Gün içinde hangi oyunları oynuyoruz?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Batman Arkham City oynuyorum. O kaypak Riddler'ı yakalamaya çalışıyorum. bir türlü bitmiyor bulmacası. Mal gibi de zorda açtım, normalden daha fazla soru işareti toplamam lazım. Kolayını bilen varsa yazsın lütfen. :'(
Kolayı derken?
Lokasyonlarını kastediyorsan Youtube'ta bulabilirsin diye tahmin ediyorum.Onun haricinde seri olman gereken bulmacalar varsa orasını bilemem.Ayarlarda zorluğu değişmiyor mu oyunun?

Assassin's Creed Odyssey oynuyorum. Assassin's Creed Odyssey'de Secret Of Grace diye bir şey var. O DLC mi? Bu arada Assassin's Creed Odyssey'in Ultimate sürümünü oynamanızı tavsiye ederim.

Dying Light parkur yapması çok sarıyor adeta CS 1.6 da bunny yapıyormuş gibi hissediyorum onun dışında Assasins Creed Odysseye tekrar başladım ek olarak arada LoL eu westte takılıyorum

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Kolayı derken?
Lokasyonlarını kastediyorsan Youtube'ta bulabilirsin diye tahmin ediyorum.Onun haricinde seri olman gereken bulmacalar varsa orasını bilemem.Ayarlarda zorluğu değişmiyor mu oyunun?
O origin'de heralde, city'de yok. Son odayı da çözdüm. bilmem kaç tane topladım 60 tane daha toplayacakmışım. Adamın odasını buldum giremiyorum kilitli. Vitrindeki ete bakan kedi gibiyim. Bu ne hırs, yani oyun uzun olacak diye giriştiğimiz işlere bak!

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
O origin'de heralde, city'de yok. Son odayı da çözdüm. bilmem kaç tane topladım 60 tane daha toplayacakmışım. Adamın odasını buldum giremiyorum kilitli. Vitrindeki ete bakan kedi gibiyim. Bu ne hırs, yani oyun uzun olacak diye giriştiğimiz işlere bak!
Oyunu henüz oynamadığım için kaldığın yerle ilgili bir şey söylemem ama Youtube'ta kaldığın yerin belli başlı özelliklerini aratarak (örneğin mekanın ismi veya varsa görevin ismi) bulabilirsin.Full oynaışlar da mevcut ama onda bulman pek kolay olmayacaktır.Aşağıdaki liste işini görebilir belki, bi' bak istersen.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Sacred 3 oynuyordum oyun çok buglu çok crashlı ama zevk verdi tek sorunu coop için yapılmış gibi bosslu bölümler zorlamıyor ama bir yeri koruma görevi olunca başaramiyorum görevi en son sinirlenip silmiştim .far cry 5 aldım senaroyusunu korsanda bitirmiştim şimdi dlclerini oynuyorum oda çok iyi dlcleri bitsin senaryosunu bir daha bitireceğim türkce olarak

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Octopath Travaler, modlu Skyrim, LoL döngüsüyle oynuyordum düne kadar bugün memleketteyiz. Pcden uzağız maalesef.
Ne zamandır yeniden bitirmeyi ( biri 5. biri 7. defa galiba) planladığım Dragon Age Inquisition ve Witcher 3 yarım kaldı. Octopath bittikten sonra (beklediğimden uzunmuş oyun 30 saat doldu 12-13 saati daha var minimum) muhtemelen jrpglerle devam edeceğim.
Dragon Quest, Castlevania oynamak istiyorum en baştan. Pc den nasıl oynayacağımı bilen varsa ve söylerse sevaba girer. Ya da bu tarz tatlı küçük hikayeli Rpg tanıdığı olan varsa onları da oynayabilirim.

Ben de bugün memlekete gideceğim için PC'de ve dolayısıyla oyunlardan uzak kalacağım.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Genellikle CS GO oynuyorum. Takıntı mı bilemiyorum ama üç oyun üst üste ilk üçte yer alırsam kapatıyorum daha zevk vermiyor :D Sonra strateji istersem Stronghold Crusader, puzzle tarzı istersem portal 2, adrenalin istersem The Forest açıyorum. Arada sırada nadir de olsa AC Odessey

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
Genellikle CS GO oynuyorum. Takıntı mı bilemiyorum ama üç oyun üst üste ilk üçte yer alırsam kapatıyorum daha zevk vermiyor :D Sonra strateji istersem Stronghold Crusader, puzzle tarzı istersem portal 2, adrenalin istersem The Forest açıyorum. Arada sırada nadir de olsa AC Odessey
bu kadar oyun oyna ondan sonra ben oyundan zevk alamıyorum yorumları :confused:

Apex-CSGO-Valorant. Bunlar harici bir şey oynadığım yok şu anlık. Kafa dağıtmalık RDR2 oynuyorum o kadar.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
Shadow of War-LoL arası gidip geliyorum watch dogs 2 ye başlıycam varsa önerceğiniz sağlam hikayeli baymayan oyun öneri alırım illa hikayeli olmasada olur karakterimin yetenekelrini ve zırhını geliştireceğimde olur witcher gibi

12numara

Torrent-Oyun.com
Odyssey bi yerde sıktı bende AssassinsCreed Brotherhood döndüm bana göre serinin en iyilerinden pes 2020 ve mafia 2 4. kez

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt