Gta 5 Online ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar online ben daha yeniyim offline takıldım ilk kez karakter olutşrup girdim role play daha sonra indirip oynarım o kolay gibi önce şu online bir öğrenmem lazım sizlere 2 sorum olacak ?

1-online amaç nedir sırayla ne yapılmalıdır ? (biz 3-4 arkadaşla oynucaz her zaman hep beraber )

2-bu haritadakiler ne oluyor tek tek detaylı anlatır mısın ? ( offline moddakileri anlatmanıza gerek yok sprey , ayakkabı falan )

Ekli dosyalar

görevler yapıp para kazanmanız gerek o paralar ile ev araba silah felan alıyorsunuz kendinize ancak hiç kolay degil para biriktirmek bilginiz olsun 4 kişilik heistler felan var onları yapabilirsiniz nasıldı tam hatırlamıyorum

BayLord51

Torrent-Oyun.com
görevler yapıp para kazanmanız gerek o paralar ile ev araba silah felan alıyorsunuz kendinize ancak hiç kolay degil para biriktirmek bilginiz olsun 4 kişilik heistler felan var onları yapabilirsiniz nasıldı tam hatırlamıyorum
haritada lester (L) ,gerald (G) falan ana görevler var bu offline için olan mı yoksa onlnie da da ana görev var mı varsa bunu arkadaşlarlada yapılabiliyor mu ?

haritada lester (L) ,gerald (G) falan ana görevler var bu offline için olan mı yoksa onlnie da da ana görev var mı varsa bunu arkadaşlarlada yapılabiliyor mu ?
O görevler hikayeyi anlatan (Ana görev) kısım o kısımların Türkçe yamasıda var üstelik ama geçen açtığın konudaki gibi ban sebebi olabiliyor. Bu arada, o görevlere bildiğim kadarıyla arkadaşlarınla katılabiliyorsun.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
O görevler hikayeyi anlatan (Ana görev) kısım o kısımların Türkçe yamasıda var üstelik ama geçen açtığın konudaki gibi ban sebebi olabiliyor. Bu arada, o görevlere bildiğim kadarıyla arkadaşlarınla katılabiliyorsun.
bir sırası var mı online mı özel offline da yok yani birde diğer işaretler ne işe yarıyor ?

dante1086

Torrent-Oyun.com
L harfine gidip lester karakterinden heist(soygun) görevlerini alırsın.sonraoyundaki cep telefonundan arkadaşlarına davetiye gönderiyosun. arkadaşlar kabul ederlerse heist görevleri başlıyor. çoğu hesit görevi en az 4 kişilikti doğru hatırlıyorsam.her görev diğeri bittikçe açılıyor diye biliyorum

L harfine gidip lester karakterinden heist(soygun) görevlerini alırsın.sonraoyundaki cep telefonundan arkadaşlarına davetiye gönderiyosun. arkadaşlar kabul ederlerse heist görevleri başlıyor. çoğu hesit görevi en az 4 kişilikti doğru hatırlıyorsam.her görev diğeri bittikçe açılıyor diye biliyorum
Oyun'da en iyi para kaynağıda big heist'den geliyor ama gta online kadar içi boş bir oyun yok o yüzden fivem öneriyorum. O kadar paran olsa bile çok canın sıkılıyor en sonunda diğerlerine sarıp öldürüyon can sıkıntısından o da bir yere kadar.

LΛWLER

Siz ağır takılan hafif insanlarsınız.
Oyun'da en iyi para kaynağıda big heist'den geliyor ama gta online kadar içi boş bir oyun yok o yüzden fivem öneriyorum. O kadar paran olsa bile çok canın sıkılıyor en sonunda diğerlerine sarıp öldürüyon can sıkıntısından o da bir yere kadar.
sabahtan beri oynadım şirket acıp, yok abı yok... tam da soyledıgın muhabbet, içi boş, şişirip piyasaya sunmuşlar, hard emek mt2 oynasam bu kadar zeval gelmezdı başıma a...

BayLord51

Torrent-Oyun.com
görevler yapıp para kazanıp oyunun tadını çıkarmak . fakat görevlerden zengin olmak imkansız gibi bir şey . bu oyunda hilesiz zengin olunmaz bana göre
zaten iki üç görev yapıp fanlarından yaptığı playlist te takılacaz arkadaşlarla sonrda role play ama hangi görev için bir ev yada araba almamaız gerekli yoksa araba ev almadan bütün görevleri yapabilir miyiz ?

Kaan1840

"Bin Cihana değişmem, şu öksüz Türklüğümü."
sabahtan beri oynadım şirket acıp, yok abı yok... tam da soyledıgın muhabbet, içi boş, şişirip piyasaya sunmuşlar, hard emek mt2 oynasam bu kadar zeval gelmezdı başıma a...
Hocam bu oyunda arkadaşın dediği gibi görev yapma ile, Heist ile ne zengin olunmaz, çok paraya sahip olanlar para hilesi yapanlar oluyor, ki para hilesini önermem, ben para hilesini yaptım, oyun artık eski tadını vermiyor, oynayasım gelmiyor. Oyundan soğudum artık. Oyunu eğlenmek için oyna hocam, hele birde arkadaşların varsa, tadından yenmez. Hocam oyunda her şeye sahip olsanda tadı olmuyor, hile ile sahip olduysan. Bu arada tekrar belirteyim, oyunda görevlerler ne içok para kazanıp, zengin olup, her şeyi alamazsın, kısa vadede o kadar para kazanman imkansız, oyunda para kazanmak zor zaten.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Hocam bu oyunda arkadaşın dediği gibi görev yapma ile, Heist ile ne zengin olunmaz, çok paraya sahip olanlar para hilesi yapanlar oluyor, ki para hilesini önermem, ben para hilesini yaptım, oyun artık eski tadını vermiyor, oynayasım gelmiyor. Oyundan soğudum artık. Oyunu eğlenmek için oyna hocam, hele birde arkadaşların varsa, tadından yenmez. Hocam oyunda her şeye sahip olsanda tadı olmuyor, hile ile sahip olduysan. Bu arada tekrar belirteyim, oyunda görevlerler ne içok para kazanıp, zengin olup, her şeyi alamazsın, kısa vadede o kadar para kazanman imkansız, oyunda para kazanmak zor zaten.
peki sorum olacak büyük harfler G,L ana görev peki turuncu ve pembe şekilli olanlar rockstarın kendi yaptığı online modlar mı birde fan yapımı oluyor onu esc den açıyoruz ve rockstarın yaptığı bu kadar değil dahası yine esc den açıyoruz değil mi ?

LΛWLER

Siz ağır takılan hafif insanlarsınız.
Senin ağzına sağlık ya, şu para hılesını nasıl yaparız oynamayacagız barı bakalım olursa takılırız bıraz @Eren Kaan Demirkapı

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Çeşitli para kazanma türleri var mesela pahalı bir araban varsa las santos custom da satarken bir şeyler yapıyordun sonra arabayı çıkar sonra tekrar customa gir o şekil de iyi para geliyor ama tam hatırlamıyorum az araştırırsan bulabilirsin ve serverların durumu nasıl çok oyuncu var mı ? Ona göre indireceğim.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
peki sorum olacak büyük harfler G,L ana görev peki turuncu ve pembe şekilli olanlar rockstarın kendi yaptığı online modlar mı birde fan yapımı oluyor onu esc den açıyoruz ve rockstarın yaptığı bu kadar değil dahası yine esc den açıyoruz değil mi ?
Bir de görev yapabilmek için ev alman gerek yoksa heist yapamazsın banker alman gerek sonra askeri üs vs alman gerek yoksa görev yapamazsın ki bunlarda adam gibi para vermez pek arkadaşlarla girerken heist yapın 5. heist i yapınca herkese 0% para veir hepsini kendine alırsan 2M bir kerede kazanmış oluyorsun ki arkadaş ayarlamak lazım. Ve o görev kolay değil. Ama tavsiyem paraları alınca motorlara gidince az ilerleyin önünüzde zırhlı polis aracını alın hepiniz binin bu şekilde görevi garantilersiniz. :D

emrecan123

Torrent-Oyun.com
TR yamayı kurdun mu hikaye için ban falan oldu mu ?

Doluluk oranı güzel. Online arkadaş arıyorum birlikte 0'dan oynamak isteyen varsa ekleyebilir. JudgeMachine21

Metaldaqqer

Torrent-Oyun.com
türkçe yamayı kurdum online girerken devre dışı bırakıyorum
online türkçeyle girme direk ban yersin. Oyunda para kazanıp, evler arablar almak. para için mission lar- heisler ve çeşitli görevler var. Tabi kimse ugraşmıyor bunlarla direk para hilesini çakıyor. Senin tercihin

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt