Green Hell [HOODLUM] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar

Green Hell [HOODLUM]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: HOODLUM

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 8.66 GB

:pccikistarihi: 05.09.2019

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Green Hell, Amazon yağmur ormanlarında geçen zorlu bir yaşam mücadelesi. Hayata sıkı sıkı tutunmak için mücadele verdiğin bu dayanıklılık yolculuğunda, yalnızlığın etkileri hem bedenini hem de zihnini derinden etkiliyor. Bilinmezliğin tehlikelerine karşı ne kadar süre hayatta kalabilirsin?

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon RX 460 or equivalent with 2 GB of video RAM
Bellek: 4 GB
DirectX: DX 11
Boş Alan: 8 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
Ekran Kartı: GeForce 970 / Radeon RX 580 or equivalent with 4GB of video RAM
Bellek: 8 GB
DirectX: DX 11
Boş Alan: 8 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

gams

Torrent-Oyun.com
Optimasyon yönünden bi sıkıntısı varmıdır acaba.

NevyR7

Seviye 1
setup dosyası açılmıyor dosyada virüs bulundu diye uyarı veriyor ve anti virüs trojen buluyor gerçekten virüs var mı yoksa anti virüs le alakalı mı

sercan2328

Torrent-Oyun.com
setup dosyası açılmıyor dosyada virüs bulundu diye uyarı veriyor ve anti virüs trojen buluyor gerçekten virüs var mı yoksa anti virüs le alakalı mı
antivürüsü kapatrsan sorun olmuyo ama sanırım o yamada bir sıkıntı var anlamadım kurulsada olmuyor

entegrel

Türk olmak üstün olmak için yeterlidir.
Oyunu indirdim kurdum oynuyorum herhangi bir sorun yok fakat tuşlar kendiliğinden işleyip geri gidiyor mesela yürümek için w tuşuna bastığım zaman yürüyor duruyor yürüyor duruyor hiç çekmememe rağmen ya da saatten hayati fonksiyonlara bakmak için f ye basıyorum saat gelip hemen geri gidiyor basılı tutunca da aynı şekilde bir çözümü var mıdır bunun ?

Zigana

olmadı :(
oyun güzele benziyor pc kaldırmıyor ki çoğu şeyi ... yenisi alsak dünya para

efdalaa

Torrent-Oyun.com
Oyunda ilerliyorum save almak için barınak yapıyorum save diyorum ama save olmuyor. Oyunu kapatıp açtığımda oyun baştan başlıyor.

Zigana

olmadı :(
inşallah güncelemede bir çok sorunu çözerler.. yapımcı oyunu salmış gibi şu sıra çok ilgisizler road to 2019 verip gitmişler

Timbur

Torrent-Oyun.com
Teşekkürler oyun için fakat oyunu yükleyip açmaya çalıştığımda loading ekranında çöküyor nedeni bilen var mıdır acaba ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt