırarak daha az dosya indirmiş olacaksınız.Kurulum aşamasında da indirdiğiniz dosyalar görünür halde olacaktır.Fazladan dosya indirdiyseniz kurulum sırasında onların tikini kaldırabilirsiniz.Aşağıda ss'ler üzerinden detaylıca anlattım.Umarım yardımcı olabilmişimdir.İyi oyunlar.

ZcanN

Torrent-Oyun.com

Çok teşekkürler.Bu çok yardımcı oldu.4. oyun çıkınca da böyle yaparız :)

ZcanN

Torrent-Oyun.com
Merhabalar Oyunun Fitgirl olanını indirdim fakat 6-7 kez farklı diske kurmama rağmen malesef hep bir yüzdelik dilimde kalıyor %97 , %86 , %2,6 gibi oranlarda hep takılı kalıyor malesef yükleme tamamlanamıyor.Bunun herhangi bir çözümü var mıdır ? Birde şöyle birşey farkettim şuan takılı kaldığı kısımda windowsnoeditor.pak adlı dosyayı yükleyemiyor mu geçmiyor ama diğer resimde de hata farklı. Takılı kaldığı kısım

Sistem : Ryzen 3 1200 ,GTX 1060 ,8 GB RAM,WIN 10 2004 sürüm.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Merhabalar Oyunun Fitgirl olanını indirdim fakat 6-7 kez farklı diske kurmama rağmen malesef hep bir yüzdelik dilimde kalıyor %97 , %86 , %2,6 gibi oranlarda hep takılı kalıyor malesef yükleme tamamlanamıyor.Bunun herhangi bir çözümü var mıdır ? Birde şöyle birşey farkettim şuan takılı kaldığı kısımda windowsnoeditor.pak adlı dosyayı yükleyemiyor mu geçmiyor ama diğer resimde de hata farklı. Takılı kaldığı kısım

Sistem : Ryzen 3 1200 ,GTX 1060 ,8 GB RAM,WIN 10 2004 sürüm.
Anti-virüs programı veya Win. Defender açıksa onları durdurarak yüklemeyi yapın.Maalesef takılıp devam etmeme sorunu genelde Fitgirl'de oluyor.

ZcanN

Torrent-Oyun.com
Anti-virüs programı veya Win. Defender açıksa onları durdurarak yüklemeyi yapın.Maalesef takılıp devam etmeme sorunu genelde Fitgirl'de oluyor.
Merhabalar, gece bıraktık ve 6 saat gibi bir sürede düzeldi.6-7 kere denemenin sonunda oldu o kadar geç yükleniyormuş ki ben donuyor sanmışım ama hiçbir şekilde ilerleme olmuyordu 1 saat sadece %97'de kalmıştı. Şuan çalıştırmadım fakat yüklendi.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Merhabalar, gece bıraktık ve 6 saat gibi bir sürede düzeldi.6-7 kere denemenin sonunda oldu o kadar geç yükleniyormuş ki ben donuyor sanmışım ama hiçbir şekilde ilerleme olmuyordu 1 saat sadece %97'de kalmıştı. Şuan çalıştırmadım fakat yüklendi.
Yüklendiyse sorun yok hocam, bazen saatlerce belirli bir yüzde de kalıp ilerlemediği oluyor.Yabancı kaynaklarda da çokça dile getirilmiş bir sorun.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt