God Of War Collection [PS3] 3.55 CFW-Torrent - Hızlı - İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

surisi

Ne mutlu Türküm diyene!
Ynt: God Of War Collectıon [PS3] 3.55 CFW-Torrent - Hızlı - İndir

bitirmiştim saol ;)

panzehir98

Torrent-Oyun.com

şanş eseri senin actigın bir konuda 4 gb büyük dosyaları bölünmesini buldum hariciye attım sonrada ps3 attım. god of war 1 oynamıyor şöye bir sorun veriyor " prior to play see the WARNİNG section ın the ınstructıon manual ıncluded with your playstatıon*3 system." goggle verdigi cevap:öncesinde playstation * 3 sistemi ile birlikte kılavuzunda UYARI bölümüne bakın oynamak. sesli sözcükte yazan ise:kılavuzunda uyarı bölümüne bakın oynamak öncesinde Kendi PLAYSTATION 3 sistemine dahil diye bir şey yazıyor. bu yazı god of war 1 de god of war 2 de yazıyor fakat god of war 1 e girmiyor

haydar3536

Torrent-Oyun.com

oyunu indirip içinde olan iki adet 4 gb lık dosyayı bölüp hariciye atım sonra dahiliye yükledim ama siyah ekran sorunu alıyorum ps3 kitleniyor ve mecbur ps3 ü kapatıp acmak zorunda kalıyorum oyunu indirip yükleyen arkadaslar nasıl olmusta oynamıs anlayamadım oyun hata veriyor yaptıgım herhangi bi yanlısmı var biri bana anlatabilirmi

haydar3536' Alıntı:
oyunu indirip içinde olan iki adet 4 gb lık dosyayı bölüp hariciye atım sonra dahiliye yükledim ama siyah ekran sorunu alıyorum ps3 kitleniyor ve mecbur ps3 ü kapatıp acmak zorunda kalıyorum oyunu indirip yükleyen arkadaslar nasıl olmusta oynamıs anlayamadım oyun hata veriyor yaptıgım herhangi bi yanlısmı var biri bana anlatabilirmi
Kardeş en başta konuda zaten " 1 adet orjinal oyun bulundurun " yazıyor , sende var mı orjinal oyun ??

Böyle sorunlar sadece orjinal oyun olmadan çalışmayan oyunlar için olur . Aklında bulunsun :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

haydar3536

Torrent-Oyun.com

dostum sizden indirdigim her oyunu orjinal oyunla oynuyorum zaten içinde cd olmadan oynanmaz bunuda biliyorum neden öle bi sorun yapıyor anlamadım

haydar3536' Alıntı:
dostum sizden indirdigim her oyunu orjinal oyunla oynuyorum zaten içinde cd olmadan oynanmaz bunuda biliyorum neden öle bi sorun yapıyor anlamadım
Kardeş bildiğini bilmiyorum ama oyunu multimandan veya gia hangisini kullanıyorsan seçtikten sonra , XMB deki CD işaretinin yanında ismi yazmalı ve ordan girmelisin .

Eğer bunu zaten yapıyorsan ve yine aynı sorun varsa şu konudan oyunununa ait PKGyi bulup indirmeni ve kurmanı tavsiye ederim . :thumbup: :thumbup: http://www.torrent-oyun.com/playstation-yardim-bolumu/ps3-oyunlarinin-pkg-dosyalari/

Eğer yine çözülmez ise Gangsta ile irtibata geçmelisin . O daha iyi bilir :thumbup: :thumbup: KOLAY GELSİN

haydar3536

Torrent-Oyun.com

vermiş oldugun linkte : God Of War Collectıon pkgsi yokki cdnin yerinde yazıyor ama ps3 kitleniyor

haydar3536' Alıntı:
vermiş oldugun linkte : God Of War Collectıon pkgsi yokki cdnin yerinde yazıyor ama ps3 kitleniyor
Dostum Gangsta 'ya pm atmalısın gerçi ben bıktırdım kendisini galiba bana cevap atmıyor sana cevap verebilir belki :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

haydar3536

Torrent-Oyun.com

ok dostum sagolasın

farukbaba121

Torrent-Oyun.com

link nerede göremedim

farukbaba121' Alıntı:
link nerede göremedim
Bakımdan yeni yeni çıkmakta sitemiz . Bunun için bazı oyunların linki hala yok dostum . Biraz beklersen linkleri yerinde görebilirsin ;) ;)

MertcavS

Torrent-Oyun.com

link yok :(

Wodka

Torrent-Oyun.com

yıl olmuş 2012 hala link yok :)

|ßrut@lity|

Red Hack! Hak Yersen, Hack Yersin!

İndirmeyeceğim ama yinede teşekkürler. Seriyi bitirmeseydim indirirdim.

McKuen

Torrent-Oyun.com

eline saglik

Chris Redfield

Resident Evil hakkında Soru Sorabilirsiniz

ps3 üm olsaydı indrrdm ynede saolun ^-^

sheithan

Torrent-Oyun.com

link yok :S

Arkadaslar evet link yok ama hani 3.55 denmiş ya basta tb dede çalişirmi bu oyun cok istiyorum oynamayıda bir zahmet cevap verirseniz cok sevinirim

memomw2

Torrent-Oyun.com

dünyanın en iyi oyunu bence ama ps yok malasef :'(

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt