GTX 1070 / İ5 9400F / ASUS B600 GAMING ANAKART / 4 FANLI FULL CAM COOLER MASTER / 8GB CL13 HYPERX RAM / ASUS FULL HD İPS 23.9 İNC MONİTOR

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

plobarse1

Torrent-Oyun.com
GTX 1070 / İ5 9400F / ASUS B600 GAMING ANAKART / 4 FANLI FULL CAM COOLER MASTER / 8GB CL13 HYPERX RAM
WhatsApp Image 2020-07-18 at 01.29.22.jpeg

arkadaşlar merhaba bılgısayar kasamı satıyorum pubg en yuksek ayarlarda oynuyorum fps kac bılmnıyorum ama en az 80i vardır buda ramden kaynaklıdır 16gb a yukseltırsenız bayagı yukseltebılırısnız fpsyi bunun maliyeti 250tl ortalama. oyunlarla pek aram yok toppladık ama sadece film vs izliyorum malum pandemıden dolayı ucretsız ızıne cıkarıldık paraya ıhtıyacım var aciliyeti var piyasaya gore uygun bir fiyata vereceğim

WHATSAPP UZERINDEN DETAYLI VIDEO VS ATILABILIR ARKADASLAR

EKİPMAN : GAMEPOWER 7.1 TİNKER V2 KULAKLIK BİR HAFTA ONCE ALDIM KUTU VS DURUYOR / EVEREST KB115 GAMİNG KLAVYE / EVERERST SM770 GAMİNG MOUSE / RAZER MOUSEPAD

FİYAT
SADECE KASA : 4650 TL
KASA + MONİTOR : 5200 TL
KASA + EKİPMAN + MONİTOR : 5400 TL

plobarse1

Torrent-Oyun.com
Garanti kutu fatura durumları nedir ?
dostum işlemci daha bir aylıktır ıntelın sıteden koduyla bakabılırsın verırım garantıusıne
ekran kartını bilişimciden aldım 7 ay garantisi kalmış olması gerekıyor ramin garantisi biitti kasa ve anakartın garantileri devam etkmektedir adeks storeden satın alındı zaten ekran kartının kutusu var kasanın kutusu var ramın kutusu var ekipmanların kutusu var maalesef işlemci ve anakartın kutusunu bulamıyorum

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt