GTA 6 ile Tüm Dengeleri Değiştirecek İlginç Açıklama: Oyun Hazır, Geliyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
4Chan demiş valla bilemiyorum :) şimdi Mahmut diye biri paylaşsa derim acaba ama 4Chan'sa doğrudur hocam :)
Yok hocam nemalanmak dediniz ya, Webtekno gibi siteler çok yapıyor demek istedim.Haberin kaynağından şüphem yok yani.

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
Doğru olduğunu düşünmüyorum, uzunca bir süredir Gta VI söylentilerinin esas nedeni kitlelerin artık piyasadaki oyunsuzluktan sabırlarının kalmayışındandır. İster istemez hala oynadıkları Gta V'nin daha iyi bir sürümünü istiyor.

Rockstar'ın hala Gta V'nin ekmeğini yemesi elbette Gta VI'yı geliştiremeyecekleri anlamına gelmiyor herkesce hemfikir olunan konu, geliştirmeye başlamış olduklarıdır.

Lakin Rockstar , Ubisoft değil. Çıkardı mı tam çıkarıyor ve isminden yıllarca söz ettiriyor. Yıllarca söz ettirmekse ancak bir önceki çıkmış oyunun üstüne kat ve kat ekleyerek olur.

Dolayısıyla çıkardıkları bir efsaneden daha iyi bir efsane yaratmalarının bir hayli zaman alacağını düşünüyorum. Bence bu söylentilere fazla kulak asmamalıyız.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
sakin olun benim kuzen rockstar da stajer kesin talimat verdi 2024 de salacaklarmış piyasaya bu arada vicecity de geçmesin ya adamlar mod ile gta yaptılar vice city 4k grafk yaması ile :D

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Arattığımda haberlerde 8 sene diyor ama benim aklımda 5 diye kalmış nedense.8 senede durmadan geliştirdiklerine inanmıyorum açıkçası.Arada GTA 6'yı hatta GTA 5'i de geliştirmişlerdir (ek içerikler vs. olarak).Örneğin Cyberpunk 2077 de 7-8 yıl olarak söyleniyor ama o da tam olarak o kadar sene geliştirilen bir oyun değildi (kimi yerde 5-6 da deniyor).Ki bu zaman diliminde birkaç oyun daha geliştirip çıkardılar.Uzun lafın kısası ne söyledikleri geliştirme tarihleri net değil, ne de o dönemde ne yaptıkları.
Hocam 8 yıl geliştirme süreci hangi geliştirme sürecinden bahsettiğinize bakarak doğru ya da yanlış oluyor. Eğer ilk fikrin oluşması hazırlıkların yapılması gibi şeyleri sayarsanız (bence sayılmalı) evet 8 sene boyunca oyun geliştirildi. Hatta RDR2'nin hazırlığı RDR1 çıkmadan önce yapıldı. Ama tüm stüdyoların toplandığı zamandan bahsedersek bu GTA V'in yapımı tamamlandıktan sonra oluyor(2013'ün ilk yarısı). RDR2'nin ana hatları 2012'nin sonlarına doğru tamamlandı. GTA 5'in yapımından sonra da bütün stüdyolar aynı oyuna odaklandı.

GTA 5'e ek içerik gelmedi sadece GTA Online'a devam eden bir destek var ki o da 2000+ kişilik şirketin maksimum 50-100 kişisine denk geliyordur. RDR2 döneminde GTA 6'nın geliştirilmesi ise mümkün değil yani. Adamlar ellerinde ne varsa RDR2de kullandılar fazlaca mesai yaptılar eğer bir de GTA 6'yı da geliştirselerdi RDR2 çalışma koşullarından oluşan skandallardan ortaya çıkardı.

Bir de aklınızda 5 sene olarak kalmasının sebebi büyük ihtimalle GTA V ile RDR2 arasındaki zaman diliminin 5 sene olmasından kaynaklı.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Tamam arkadaşlar hepiniz haklısınız, bir şey demedim farzedin.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt