Graviteam Tactics: Furtive Spring [SKIDROW] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar

Graviteam Tactics: Furtive Spring [SKIDROW]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: SKIDROW

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 12.03 GB

:pccikistarihi: 21.10.2019

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Kızıl Ordu’nun 38A’daki Mart operasyonu, Alman grubunun Kharkov'un güneyindeki Chuguev-Andreevka bölgesinde kuşatılmasını ve yok edilmesini üstlendi. Bu amaç için iki yakınsak eş merkezli grev yapması amaçlanmıştır: genel olarak Andreevka bölgesindeki genel yönden (6A kuvvetleriyle) kuzeyden Rogan ve Chuguev yönünde 38A. Mart ayının başında, operasyon oldukça başarılı bir şekilde gelişti, 38A birimleri geniş çapta r.Severskiy Donets'i geçti. Kurtuluş Staryy Saltov, Verkhniy Saltov, Rubezhnoe, Pisarevka, Petrovskoe, Bayrak. Birden fazla yerde Babka nehrine ulaştım. Düşman geri çekiliyor, silah ve araçları terk ediyordu. 10 TBde birimi iki farklı yöne saldırdı.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 8.1 (64-bit only)
İşlemci: AMD FX-8320/Intel Core i3-4160
Ekran Kartı: AMD Radeon 7570/nVidia GeForce GTX 650 1GB
Bellek: 4 GB
DirectX: DX 9
Boş Alan: 2 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
İşlemci: AMD FX-8350/Intel Core i7-6700
Ekran Kartı: AMD Radeon R9/nVidia GeForce GTX 970 4GB
Bellek: 8 GB
DirectX:DX 9
Boş Alan: 2 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt