Gta 5 soru işareti görevi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Murusti

Torrent-Oyun.com
Oyunda ana görevde ilerliyordum 3 ana karakteri seçiyorum hiçbirindede görev gözükmüyo soru işaretli görevler var onlarımı yapmam gerekiyor

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Bazı görevler oyunda belli zaman geçtiğinde gözüküyor, bazenleri telefon araması gelmesi gerekiyor ya da dediğin gibi soru işaretlerini yaptıktan sonra ana görev çıkıyor.

En son hangi görevi yaptığını söylersen spesifik bir cevap verebilirim.

Murusti

Torrent-Oyun.com
Bazı görevler oyunda belli zaman geçtiğinde gözüküyor, bazenleri telefon araması gelmesi gerekiyor ya da dediğin gibi soru işaretlerini yaptıktan sonra ana görev çıkıyor.

En son hangi görevi yaptığını söylersen spesifik bir cevap verebilirim.
En son bi çöp arabası çaldım 3 maske bide 3 tulum aldım herhangi bi arabaya biniyom bana kimsenin olmadıgı biyere götür falan diyo orayı anlayamadım

naCrimed

En son bi çöp arabası çaldım 3 maske bide 3 tulum aldım herhangi bi arabaya biniyom bana kimsenin olmadıgı biyere götür falan diyo orayı anlayamadım
4 kişilik araba bulup sokak arası gibi ıssız bir yere park etmeniz gerek. Araba hızlı olsa daha iyi olur. Park edeceğiniz yer soygunun olacağa yere yakın olsun ama çok yakın olursa oyun kabul etmeyecek. Park ettikten sonra Lester ya da Micheal’ı arıyorduk sanırım. Bir de soygun için ayrıca çekici çalmanız gerek diye hatırlıyorum.

Murusti

Torrent-Oyun.com
4 kişilik araba bulup sokak arası gibi ıssız bir yere park etmeniz gerek. Araba hızlı olsa daha iyi olur. Park edeceğiniz yer soygunun olacağa yere yakın olsun ama çok yakın olursa oyun kabul etmeyecek. Park ettikten sonra Lester ya da Micheal’ı arıyorduk sanırım. Bir de soygun için ayrıca çekici çalmanız gerek diye hatırlıyorum.
Çekicide çaldım yalnız bu soygun yapacagım yeri haritada göremiyorum bütün hs ve h görevlerini bitirdim

naCrimed

Ettim ama bişey deyismedi hariyada falan biuer göstermedi bana
Arabayı park ettikten sonra Micheal'ı arayınca ''kaçış aracı olarak seç'' gibi bir seçenek çıkması lazım onu seçtiniz mi ? Eğer onu da yaptıysanız bundan önce yapmadığınız eksik görev vardır.

Alttaki 4 görev soygun başlamadan önce yapılması zorunlu görevler:

Hotel Assassination
Lester tarafından Franklin'e verilen ilk suikast görevi

Hood Safari
Franklin ya da Trevor tarafından yapılabilen, Franklin'in evinde başlayıp Lamar, Trevor ve Franklinin içerdiği görev

Did Somebody Say Yoga?
Micheal'ın yoga yaptığı görev

Merryweather Heist
Merryweather soygun görevi

Bu görevleri yaptığından emin ol.

Murusti

Torrent-Oyun.com
Arabayı park ettikten sonra Micheal'ı arayınca ''kaçış aracı olarak seç'' gibi bir seçenek çıkması lazım onu seçtiniz mi ? Eğer onu da yaptıysanız bundan önce yapmadığınız eksik görev vardır.

Alttaki 4 görev soygun başlamadan önce yapılması zorunlu görevler:

Hotel Assassination
Lester tarafından Franklin'e verilen ilk suikast görevi

Hood Safari
Franklin ya da Trevor tarafından yapılabilen, Franklin'in evinde başlayıp Lamar, Trevor ve Franklinin içerdiği görev

Did Somebody Say Yoga?
Micheal'ın yoga yaptığı görev

Merryweather Heist
Merryweather soygun görevi

Bu görevleri yaptığından emin ol.
Tamam tesekkür ederim.soygun icin araç parketmeyi franklin ilemi yapacagım

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt