GT730 Ve R7 370

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Asus GT730 4GB (Kutulu temiz)
ve
Şuan Sistemimde takılı olan Msi gaming r7 370 2GB(Kullanma kılavuzu hariç hiç bir şeyini bulamadım :/ ) var elimde satmayı düşünüyorum
Fiyat önerilerinizi ve almak isteyen olursa iletişime geçmenizi bekliyorum :)

mmd.

Torrent-Oyun.com
Kardeş ben neyi satacağını anlayamadım :rolleyes:

Perdikkas

Süper Editör
Asus GT730 4GB (Kutulu temiz)
ve
Şuan Sistemimde takılı olan Msi gaming r7 370 2GB(Kullanma kılavuzu hariç hiç bir şeyini bulamadım :/ ) var elimde satmayı düşünüyorum
Fiyat önerilerinizi ve almak isteyen olursa iletişime geçmenizi bekliyorum :)
Dostum satacağın ürünün özelliklerini açıkça yaz, ürünle ilgili resim ekle ve fiyat belirt yoksa açtığın konu silinecektir.

Dostum satacağın ürünün özelliklerini açıkça yaz, ürünle ilgili resim ekle ve fiyat belirt yoksa açtığın konu silinecektir.
Fotoğraf koyamayacağım en azından şuanlık ama özellikleri belirtebilirim teşekkürler bilgilendirme için :) Başka verilmesi gereken bilgiler varsa bildirirsen çok sevinirim forum konu işlerinden vesaire çok anlamam...

Kardeş ben neyi satacağını anlayamadım :rolleyes:
Açıklayayım kardeşim kusuruma bakma

Asus gt 730 4gb lol cs go veya yeni kasa toplayan arkadaşlar olursa ucuza işlerini görebilecek ekran kartları ikiside

Teknik Özellikler
Çekirdek Hızı700 MHz
Ram Özellikleri
RAM Kapasitesi4 GBBellek Hızı1100 Mhz
Grafik Kart
Grafik Chipseti MarkasıNVIDIABilgiEkran Kartı ChipsetiGT 730
Bellek
Bellek TipiGDDR3BilgiBellek Arayüzü128 Bit
VGA Slot
PCI Express 2.0VarBilgi
Bağlantı Özellikleri
HDMIVarBilgiDVIVarVGAVarHDCP DesteğiVar
Ekran Özellikleri
Çözünürlük2560 x 1600

MSİ Gaming R7 370 2GB şuan halihazırda kullandığım ekran kartım Battlefield V MP oynuyorum 1080p düşük ayarlarda 40-60 arası fpslerde Nasıl anlatayım bilmiyorum ama merak eden arkadaşlar olursa sorulara göre yanıtlayabilirim

GPU: AMD Radeon R7 370 Nitro
Bellek Boyutu: 2GB GDDR5
Çekirdek Saat Hızı: 985 Hz
Bellek Saat Hızı: 5600 Hz
Bellek Arayüzü: 256 bit
DirectX Desteği: 12
Arayüz: PCI Express 3.0
Bağlantılar: 2x DVI, DisplayPort, HDMI

Burayada yasak değilse eğer benchmark testlerini koyayım incelersiniz internetten sizde aratabilirsiniz :

Asus gt730 4gb:
*oyun testi:

msi gaming r7 370 2gb
(2gb versıyonunu bulamadığım ıcın 4 gb olanını koydum aralarında pek fark yok kıyaslanan bır vıdeo daha var)

*Oyun testi:
*2gb vs 4gb:

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt