Gta 5 Grafik yaması

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

mustafa418

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaşlar gta 5 e grafik yaması yapmak istiyorum ama online da banlanır mıyım diye size sorup kurmak istedim.Bilen kuran arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa teşekkür ederim.

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Moderatör
Modu nereden indirdiysen modun yapımcısı bu soruya cevap vermiş olabilir. Veya youtube'dan izlediysen eğer orada da cevaplanmış olabilir. Göz atmanı öneririm.

mustafa418

Torrent-Oyun.com
Daha indirmedim. Baktım ve genellikle yabancı siteler.Türkçe yamasıyla girilmediğini biliyorum ama grafik yaması hakkında hiç bir yerde bu konu hakkında bir şey duymadım o yüzden emin olamıyorum.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.