GTX1080 Sistem + 24" 144 HZ Monitör

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Killerbean

All day Every day!!!
yahu siz kafayı mı yediniz az önce öylesine 1050 ti ve Ryzen 3 2200 içeren bir kasa topladım. 6000 7000 arasında fiyatlar çıkabiliyor. bazı parçalar daha ucuz modellerle değişebilir. Bazı parçalar gerekli değil kimisi için benim için gerekli gördüğüm için ekledim.
topladığım rastgele sistem: https://drive.google.com/open?id=1pBzoCk-8Rw0WGzs_8xuWxjHD2t6o2Frk
8000 tl ye 1080 masaüstü var ve pahalı diyorsunuz.
Really nigga!

Son düzenleme:
Diyene bak :D Elinde 10 bin lira paran olsa yeni sistem mi toplarsın bunu mu alırsın ? Dürüst ol , yürekli ol, doğru cevap ver.
Bu senin ihtiyacina bagli bir sey.
Ben sonucta sana gozunu kapatip sistemi teslim etmeyeceğim. Gelip istediğin testi yapma imkanin var.
Ayrica kasada veya herhangi bir urunde cizik bulana sistemi ucretsiz vereceğim. Herkesin dusuncesi farkli ayrica ben 10 bine satmiyorum sistemi farkındaysan

DeSeRT

The Gladiator
Bu senin ihtiyacina bagli bir sey.
Ben sonucta sana gozunu kapatip sistemi teslim etmeyeceğim. Gelip istediğin testi yapma imkanin var.
Ayrica kasada veya herhangi bir urunde cizik bulana sistemi ucretsiz vereceğim. Herkesin dusuncesi farkli ayrica ben 10 bine satmiyorum sistemi farkındaysan
Dostum ben parça satışına karşı değilim lakin dolar kurunu fırsat bilip uyanık geçinenlere iki çift lafım var elbet. Bu ekonomik krizden önce senin sistemin değeri max 4000 lira idi. Ekran kartın ise sıfırı 3500 idi o zamanlar , ikinci eli ise 2500'e tekabül ediyor hatta daha az. Yani dolar arttı diye senin sistemin değeri artmıyor, sadece alım gücü azalıyor , anladın ? ;)

Konu GTX VS RTX konusu değil arkadaşlar konuyu açan üyemizde konu dışına çıkmamanızı istemiş ayrı bir konuda tartışabilirsiniz.

5-) İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahele, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi girişimler ilan sahibinin isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir yada ilan sahibi bu yorumlara izin verebilir . Burada ilan sahibinin yaklaşımı çok önemlidir. Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmeleri en kolay yöntemdir. Polemiğe giren üyelerin de mesajları silinmektedir, ilanları kilitlenebilmektedir.

Dostum ben parça satışına karşı değilim lakin dolar kurunu fırsat bilip uyanık geçinenlere iki çift lafım var elbet. Bu ekonomik krizden önce senin sistemin değeri max 4000 lira idi. Ekran kartın ise sıfırı 3500 idi o zamanlar , ikinci eli ise 2500'e tekabül ediyor hatta daha az. Yani dolar arttı diye senin sistemin değeri artmıyor, sadece alım gücü azalıyor , anladın ? ;)
Son olarak sunu yazayim sana madem ben sistemi 7500 tlye toplamistim dolar kurunu firsat bilmek degil bu piyasa ne ise ona gore satilir.

Son düzenleme:

return26

Programlama ile ilgili PM atabilirsiniz
Adam ucuza bırakıyor. Bilgisayara iyi bakmıştır sistem güzel, 8bin tl gayet makul bir fiyat açıkçası yeni toplamamış olsam sistemi muhtemelen irtibata geçerdim seninle. Fiyatı düşürme, ben olsam 10bine koyardım öyle diyim. Fiyatı artırmıyorsan da pazarlık yapma çünkü bu fiyat gayet uygun.

Adam ucuza bırakıyor. Bilgisayara iyi bakmıştır sistem güzel, 8bin tl gayet makul bir fiyat açıkçası yeni toplamamış olsam sistemi muhtemelen irtibata geçerdim seninle. Fiyatı düşürme, ben olsam 10bine koyardım öyle diyim. Fiyatı artırmıyorsan da pazarlık yapma çünkü bu fiyat gayet uygun.
Pazarlık zaten düşünmüyorum bu fiyata satmanın nedeni hem 2.toplama sistemimin olmasi hemde 2.el almaya tesvik edecek fiyatta olmasi

2 hafta sonra kaldıracağım yayından bilginize.

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Kardeşim 7500 e alıyorsun kullanıyorsun hiçmi yüreğin sızlamıyorya. 2.ci el abi bu 7500 aldıysan 6500 e sat hadi en kötüsü yazık yani. Şimdi dolar tekrar 4 lira olsaydı sen bu sistemi 5000 e zor satardın. Yani bu kur ve kriz fırsatcılığı
Şahsen ihtiyacı olduğundan satmadığını belirtiyor. Öyle olsa senin dediğin gibi daha az fiyat verirdi. Ticarette duygusallık yaparsan bir yere varamazsın maalesef.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt