GTA 4 Fps Drop

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Yakın zamanda geçmişi anmak amaçlı GTA 4 Complete Edition indirdim. Sistemim yetiyor hayli hayli ama mouseu çevirirken araba sürerken yeni bölgelere girerken FPS felaket düşüyor. İnternette gameplay videolarına baktığımda sıkıntısız oynayanları görünce bir sorayım dedim yakın zamanda indirip deneyen oldu mu ? Biliyorum oyun FPS sorunlu optimizesi rezalet ama internette donmadan oynayanları görünce bir umut vardır belki dedim :D

i5-6400
RX 560 4GB
8 GB Ram
sistemim

Ben oyunu çok daha düşük bir sistemle (amd7670m) ile oynadım, ilk denediğim versiyonda oyun oldukça kasıyordu sonra fitgirl'in versiyonunu indirmiştim ve oyun oynanabilir hale gelmişti. Gerçi ben indirdikten sonra repack'ini güncelledi ama deneyebilirsin.

Son düzenleme:
Ben Fitgirlden indirdim onda bazı optimize etmek için modlar vardı sende tek tek indirebilirsin onları yada direk firgirlün sitesinden indir.
Ekran görüntüsü 2021-04-23 144502.png

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yakın zamanda geçmişi anmak amaçlı GTA 4 Complete Edition indirdim. Sistemim yetiyor hayli hayli ama mouseu çevirirken araba sürerken yeni bölgelere girerken FPS felaket düşüyor. İnternette gameplay videolarına baktığımda sıkıntısız oynayanları görünce bir sorayım dedim yakın zamanda indirip deneyen oldu mu ? Biliyorum oyun FPS sorunlu optimizesi rezalet ama internette donmadan oynayanları görünce bir umut vardır belki dedim :D

i5-6400
RX 560 4GB
8 GB Ram
sistemim
Arkadaşların bahsettiği Fitgirl Repack sürümünü aşağıdaki torrent'ten indireblirsin dostum.Fitgirl Repack kullanmak istemezsen söylenen modları bulup onları kurarsın artık.Biliyorum sen de benim gibi Fitgirl Repack'ten haz etmiyorsun ama insan bazen mecbur kalıyor yapacak bir şey yok. :)

>> [13,6 GB] GTA IV - Complete Ed. [v1.2.0.43 + Radio Downgrader + Vanilla Fixes Modpack v1.6.2 + Wrappers].torrent

Ekli dosyalar

Arkadaşların bahsettiği Fitgirl Repack sürümünü aşağıdaki torrent'ten indireblirsin dostum.Fitgirl Repack kullanmak istemezsen söylenen modları bulup onları kurarsın artık.Biliyorum sen de benim gibi Fitgirl Repack'ten haz etmiyorsun ama insan bazen mecbur kalıyor yapacak bir şey yok. :)

>> [13,6 GB] GTA IV - Complete Ed. [v1.2.0.43 + Radio Downgrader + Vanilla Fixes Modpack v1.6.2 + Wrappers].torrent
:D cidden haz etmiyorum ama muhtaç kaldık gibi cevaplar için teşekkürler bir deneyelim bakalım

Birleştirildi

@Transient Ghost flood oluyor ama eşlere bağlanıyor da kalıyor başka link var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Bunu denemiştim dediklerini yaptıktan sonra exeye tıklayınca oyun açılmıyordu

@Transient Ghost ilk attığını son kez sil yap deneyeyim dedim indiriyor şu an bir deniyeyim bunu teşekkürler :)
Valla dropları düzelten bir txt olayı vardı ama bulamadım biraz araştırırsan bulma şansın var hocam..

Birde şunu dene derim. video açıklamasında link mevcut..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt