HALO MCC - Complete Edition (6 Oyun) [HOODLUM] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Halo 4 kapak v1.4.3.png

HALO Master Chief Collection - Complete Edition (6 Oyun) [HOODLUM]
(-Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Complete Edition (Halo 4 Dahil Tüm Koleksiyon)

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 102 GB (Fitgirl Repack: 67,3 GB - Halo 4: 14,5 GB)

:pccikistarihi: 17.11.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/1064273/Halo_4/

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/halo-4/9p8cfxzh93ck?activetab=pivot:eek:verviewtab

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Koleksiyon İçeriği
(6 Oyun)

İntikam almaya ve yok etmeye kararlı kadim bir şeytanla savaşmak üzere Master Chief’in muzaffer dönüşüne şahitlik edin. Gizemli bir dünyada mahsur kalan, yeni düşmanlarla ve ölümcül teknolojilerle yüzleşen Master Chief için evren asla aynı kalmayacak. Bilgisayar Seçenekleri/İyileştirmeleri: 4K'ya varan UHD çözünürlük ve 60+ FPS hız ile Halo 4 bilgisayarlarda bile çok daha iyi görünüyor.** Diğer olağan bilgisayar seçenekleri olarak özelleştirilebilir fare ve klavye desteği, ultra geniş ekran desteği, FOV özelleştirmesi ve daha fazlası bulunuyor. Harekât: Kadim bir şeytan uyanır ve yeni bir destan başlar. Gemi kazası nedeniyle gizemli bir dünyada mahsur kalan Master Chief, eve dönüş yolunu bulmak için antik bir uzaylı ırkının şeytani sırlarını açığa çıkarmalıdır. Fakat Master Chief gerçeği ararken bazı sırların toprak altında kalmasının daha iyi olduğunu öğrenir. Çok Oyunculu: Saygı duyulan Halo 4'dan 25 çok oyunculu haritasıyla Halo maceranıza devam edin. Oyuncuların her zamankinden daha çok zırh parçası değiştirmelerine olanak sağlayan güncellenmiş bir zırh özelleştirme sistemi içerir. Ayrıca Atölye ve İzleme modlarıyla oynamanın sayısız yolu da dâhildir. Spartan Ops: Halo 4 harekâtlarının bıraktığı yerden hikâyeye devam eden işbirliğine dayalı, yenilikçi, aralıklı, kurgu temelli görevleri tecrübe etmek için UNSC Infinity gemisinde yerinizi alın. *Halo: The Master Chief Collection'ı satın almak gerekmez. Oynamak için ister Halo 4'u ister Halo: The Master Chief Collection'ı satın alın **Performans ölçümlerini elde etmek amacıyla minimum donanım özellikleri konusunda yardım için sistem gereksinimlerine bakın.

:sistem_gereksinimleri:

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (Halo 4)

DİĞER FULL OYNANIŞLAR

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (eklenecek olanlar).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.FitGirl Repack'te indirme yaparken sadece oynamak istediğiniz oyunun dosyalarını indirmeniz yeterli.Kurulum açıklaması yardımcı olacaktır.

FITGIRL REPACK KURULUM AÇIKLAMASI

Aşağıdaki resim üzerinde gösterdiğim gibi indireceğiniz oyun hangisi olursa olsun indirilmesi zorunlu olan dosyalar var, multiplayer gibi işlevsiz olup indirilmesi zorunlu olmayan dosyalar var, dil gibi en az 1 tane seçilmesi gereken dosyalar var ve bir de oynayacağınız oyuna ait dosyalar var (Her oyun için aynı şeyler geçerlidir).Bunları indirme esnasında seçerek indirmelisiniz.Geri kalanının ise tikini kaldırarak daha az dosya indirmiş olacaksınız.Kurulum aşamasında da indirdiğiniz dosyalar görünür halde olacaktır.Fazladan dosya indirdiyseniz kurulum sırasında onların tikini kaldırabilirsiniz.Aşağıda ss'ler üzerinden detaylıca anlattım.Umarım yardımcı olabilmişimdir.İyi oyunlar.

Not: Örnek koleksiyondaki Halo 4'e aittir.

halo 4.png

BUNLARI DA UNUTMAYIN!

Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

Güncelleme

Fitgirl Repack için partlı indirme seçeneği, 102 GB'lık tüm koleksiyon için alternatif torrent ve sadece Halo 4'ün yüklenmiş halini içeren torrent eklenmiştir.
İyi oyunlar herkese.

Fitgirl için partlı: https://pastefg.hermietkreeft.site/?505b799a42cf7a51#Gc9PYa44CcjAGU5zQ8DjnkvE6SRkpdpM1RLkPXCTwMvF

Tüm koleksiyon için alternatif torrent ve Sadece Halo 4'ün yüklenmiş halini içeren torrent:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
sadece halo 4 ü indirebiliyormuyuz bende diğerleri mevcut sadece halo 4 lazım ?
Konuyu dikkatlice incelesen bu soruyu sormazdın diye düşünüyorum.Boşuna mı o kadar bilgilendirme var konuda? İndirme torrent'inin hemen üstünde 'not' olarak yazdım, üstüne yetmedi altına da görsellerle birlikte nasıl yapacağınızı adım adım anlattım.Lütfen konuyu dikkatli okuyun, lütfen.Kitap okumak gibi kapağına bakıp geçmeyin.Ki kapakta bile 'seçenekli' diye belirttim.

Oyunu indirip deneyen varmı acaba ses sorunu var. Oyunu normal sorunsuz bir şekilde kurdum fakat serinin yarısında oyun içinde ses yok seslendirme ateş sesi ama menüde ses var diğer oyunları deniyim dedim bir kaç tanesinde hiç bir problem yok çözülebilir birşeymi acaba deneyen varmı

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar sadece Halo 4ü steamdan aldım 18 TL'ye çok güzel vakit geçirtti Halo 3 hakkında en iyi Halo deniyor .sizce onuda almalı mıyım hazır yüklüyken alsam mı almasam mi kararsız kaldım

Transient Ghost

Ekip Lideri
102gblık versiyonu epey yavaş iniyor bilginize.
Akşam 8'de bahsettiğiniz torrent'i yenileyeceğim fakat tercih edilmiyor olmasından dolayı yavaş iniyor olabilir.Tavsiyem Fitgirl indirip ister oyunları teker teker, ister hepsini birden indirmeniz.Seçenek sunduğu için Fitgirl tercih ediliyor genelde.Hatta Fitgirl de yavaş iniyorsa ona partlı indirme seçeneği de ekleyeyim akşam.Torrent'i 500 kb hızından indirince partlı indirmiştim geçende.

James Mercer

Maymun Dağa Bakıyorsa ; Muz Arıyor Demektir.
Akşam 8'de bahsettiğiniz torrent'i yenileyeceğim fakat tercih edilmiyor olmasından dolayı yavaş iniyor olabilir.Tavsiyem Fitgirl indirip ister oyunları teker teker, ister hepsini birden indirmeniz.Seçenek sunduğu için Fitgirl tercih ediliyor genelde.Hatta Fitgirl de yavaş iniyorsa ona partlı indirme seçeneği de ekleyeyim akşam.Torrent'i 500 kb hızından indirince partlı indirmiştim geçende.
Teşekkürler. Yükleme süresinden dolayı fitgirlden kaçınmıştım fakat başka bir çare görünmüyor. Fitgirl indirmesi çok daha hızlı.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Teşekkürler. Yükleme süresinden dolayı fitgirlden kaçınmıştım fakat başka bir çare görünmüyor. Fitgirl indirmesi çok daha hızlı.
Oyunun boyutuna göre değişiyor yükleme hızı, her oyunda kesin yavaş yükler diyemeyiz.Bak mesela aşağıdaki ss'lerini aldıklarımda 9 dk. da var, en fazla 32 dk. da var.Bir ihtimal Halo 4'te durum biraz değişebilir ama birkaç saate çıkmaz diye tahmin ediyorum.Tabi bu kişinin sistemine de bağlı bir durum.

HALO Combat Evolved An. [9 dk].png HALO 2 [32 dk].png HALO 3 [15 dk].png HALO 3 ODST [15 dk].png

Aşağıdaki linkten partlı olarak da indirebilirsin bu arada.

https://pastefg.hermietkreeft.site/?505b799a42cf7a51#Gc9PYa44CcjAGU5zQ8DjnkvE6SRkpdpM1RLkPXCTwMvF

Güncelleme

Fitgirl Repack için partlı indirme seçeneği, 102 GB'lık tüm koleksiyon için alternatif torrent ve sadece Halo 4'ün yüklenmiş halini içeren torrent eklenmiştir.
İyi oyunlar herkese.

Fitgirl için partlı: https://pastefg.hermietkreeft.site/?505b799a42cf7a51#Gc9PYa44CcjAGU5zQ8DjnkvE6SRkpdpM1RLkPXCTwMvF

Tüm koleksiyon için alternatif torrent ve Sadece Halo 4'ün yüklenmiş halini içeren torrent:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
102 GB'lık seçeneği indirdim.
Ancak kurulum yapamadım, iso dosyasını açıyorum ve setup ekranını açabiliyorrum. Install game dediğimde "unpacking-error" hatası alıyorum. Ne yaptıysam olmadı. :(
Yönlendirebilirseniz çok sevinirim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
102 GB'lık seçeneği indirdim.
Ancak kurulum yapamadım, iso dosyasını açıyorum ve setup ekranını açabiliyorrum. Install game dediğimde "unpacking-error" hatası alıyorum. Ne yaptıysam olmadı. :(
Yönlendirebilirseniz çok sevinirim.
Iso'dan çıkarmadan mı setup'a tıklıyorsun?

Transient Ghost

Ekip Lideri
İso' dan çıkarttım. Her iki seçenekte de aynı hatayı aldım. Disk alanı da mevcut.
Torrent eksik inmiş olabilir.Torrent programından torrent'i kaldırmadıysan sağ tıklayıp ''tekrar kontrol et'' de.Kontrolden sonra indirmeye kaldığı yerden devam ediyorsa sorun ondandır.Bir de kullandığın anti-virüs programı veya Win. Defender da engelliyor olabilir, onları geçici olarak durdurup yüklemeyi dene.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt