Gtx 1660ti-8GB-İ59400F (Kilitlendi)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mart ayında vatandan aldım. Garantisi var. Parçaların kutuları var. Leptop alcam. Ondan satıyorum.

Monitör : https://www.asus.com/tr/Monitors/TUF-GAMING-VG27VQ/

İşlemci : İ59400F 2.9 Ghz

Ram: 8GB

Ekran Kartı : Nvidi GTX 1660ti sc ultra black gaming

Anakart : H310M 2.0

Klavye ve mouse değeri 500TL.

6.PNG

7.PNG

Fiyat : 10.500TL

İlgilenen varsa özelden tel. numarası atabilirim. Birazdan sahibinden.com a ekliycem. Teşekkürler

Ekli dosyalar

• 32.4 KB Görüntüleme: 40
  • 30.2 KB Görüntüleme: 28
  • 30.2 KB Görüntüleme: 32

GREY

[TechGuy]
Dostum alay konusu olmadan ya fiyatı revize et ya da ilanı kaldır benden söylemesi.

fiyat önerisinden ziyade öncelikle monitör hariç satarsan daha çabuk satarsın bilgin olsun. kasayı ve monitörü ayır. Şuan 2060lı bir sistemin sıfır fiyatı 7k civarı. Senin pc'nin ederi -sadece kasa- 4-5k arası bir şey dostum.
Fiyatlandırmadan çok anlamıyorum ama ben kasayı alırkendolar 5,89du. Şimdi 7,8. Sıfırını itopyadan topladım. monitör+kasa+klavye+mause 13k cıktı bnde ikinci el oldugu için 10,5 k diye düşündüm. Haklı olabilirsin.

İletileriniz Birleştirildi (Flood yapmak yasak)

Amacım kar etmek değil. O zmnda ki leptop 6kydı şimdi aynı leptop 14k. yani kafa kafaya denkleştirmeye calısıyorum. bn bu kasayı o zmnda 5kya aldıysam şimdi 4kya satarsam ve ozmnki leptop 6kdan 14kya cıktıgı için her türlü zarar etmiş olurum. 10k satamassam bunla devam ediyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

GREY

[TechGuy]
Amacım kar etmek değil. O zmnda ki leptop 6kydı şimdi aynı leptop 14k. yani kafa kafaya denkleştirmeye calısıyorum. bn bu kasayı o zmnda 5kya aldıysam şimdi 4kya satarsam ve ozmnki leptop 6kdan 14kya cıktıgı için her türlü zarar etmiş olurum. 10k satamassam bunla devam ediyim.
dostum gir kendin bak fiyatlara 10k sistemlerde ne özellikler var aşağı yukarı kafanda bir fiyat oluşur. Doların önceki şimdiki durumu alıcıyı pek ilgilendirmiyor maalesef. Size iyi satışlar

Menzil

Torrent-Oyun.com
sistemin sıfırı 9.899 tl klavye mouse katmadım alacak arkadaşların bilgisine :d birde tüm parçaları vatandan ekledim

Bende şimdi itopyadan topladım ve kendim olmasam kendime kazıkçı derdim. Yapacak bir şey vazgeçiyorum leptopdan. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt