GTA Online Hesabım Banlı mı?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

JusTcome90

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar 3 ay önce GTA Online'da hile yüzünden (ben değil kardeşim sayesinde) hesabım perma ban yedi. Oyunu geçen sene almıştım işten vs. vakit bulamadım oynamadım kardeşime verdim, o da sağ olsun hesabı banlattı. Önemli değil sonuçta hile ban sebebi ben yapmamış olsam bile hile hiledir, hırsızlıktır. Ağlayacak değilim. Sorun o değil. Fakat hesabın mail adresini değiştirmek için tarayıcı üzerinden Social Club hesabıma girdiğimde karakterin sayfasının hala açık olduğu gördüm. İnternette banlanan karakterlerin sayfalarında her şeyin 1. SS'deki gibi olması gerektiğini okudum fakat benimki 2. SS'deki gibi. Acaba bu bir hata mı yoksa Rockstar Games'in af yasasından falan mı yararlandım Biliyorum perma banın kaldırılma ihtimali yok, kaldırılmasın da önemli değil ama insan merak ediyor. Oyun yüklü değil girip bakamıyorum da.
banned-sc.jpg

gtaonline.png

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Arkadaşlar 3 ay önce GTA Online'da hile yüzünden (ben değil kardeşim sayesinde) hesabım perma ban yedi. Oyunu geçen sene almıştım işten vs. vakit bulamadım oynamadım kardeşime verdim, o da sağ olsun hesabı banlattı. Önemli değil sonuçta hile ban sebebi ben yapmamış olsam bile hile hiledir, hırsızlıktır. Ağlayacak değilim. Sorun o değil. Fakat hesabın mail adresini değiştirmek için tarayıcı üzerinden Social Club hesabıma girdiğimde karakterin sayfasının hala açık olduğu gördüm. İnternette banlanan karakterlerin sayfalarında her şeyin 1. SS'deki gibi olması gerektiğini okudum fakat benimki 2. SS'deki gibi. Acaba bu bir hata mı yoksa Rockstar Games'in af yasasından falan mı yararlandım Biliyorum perma banın kaldırılma ihtimali yok, kaldırılmasın da önemli değil ama insan merak ediyor. Oyun yüklü değil girip bakamıyorum da.
Ekli dosyayı görüntüle 238277
Ekli dosyayı görüntüle 238278
Türkçe yama yüzünden de perma ban atıyorlar hile den de olmayabilir. Ayrıca bildiğim kadarıyla ban yemiş veya yememiş bir hesabın mailini değiştirme şansın yoktu eğer yanlışın varsa arkadaşlar düzeltir. Ayrıca 669 seviye'yi nasıl yaptın? Ben zar zor seviye 75 olmuştum ve 25 milyon dolar da iyiymiş. Ve geçmiş olsun.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Yerinizde olsam yükleyip denerdim. Ama hile varsa kesin banlanmıştır.

BÖ > EASY <

good awp player - supreme
rockstar direkt perma ban atmaz ilk başta 30 günlük ban yiyorsun uyarı niteliğinde ikinci ban perma oluyor eğer ilk banınsa 30 günlüktür. levelin paran herşeyin siliniyor. bunu anlamanın tek yolu oyunu indirip denemek.

Toplam 5 saat oynanmış ve bu kadar para ve rp rockstar da salak değil herhalde banlanması normal. Kaldırılacağını sanmıyorum.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
30 günlük ban atıyorlar ilk uyarı olarak genelde

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim
İyi forumlar herkese. Ben online moda Türkçe yamayı kurdum ve yaklaşık 1,5 2 saat sonra falan ban yedim fakat şöyle bir sıkıntı mevcut mail'de 30 gün yediğim yazarken oyun içinde perma ban yediğim yazıyor neden olabilir ve 30 gün sonra açılır mı acaba ?

thumbnail_Ekran Alıntısı.png

Grand Theft Auto V Screenshot 2020.05.23 - 00.26.43.35.png

OMAR

15 Ağustos 2004∞
İyi forumlar herkese. Ben online moda Türkçe yamayı kurdum ve yaklaşık 1,5 2 saat sonra falan ban yedim fakat şöyle bir sıkıntı mevcut mail'de 30 gün yediğim yazarken oyun içinde perma ban yediğim yazıyor neden olabilir ve 30 gün sonra açılır mı acaba ?

Ekli dosyayı görüntüle 238280

Ekli dosyayı görüntüle 238281
@yasinakbulutTR olay şöyle sen Türkçe Yamayı kurunca ve onlıne'ye girince oyun bunu bir hile veya mod olarak algılar sonra da perma ban atarlar ve bu ban açılmaz. Keşke @asd3351 adlı arkadaşın konusuna baksaydın orada açıkladım geçmiş olsun bir de perma ban açılmıyor diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltir arkadaşlar. @asd3351 @yasinakbulutTR

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim
@yasinakbulutTR olay şöyle sen Türkçe Yamayı kurunca ve onlıne'ye girince oyun bunu bir hile veya mod olarak algılar sonra da perma ban atarlar ve bu ban açılmaz. Keşke @asd3351 adlı arkadaşın konusuna baksaydın orada açıkladım geçmiş olsun bir de perma ban açılmıyor diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltir arkadaşlar. @asd3351 @yasinakbulutTR
Perma banın açılmadığını zaten bende biliyorum dostum fakat ilk ban 30 gün olarak atılıyor ve mailde'de 30 gün yediğim yazıyor fakat oyun içinde online moda tıkladığımda perma yazıyor bunu anlayamadım.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Perma banın açılmadığını zaten bende biliyorum dostum fakat ilk ban 30 gün olarak atılıyor ve mailde'de 30 gün yediğim yazıyor fakat oyun içinde online moda tıkladığımda perma yazıyor bunu anlayamadım.
Türkçe yama yüzünden permanet ban atıyorlar. Eğer internete bakarsan bu sorundan muzdarip insanlar dostum.

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim
Türkçe yama yüzünden permanet ban atıyorlar. Eğer internete bakarsan bu sorundan muzdarip insanlar dostum.
Araştırdığım kadarıyla Yamadan dolayı falan ban yiyenler ilk sefer 30 gün yiyorlar ve dediğim gibi dostum bana da 30 gün verildiği yazıyor zaten eğer attığım fotoğrafa göz attıysan.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Araştırdığım kadarıyla Yamadan dolayı falan ban yiyenler ilk sefer 30 gün yiyorlar ve dediğim gibi dostum bana da 30 gün verildiği yazıyor zaten eğer attığım fotoğrafa göz attıysan.
Zaten ama rockstar community'de ilk kez ban yediği halde kalıcı olanlar da mevcut o yüzden dedmiştim ve 30 günlük kısmı gözümden kaçmış. :)

Şu aralar fazla yüklenme olduğu için rockstar ban sistemiyle ilginlenmeye başlamış bundan yaklaşık 1 sene önce falan ben türkçe yamayla online girmiştim oynuyordum hatta trainer falan açmıştım hala ban yemedim rockstarın sayfasına bir mesaj at bence perma yememişsindir offline için türkçe yamayı açık unutmuşum falan dersin

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim
Şu aralar fazla yüklenme olduğu için rockstar ban sistemiyle ilginlenmeye başlamış bundan yaklaşık 1 sene önce falan ben türkçe yamayla online girmiştim oynuyordum hatta trainer falan açmıştım hala ban yemedim rockstarın sayfasına bir mesaj at bence perma yememişsindir offline için türkçe yamayı açık unutmuşum falan dersin
Bir deneyeyim dostum sağ ol

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru

Ekli dosyayı görüntüle 238280

Ekli dosyayı görüntüle 238281

İlginç, TR yama sitesinde de şu yazı yazıyor;

Yamayı kurarsam GTA: Online'da ban yeme riskim var mı ?

Hayır, ban yeme ihtimaliniz yoktur. Ancak yamanın GTA: Online'ı kapsamadığını ve yama aktifken GTA: Online'a giriş yapmaya çalıştığınızda hata alacağınızı hatırlatırız. Yamayı deaktif ederek giriş yapabilirsiniz.

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim
İlginç, TR yama sitesinde de şu yazı yazıyor;

Yamayı kurarsam GTA: Online'da ban yeme riskim var mı ?

Hayır, ban yeme ihtimaliniz yoktur. Ancak yamanın GTA: Online'ı kapsamadığını ve yama aktifken GTA: Online'a giriş yapmaya çalıştığınızda hata alacağınızı hatırlatırız. Yamayı deaktif ederek giriş yapabilirsiniz.
Bir video vardı online moda bir yöntem ile tr yamalı girebiliyordun onu uyguladım o videonun yorumlarında da uzun zamandır kullandıklarını ve ban yemediklerini söylemişler bu yüzden bende uyguladım ve 2 saat sonra falan yedim banı fakat mesele yediğim ban değil neden epostaya 30 günlük yediğimin yazısı geldi de oyun içinde perma olduğu yazıyor onu anlayamadım. Bakalım bir ticket attım ne zaman dönecekler.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Bir video vardı online moda bir yöntem ile tr yamalı girebiliyordun onu uyguladım o videonun yorumlarında da uzun zamandır kullandıklarını ve ban yemediklerini söylemişler bu yüzden bende uyguladım ve 2 saat sonra falan yedim banı fakat mesele yediğim ban değil neden epostaya 30 günlük yediğimin yazısı geldi de oyun içinde perma olduğu yazıyor onu anlayamadım. Bakalım bir ticket attım ne zaman dönecekler.

30 günlük yazıyorsa muhakkak hata olmuştur "Perma uyarısı" için, muhtemelen 30 gün sonra tekrar girebilirsin. Perma olsaydı 30 günlük yazmazdı çok saçma...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt