Torrent-Oyun | GhostRunner - [CODEX] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
GhostRunner kapak+Freed.png

GhostRunner - [CODEX]
(-Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: v0.30660.408 (Repack'lerde v0.30621.427)

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 11,4 GB

:pccikistarihi: 27.10.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://www.gog.com/game/ghostrunner
https://store.steampowered.com/app/1139900/Ghostrunner/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Ghostrunner; ışık hızında aksiyon, amansız bir mücadele ortamı, siber hacker tarzı mega yapı ile donatılmış, zorlu bir Birinci Şahıs (FPP) öldürme oyunudur. Dünyayı sona erdiren felaketten sonra insanlığın son sığınağı olan Darma Kulesine tırman. En aşağıdan en yukarıya çıkmak için yol bul, acımasız Keymaster’a karşı gel ve intikamını al.

Bu kule şehrinin sokakları şiddetle dolu. Keymaster Mara burayı demir yumrukla ve insan hayatına değer vermeden yönetiyor.

Kaynaklar tükendikçe, güçlüler zayıfları avlıyor ve kaos kalan son düzeni de tüketmekle tehdit ediyor. Kararlı bir son direniş geliyor. İnsanlık yok olmanın sınırına gelmeden önce bir şeyleri değiştirmeye yönelik son bir girişim bu.

Şimdiye kadar oluşturulan en gelişmiş kılıç savaşçısı olarak her zaman sayıca çoksun ama bir o kadar da üstünsün. Düşmanlarını tek moleküllü bir katana ile ikiye böl, süper insansı reflekslerinde mermilerden kaçın ve galip gelmek için pek çok çeşit özel tekniği kullan.

Tek vuruş tek öldürme mekaniği savaşı hızlı ve yoğun hale getirir. Ölümle korkusuzca hiç bitmeyen bir dansa başlamak için üstün hareket etme yeteneğini (ve sık kontrol noktalarını) kullan.

Ghostrunner tek oyunculu benzersiz bir deneyim sunar: hızlı tempolu bir oyun, şiddet içeren bir savaş ve bilim kurguyu kıyamet sonrası temalarla bir araya getiren orijinal bir ortam. Bu oyun, zaten son ermiş bir dünyanın ve hayatta kalmak için savaşan sakinlerinin hikayesini anlatır.

Yılın en ateşli oyununda 2 seçkin katana kılıcı ve %20 İNDİRİM almak için şimdi oyun için ön sipariş ver.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

Blood and gore in realistic graphics. Violence on human and human-like characters. Mutilated and dismembered bodies. Mature coarse language. The fear-inducing atmosphere, events, and characters.

:sistem_gereksinimleri:

Screenshot_3.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (eklenecek olanlar).Boyut farklılıkları haricinde sürüm farkları da vardır.Sürüm numaraları torrentlerde yazılmıştır, istediğinizi indirebilirsiniz.

:psnot:
Güncelleme

Tam ekran sorunu yaşayanlar için update eklenmiştir.Öncelikle oyunun GOG sürümüne sahip olmanız gerekiyor.Daha sonra 1. update ve 2. update'i kurmanız gerekiyor.Katkısından dolayı @Leecher nikli arkadaşa teşekkürler.

1-) https://mixdrop.co/f/j9d1morlc7oxm1r
2-) https://mixdrop.co/f/enl7q7k8frxw39

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri

melek12345

Torrent-Oyun.com
Hocam, eski yayınlanan 20gb'a göre farkı çok mu? Developer kırılan eski demo sürüm?

3 torrenti de indirdim hepsi fatal error veriyor

marvel avengers
death stranding oyunlarını oynayabildiğim bilgisayarım bu oyunda fatal error veriyor..

internette biraz araştırma yaptım ses aygıtlarındaki çıkış seviyesinin frekansını düşürün gibi fix yolları sunmuşlar fakat işe yaramadı.. bu oyunu gerçekten oynamak istiyordum beklediğim bir oyundu..

3 torrenti de indirdim hepsi fatal error veriyor

marvel avengers
death stranding oyunlarını oynayabildiğim bilgisayarım bu oyunda fatal error veriyor..

internette biraz araştırma yaptım ses aygıtlarındaki çıkış seviyesinin frekansını düşürün gibi fix yolları sunmuşlar fakat işe yaramadı.. bu oyunu gerçekten oynamak istiyordum beklediğim bir oyundu..
Gog sürümü denedin mi ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
evet hepsini denedim hepsinde fatal error hatasını veriyor
Yönetici olarak çalıştırmayı denedin mi? Veya uyumluluğu Win7 yapıp çalıştırmayı?

Repack güncellemesi

Freedom Repack eklenmiştir.Sürüm numarası diğer repack'lerle aynıdır.Bir tek normal versiyonunun numarası farklıdır.

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt