Grim Dawn Forgotten Gods [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
0.png

Grim Dawn Forgotten Gods [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 8.87 GB

:pccikistarihi: 27.03.2019
:pcnot: Çıkmış olan tüm güncellemeler ve DLC'ler dahildir.

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:

51c2c081-2e6d-4d1f-8764-88d0a22e7e19.jpg.240p.jpg

Oyun Hakkında :

Titan Quest'in ruhani devam oyunu olarak oluşturulan bu oyun Titan Quest severlerine göz kırpıyor.İnsanlığın yok olma eşiğine geldiği kıyamet senaryolu bir dünyaya giriyoruz. Bu dünyada bizi neler karşılayacak resimlere bakarak bir fikir elde edebiliriz. Demir altın kadar değerli. Güven de çok zor kazanılıyor. Bu ARPG görüntüler seçimiyle birlikte karmaşık bir karakter gelişimi, zorlu bir yetenek ağacı. Yüzlerce değerli itemler, bir çok görev çeşitliliği ve "crafting" sistemi de mevcut.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

İşlemci: x86 compatible 2.3GHz or faster processor (Intel 2nd generation core i-series or equivalent)

RAM: 2 GB RAM

Ekran Kartı: 512MB NVIDIA GeForce 6800 series or ATI Radeon X800 series or better

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card

İlave Notlar: 4GB of memory is required to host multiplayer games

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 10

İşlemci: x86 compatible 3.2GHz or faster processor (Intel 4th generation core i-series or better)

RAM: 6 GB RAM

Ekran Kartı: 1.5GB NVIDIA GeForce 500 series or ATI Radeon 6000 series or better

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Stalker.Caglaネコ

Stalker.Caglaネコ
Bu tarz oyunlar ayrı bir hoşuma gidiyor. Zamanında Sacred Gold deli gibi oynardım,çıkarttıkları son oyunlarda ki hayal kırıklıklarını bu oyunlarla kapatıyorum. - Teşekkürler,deneyelim bakalım.

glassedguy07

Torrent-Oyun.com
Emin olamadığım bir oyundu, 35 saat sonra gibi indirimden kalkacak. Hızlı inerse ve güzelse satın alacağım, teşekkürler.

kiernian

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar bu ek paket mi yoksa full mu yani direk kurup oynayabiliyor muyuz?

taycan33

Torrent-Oyun.com
Oyun İçin teşekkürler...
Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum...Uygulama düzgün olarak başlatılamadı(0xc000007b)
Klasör içerisinde ki her şeyi yükledim...(DirectX - DotNet -vcredist)...Ekran Kartım ATİ ve Güncel...
Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

GADDARA

Torrent-Oyun.com
Oyun İçin teşekkürler...
Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum...Uygulama düzgün olarak başlatılamadı(0xc000007b)
Klasör içerisinde ki her şeyi yükledim...(DirectX - DotNet -vcredist)...Ekran Kartım ATİ ve Güncel...
Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
bendede aynı hatayı verdi .x64 dosyasının içinden çalıştırdım açıldı kolay gelsin crakı oraya yaptım

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt