Gta Trilogy kaldırır mı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Geezers

Torrent-Oyun.com
Sistemim gtx 1050 4gb
İ7 7700HQ
16 gb ram

sistem yeni gta trilogyi kaldirir mi

haTRed

Torrent-Oyun.com
Çoğu yüksek bir kaç ayar orta olacak şekilde kaldırır

Bu arada bilgisayar asus gl553vd mi:)

Son düzenleme:

haTRed

Torrent-Oyun.com
Şimdi anlamadığım, benim pc gta 5 i en yüksek ayarlarda sabit 60 fps ile oynatıyor. Bu trilogyde istenilen sistem gta v den daha yüksek , ama oyun içi görüntüler gta v in çok altında. Bu istenilen sisteme göre ben ucu ucuna orta yüksek karışımı bir ayarda belkide 60 fps alamayacağım. Rockstar firması , pc optimizasyon konusunda en iyi firmalarda biri ama bu istenilen sistem , oyun içi görüntülere göre abartı geliyor bana biraz.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Şimdi anlamadığım, benim pc gta 5 i en yüksek ayarlarda sabit 60 fps ile oynatıyor. Bu trilogyde istenilen sistem gta v den daha yüksek , ama oyun içi görüntüler gta v in çok altında. Bu istenilen sisteme göre ben ucu ucuna orta yüksek karışımı bir ayarda belkide 60 fps alamayacağım. Rockstar firması , pc optimizasyon konusunda en iyi firmalarda biri ama bu istenilen sistem , oyun içi görüntülere göre abartı geliyor bana biraz.
Hocam aynı Rockstar'dan bahsettiğimize emin misiniz? Rockstar Games en kötü PC portu yapan firmalardan biri. GTA V ve Max Payne 3 olmak üzere çıkışında düzgün çalışan 2 oyun var. Diğer oyunlar hep sorunluydu, herkes de yıllardır şikayetçi Rockstar'dan. Açıkçası bu yeni çıkacak Remasteredlar da kötü port olursa hiç şaşırmam.

haTRed

Torrent-Oyun.com
Hocam aynı Rockstar'dan bahsettiğimize emin misiniz? Rockstar Games en kötü PC portu yapan firmalardan biri. GTA V ve Max Payne 3 olmak üzere çıkışında düzgün çalışan 2 oyun var. Diğer oyunlar hep sorunluydu, herkes de yıllardır şikayetçi Rockstar'dan. Açıkçası bu yeni çıkacak Remasteredlar da kötü port olursa hiç şaşırmam.
Bence de rockstarın tek sorunlu oyunu var oda gta 4 ve birazda la noire. Gta 5 gelmiş geçmiş grafiklerine ve fiziklerine oranla en iyi optimize oyun diyebilirim.

Arkadaşın dediği gibi max payne dahi çıktığında optimize sorunlu bir oyundu. Rockstar sadece gta 5de iyi bir optimizasyon ile karşımıza çıktı. diger kalan oyunları eski gta serileri olsun bully vs gibi oyunlar döneminde o grafiklerine rağmen makinalarda kasan oyunlardı..Dediğim gibi maxpayne 3 de buna dahil..

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Muhtemelen GTA 5 ve Max Payne 3'ü benim gibi çok sonradan oynamış arkadaşlar oyunların en optimizeli hallerini oynadığı için daha optimizeli olduklarını biliyorlar ki bana göre de öyleler ama tabii ki ilk hallerini oynayanlar daha farklı biliyorlar optimize durumlarını.

Bu arada çıkmamış oyunun nasıl bir optimizeyle çıkacağını kimse bilemez.Ona bakarsak Cyberpunk'ın ilk sistem gereksinimleri de gayet iyiydi ama optimizasyon sorunları hala ortada.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt