TO Haber | Ghostrunner 2 Resmi Olarak Duyuruldu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
First-person slash’em up oyunu Ghostrunner, 505 Games ve Polonyalı geliştirici One More Level için bugüne kadar 600 binin üzerinde kopya satarak sağlam bir başarı elde etti ve bugün başarılı oyunun ikincisi için resmi olarak yapılan açıklamada, geliştirme aşamasında olunduğu söylendi. Ghostrunner 2, önceki oyundan çokta farklı olmayacak gibi görünüyor.

Görünüşe göre bu takip, yeni nesil platformlara özel olacağından ve iki kat bütçe veya orijinal (yaklaşık 5 milyon €) ile yapıldığından, selefinden daha iddialı olacak gibi görünüyor. 505 ana şirket Digital Bros. Group’un eş CEO’su Raffaele Galante, yeni proje hakkında şunları söyledi.

“Ghostrunner 2’nin gelecekteki sürümü için özellikle heyecanlıyız. One More Level ile birlikte heyecan verici ve ilgi çekici bir video oyunu yarattık. Bu yeni iş birliği, Polonya video oyunu pazarında 505 Oyun varlığını derinleştiriyor, bu artık video oyunlarının, yeni projelerin ve yeteneklerin geliştirilmesi için Avrupa’da ilkler arasında bir gerçek. Tüm oyun topluluğunun zevklerini tatmin edebilecek video oyunları ile ürün portföyümüzü sürekli geliştirmek ve genişletmek için Polonya pazarına yakın ilgi göstermeye devam edeceğiz.” dedi.

Ghostrunner 2, PC, Xbox Series X/S ve PS5’e geliyor. Ancak oyun için henüz resmi bir çıkış tarihi verilmedi. Ghostrunner ise PC, Xbox One, PS4, Switch ve Luna’da mevcuttur ve Xbox Series X / S ve PS5’te geriye dönük uyumluluk aracılığıyla oynanabilir. Oyunun tam yeni nesil konsol sürümleri bu sonbaharda piyasaya sürülecek.

EKİM DEMİRCİ

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İlk oyununu oynamadan önce beklentim baya düşük oynamıştım.''1-2 bölüm oynar, zorlanınca bırakırım'' diye düşünmüştüm ama o kadar iyi tasarlanmış ki öldükçe hırslandırdı, öldükçe hırslandırdı.Sonunda sürpriz bir şekilde bu senenin en çok beğendiğim oyunlarında biri oldu.ikinci oyunun da takipçisi olacağım, paylaşım için teşekkürler.

İlk oyununu oynamadan önce beklentim baya düşük oynamıştım.''1-2 bölüm oynar, zorlanınca bırakırım'' diye düşünmüştüm ama o kadar iyi tasarlanmış ki öldükçe hırslandırdı, öldükçe hırslandırdı.Sonunda sürpriz bir şekilde bu senenin en çok beğendiğim oyunlarında biri oldu.ikinci oyunun da takipçisi olacağım, paylaşım için teşekkürler.
Rica ederim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt