Haftalık 15 Euro Kazanın Botlu - Basit Anlatım!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Frost

Philipp Lahm!
Arkadaşlar şuan kullanmaya başladığım linescash sistemini size tanıtayım linecash bir link kısaltma sitesi linkleri kısaltıp ziyaretçi göndermeniz gerekiyo onu jingling programına ekliyorsunuz ve otomatik olarak para kazanmaya başlıyorsunuz ödemelerde herhangi bir sıkıntı yok ödeme alan arkadaşlarım var siz bilgisayarda işlerinizi hallederek bi yandan da para kazanıyorsunuz.
rar pas: 123456

Öncelikle programı indirmek için aşağıdaki linke tıklayın;

kare içindeki yere tıklayıp üye olacaksınız.

Bazı inanmayan ilerizeka okulunda master yapmış arkadaşlar için resim(onlar kendini biliyor);

REF ile üye olduktan sonra programı nasıl kullanacağınız hakkında bilgi almak için pm atınız lütfen.
Not: REF adınızı yazarak.

Frost

Philipp Lahm!
Ynt: Haftalık 15 Euro Kazanın Botlu - Basit Anlatım!

yapmış olan kullanan varsa söylesin :)

sEoYeOn

Seviye 1
Ynt: Haftalık 15 Euro Kazanın Botlu - Kötü Anlatım!

Kullanımını anlatsan daha iyi olurdu.

hso123' Alıntı:
Bana burası güvenilir gelmedi hem aylık 120 Tl kazanırsın burdan ama daha başka sitelerden aylık 1000 - 2000 Tl kazanırsın ama benim banka hesabı açtırmam için yaşım yetmediğin için para kasak istemedim.
aylık 1000-2000 tlyi nasıl kazanacaksın dostum kim kime verir o kadar parayı? hadi 120 tl neyse :D
Frost bunu deneyeceğim dostum reffbux işi biraz zor, çok uzun sürüyo umarım bu onun kadar az kazandırmıyodur :)

sEoYeOn

Seviye 1

Programla ilgili anlatım yaparsan daha iyi olur sanırım program çince.

Frost

Philipp Lahm!

@hso eğer sitede kötü giden birşey varsa onu öğrenmen lazım sonra buraya koy eğer güvenilirse,ben burayı denedim parayıda çektim diye koydum.

@sEoyeon dediğim gibi ref'den üye ol bana pm gönder kayıt olduğun nickle.

@SultanSencer bende burayı yeni buldum ve keşfettim programı refbux'ı sadece link kısaltırken kullanıyorum artık :)

@hso 1000-2000 lira kazanmak zor bu daha garantili yol :)

Frost

Philipp Lahm!

Amacı ne senin dediğin sitenin?Ne yapıyorsunda kazanıyorsun?

Frost

Philipp Lahm!

o linke bide üye olmaları zorunlu?bunda sadece linke tıklanırsa bile para kazanıyorsun :)

Frost

Philipp Lahm!

Kayıt işleminin nasıl olduğuyla ilgili resim eklenmiştir.

hso123' Alıntı:
Tamam kızma :D Site de özel bir kod var buraya mesela facebook yazıyorsun sonra site bunu linke çeviriyor ve şöyle olur xxxxxxxx.com/facebook böyle sonra sonra bu linki arkadaşlarına yolluyorsun arkadaşların siteye üye oluyorlar (Kendileri isterseler) sonra sen arkadaşlarının yaptığı hareketlerden sana da para geliyor.
kardeşim daha açık bi şekilde anlatabilirmisin acaba çok merak saldım bu para kazanma işine :D

Frost' Alıntı:
@SultanSencer bende burayı yeni buldum ve keşfettim programı refbux'ı sadece link kısaltırken kullanıyorum artık :)
kardeşim refbux ile nasıl link kısaltılıyo ve ve şekilde para kazanalıbaliyomu? :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt