Green Hell [PLAZA] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Green Hell [PLAZA]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: PLAZA

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 8.69 GB

:pccikistarihi: 2019-12-04

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcnot: En son çıkan update konusuna gitmek için tıklayın

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Green Hell, Amazon yağmur ormanlarında geçen zorlu bir yaşam mücadelesi. Hayata sıkı sıkı tutunmak için mücadele verdiğin bu dayanıklılık yolculuğunda, yalnızlığın etkileri hem bedenini hem de zihnini derinden etkiliyor. Bilinmezliğin tehlikelerine karşı ne kadar süre hayatta kalabilirsin?

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon RX 460 or equivalent with 2 GB of video RAM
Bellek: 4 GB
DirectX: DX 11
Boş Alan: 8 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
Ekran Kartı: GeForce 970 / Radeon RX 580 or equivalent with 4GB of video RAM
Bellek: 8 GB
DirectX: DX 11
Boş Alan: 8 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Stalker.Caglaネコ

Stalker.Caglaネコ
The Foresta benzetilen oyun değil mi bu?
Başlangıcında iki çift ormana giriyorlar araştırma için,kadın kayboluyor vesaire.

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Tr yama uyumlu mu bu sürümde acaba?
Yama sahibinin yazısı şu şekilde;

oyun sürekli güncelleme alıyor hızına yetişmek mümkün değil. Bence V1.0 hikayeyi anlamak

açısından gayet tatmin edici daha önce söyledim bir daha buradan yazayım türkçe yama oyunun V1.0 ile uyumludur diğer hiçbir sürümde
yama çalışmaz.

oyun sürekli güncelleme alıyor hızına yetişmek mümkün değil. Bence V1.0 hikayeyi anlamak

açısından gayet tatmin edici daha önce söyledim bir daha buradan yazayım türkçe yama oyunun V1.0 ile uyumludur diğer hiçbir sürümde
yama çalışmaz.
Buradakinin sürümü kaç ?

uluqwerty

Torrent-Oyun.com
hikaye baslat diyorum yukleniyor diyor sonra hata veriyor nedenini bilen var mi ?

Zigana

olmadı :(

yama çalışmaz.
oyun 6 aydır 1 kez güncelleme aldı. o kadar çalışmıyor ki ekip anlatamam .. yama sahibi biraz sallamış :D

yusufbabw2

SİLAH KARDEŞLERİ ÖMÜR BOYU KARDEŞTİR
Oyunla ilgili resimler gözükmüyor güncelleyiniz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt