Grand Theft Auto (GTA) V [FitGirl] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar bu oyunu kurdum. Kurduktan sonra oyun en başındaki Franklin ve Lamarın arabayı takip ettiği yerde ben de ERR GFX INIT 3D diye bir hata veriyor. Sizce bu sorun neden olmuş olabilir? Ve ne yapmam lazım?

Ne kadar boş insan var buraya yorum yazan.
Daha indirip test etmeden ,

Alkışlamalar teşekkür etmeler. İlla son sayfa ya mı gitmemiz lazım oyunun çalışıp çalışmadığını yazan arkadaşların mesajlarını görebilmek için ?
Profil istatistiği kasmaktan başka bişey değil amacınız.
Arkadaşın biri sorununu yazmış cevap veren olmamış, başka biri ondan sonra demiş ki işte atıyorum klavyem çalışmıyor bu oyunda nasıl çözebilirim gibi saçma sapan buranın setupu veya kurulumuyla ilgili olmayan halbuki internette ve youtube da araştırsa çözecek ama ne hikmetse gelip bu postun altını boş yere doldurup üstüne hadi belli kısım bu sorunu yaşadı onunla , sorunu çözse bile geri dönüş yapıp şöyle çözdüm diye editlemiyor.

Ben bu oyum kısmına insanların oyunu denemelerı, kurulumda problem yaşayıp yaşamadığının belırtılmesınden yanayım. Admınler size zahmet boş mesajları engellemenız ve profıllere uyarı vermenız olacaktır benım tavsıyem.

Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için !

Arkadaşlar oyunu indirip kurdum fakat steamdan giriş yapmaya calısıyor ve oyunu acamıyorum bu sorunu nasıl çözerim lütfen acil cevap verirmisiniz.

steamApps yordam giriş noktası ........... dinamiklk bağlantı kitaplığında bulunamadı diye bir hata alıyorum çözümü nedir ?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Web sitesi
www.cagatayulusoy.com.tr

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt