GTA Online Hesabım Banlı mı?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Ama @yasinakbulutTR yamayı kaldırmadan onlie girmiş ben hikaye oynacağım zaman aktif ediyorum online gireceğim zaman çıkıp her yerden devre dışı bırakıyorum 1 haftadır oynuyorum şuan sıkıntı yok birde yedek hesaptan oynuyorum ban yersekte bişey olmaz :D
Ben 9 farklı hesaptan aldım. :p
Az önce oyunun inmesi tamamlandı. Sonuç: hala banlı. Güzel trollendim.
Bence iyi olmuş zaten adamlar para hilesini yapıyor her şeyi alıyor şehirde dolaşıyorum önüme tank veya f16 çıkıyor ama hile olmazsa daha iyi olur.

JusTcome90

Torrent-Oyun.com
Ben 9 farklı hesaptan aldım. :p

Bence iyi olmuş zaten adamlar para hilesini yapıyor her şeyi alıyor şehirde dolaşıyorum önüme tank veya f16 çıkıyor ama hile olmazsa daha iyi olur.
Banlı olması sıkıntı değil de 80 gb boşa gitti ona üzüldüm açıkçası.

@yasinakbulutTR Hocam sen oradaki perma olayına pek aldırma mailinde 30 gün yazıyorsa 30 gün sonra hesabın içinde para olmadan tekrar açılır. Rockstar sistemi değiştirmediyse ilk 2 ban uyarı niteliğindedir. 3.'de perma ban yersin. Oyunun online ile ilgili olmayan bir dosyasında bile oynama yapsan o direk online'a yansıyor. Dikkat etmekte fayda var.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt