Torrent-Oyun | GTA THE TRILOGY - The Definitive Edition [GOLDBERG] (+Repackler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
GTA KAPAK 3 (1).png

GTA THE TRILOGY - THE DEFINITIVE EDITION [GOLDBERG]
(+Repackler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: RGL-RİP - SETUP'SIZ

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - ROCKSTAR Games
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 34,4 GB (setup'sız) (3 oyun, ayrı ayrı)

:pccikistarihi: -11.11.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
RGL.png

https://www.rockstargames.com/GTATrilogy

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Dr2U3bpUIl3Svxu2vPz03KCq.png

gta-3.png
gta-vice.png
gta-sa.png

1636678767032.png

GTA.png

:sistem_gereksinimleri:
GTA SİSTEM.png

:oyunfragmani:

UZUN ve FULL OYNANIŞ VİDEOLARI

GTA III

GTA: VICE CITY

GTA: SAN ANDREAS

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!
NEDEN QBITTORRENT KULLANMALIYIM? (DETAYLI ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ!)

DODI REPACK LAUNCHER'I İÇİN FIX PAYLAŞILDI!
güncelleme.png
Önemli Not!.png

GÜNCELLENMİŞ SÜRÜMLER VE YENİ CRACK'LER İÇİN TIKLAYINIZ!
Link.gif

GTA III.gif
GTA VICE CITY.gif
GTA SA.gif

YUKARIDAKİ YAZILARI OKUMADAN GEÇMEYİNİZ!
---

SON SÜRÜM
( v1.0.0.14718 )

》》 [30,8 GB_RGL-Rip (setup'sız)] ( v1.0.0.14718 ) GTA The Trilogy The Definitive Edition-P2P.torrent

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Uyarı olarak oyunların tam olarak cracklenmediği ve oyunların bir kısmında devamlı çökmesinin ya da hata vermesinin yüksek ihtimal olduğu söylenmiş. Şimdiden herkesin haberi olsun.

İlerde PROPER crack çıkması muhtemeldir, Forza Horizon 5'de olduğu gibi.

naCrimed

yaptım dostum ama

SA girince social club istiyor bir tek onda hata oldu sende bir denermisin?

sadece sa
İnik değil, şimdi indirmeye koydum indikten sonra deneyeceğim. Alternatif olarak 2. cracki'de denediniz mi?

Ayrıca flood (1 saati geçmeden üst üste mesaj atmak) yapmamaya dikkat eder misin? Yeni bir şey ekleyeceğin zaman ilk mesajını düzenlemen yeterli.

Kaan1840

"Bin Cihana değişmem, şu öksüz Türklüğümü."
Youtube'da birkaç inceleme videosu izledim. Eskisinden pek farkı yok diyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz? Hatta indirmeye bile gerek yok gibi duruyor.

Uyarı olarak oyunların tam olarak cracklenmediği ve oyunların bir kısmında devamlı çökmesinin ya da hata vermesinin yüksek ihtimal olduğu söylenmiş. Şimdiden herkesin haberi olsun.

İlerde PROPER crack çıkması muhtemeldir, Forza Horizon 5'de olduğu gibi.
İndirmek için erken mi yani?

arkhe

Akif Buba
Yeni bir oyun gibi düşünmeyin arkadaşlar. Oyun eskisinin güzel görüneni. Mekanikler neredeyse birebir aynı. Hani orijinal oyuna ENB mod falan yükleseniz böyle bir şey yaparsınız zaten.

naCrimed

@fifacı-28 Niye tüm mesajlarını sildin? Şimdi ben flood yapmışım gibi oldu :). İlk mesajından sonra gelen mesajları silmen yeterliydi. Crackleri denedim, whitee cracki sorunsuz çalışıyor ama ManiacKnight cracki dediğin gibi SocialClub hatası veriyor.

İndirmek için erken mi yani?
Hayır, isterseniz indirebilirsiniz. Oyunun hata vereceğine dair kesin bir ihtimal yok. Eğer olur da hata verirse o zamana kadar PROPER (Sorunsuz) crack çıkmış olur. Boşuna beklemeyin bence.

UHD 630 gta:sa yı oynatır mı
Optimizasyon pek iyi değil, zannetmiyorum oynatacağını. Ama indirmeden de bilemezsiniz.

İndirmişken deneyeyim dedim 10 dakika, oyunda 5-10 saniyede bir FPS drop oluyor. Crackle alakalı olduğunu zannetmiyorum çünkü Enis Kirazoğlu da 3. oyunda aynı sorunu yaşamıştı. 3 oyunda böyle sanırım. Oynayacaklara whitee cracki kullanmalarını tavsiye ederim, yukarda yazdığım gibi ManiacKnight SocialClub hatası veriyor.

uTorrent tin nesi varda Qbittorrent geçmemizi öneriyorsun yıllardır uTorrent kullanıyorum gayet hızlı ve başarılı bir torrent
Qbittorrent çok daha sağlık indirme sağlıyor ve çok daha hızlı. Kendine has bir arama motoru vardır. Utorrentte yavaş inen bir torrent Qbittorrentte genelde daha hızlı inmektedir. (Buna çok defa kendimce şahit oldum) Kullanımı ve arayüzü çok daha kullanışlı ve sadedir. Bir torrentin eksik inme ihtimali Qbittorrentte daha az bir ihtimaldir. Mesela Torrenti indirdikten sonra sağ tıklayıp sil dediğinde Utorrentte sadece o torrent indirmeyi siliyor Ancak Qbittorrent o torrent indirme seçeneğini silerken ekstra olarak sana sürücüne yüklenen o torrent dosyasını da sileyim mi diye de soruyor yani istersen ikisini de birden silebiliyorsun. Utorrentte yanlış ya da eksik veya da işini bitirdiğin torrent indirmeyi programın üstünden sağ tık yapıp sildikten sonra bir de yerel diskinin neresine o dosya inmişse bir de girip oradan bizzat silmen gerekiyordu. Qbittorrentte bu zahmeti tek tıkla yapabiliyorsun. Bu şekilde bazı kullanım kolaylıkları sunmakta. Ben utorrentle bir çok kez yanlış ya da eksik torrent indirmesi yapım. Ancak Qbittorrent henüz böyle eksik bir indirmeye şahit olmadım. Utorrentte tracerlerı yenilesende çoğu zaman hız artmıyor ancak Qbittorrentte yenilenen taracerler bir zaman sonra hızını arttırabiliyor. Genel olarak öteki indirme programlarına göre gerçekten bariz hızlara çıkabiliyor. Oyun yeni kırılmış olsa da bir çok oyunda kısa bi zaman geçtikten sonra hızının arttığını görüyorsun. Ayrıca araştırdığım kadarıyla virüslere karşı öteki programlara göre daha korunaklıymış. Arkadaşımız her konuda olduğu gibi bu konuda da sadece iyi niyetli olarak biz oyun severlere öneride bulunmakta. Öyle keskin bir neden yok. O yüzden geçip geçmemek yine sana kalmış. Eğer utorrenten memnun isen devam edebilirsin. Ben şahsen epey zaman önce yine arkadaşımızın önerisi ve deneyimi sayesinde bu programla tanıştım. İyi ki de tanışmışım. Ben şimdilik çok memnunum:):):))

Bu arada oyun için teşekkür ederiz dostum. Ellerin emeğine sağlık. :):)

Son düzenleme:

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Çocukken başından kalkmadan saatlerce oynadığım oyunlar. Fiyatı çok yüksek alıp oynamam ama sıkıntısız bir crack olursa tekrar oynamayı düşünüyorum.

Web sitesi
www.facebook.com
Oynayamıyorum diye üzülmeyin aynı oyunu renklendirip sunmuşlar oynanış olarak yapay zeka olarak hersey eski oyunla aynı sadece değişen harita bu kadar Rockstar games neden böyle bise yapmış anlamamakla güçlük çekiyorum bunu yapmakla ismini karaladi gta 6 yı batırmaz inşallah aklımda deli sorular

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Oynanış ve mekaniklerinde değişiklik olmayacağı zaten belliydi. Görüntü kalitesinde değişiklik yapılacak demişlerdi. Buna rağmen nasıl bir beklenti içine girdiğinizi anlamıyorum.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
uTorrent tin nesi varda Qbittorrent geçmemizi öneriyorsun yıllardır uTorrent kullanıyorum gayet hızlı ve başarılı bir torrent
Bende onu kullanıyorum sorunum yok ama reklamı var ve bildiğim kadarıyla mining kullanılıyor deniyor ne kadar doğru bilmiyorum ama gidipte bitte geçip sıkıntı yaşamamak için devam ediyorum

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt