Ghost of Tsushima ve God of War PC İçin Duyurulabilir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

PlayStation 4 özel oyunu Days Gone‘ı PC için duyuran Sony bu hamlesiyle beraber oyuncuları heyecanlandırmıştı. Tüm gözler PC için duyurulacak olan yeni oyunculara çevrilmişken, bugün ise çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Ghost of Tsushima, Uncharted ve God of War PC platformu için duyurulabilir.

Şimdilik Sony cephesinden ortaya atılan bu iddia ile ilgili herhangi bir resmi açıklama gelmedi. Ancak daha önceden Kingdom Hearts serisinin PC’ye geleceğini doğru bir şekilde tahmin eden CrazyLeaksOnATrain isimli Twitter kullanıcısına göre Uncharted: The Nathan Drake Collection, Ghost of Tsushima, Bloodborne ve God of War önümüzdeki dönemde PC platformu için duyurulacak.

Ekran Alıntısı.PNG

Hatırlarsanız Sony Interactive Entertainment başkanı Jim Ryan, geçtiğimiz Şubat ayında GQ ile yapmış olduğu olduğu röportaj sırasında önümüzdeki dönemde daha fazla PlayStation oyunun PC platformuna geleceğini müjdelemişti.

Özellikle listede yer alan God of War gibi büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyunun PC için duyurulmasına zor bir ihtimal olarak bakılıyor. Ancak Jim Ryan’in bu açıklamasını göz önünde bulunduracak olursak çok az bir ihtimal olsa da bu oyunların PC platformu için duyurulabileceği tahmin etmekteyiz.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Geçenlerde konusu geçince aklımdan ''acaba Ghost of Tsushima da pc'ye gelecek oyunlar arasında yer alır mı'' diye düşündüm ama daha sonra dedim ki ''bu markayı biraz daha Ps'te kullanıp daha sonra pc'ye getirirler'' ama görüyorum ki God of War gibi Ps için büyük bir marka olmasına rağmen o da pc'ye çıkabilirmiş.Tabi ki de bu oyunların kalitesinden bir şey götürmez, aksine daha fazla kitle daha fazla para demek oluyor bu.Ama eğer pc'ye çıkarlarsa bu, Ps'in konsollarını aldıracak markaların da bir bir azalması anlamına geliyor.Yeni IP bulmak da o kadar kolay bir şey değil.

Ghost of Tusushima'nın da gelebilme ihtimalini güçlendirecek bir şey var, o da başarılı olmuş bir başka IP olan Horizon Zero Dawn'ın da pc'ye gelmiş olması.Ki hala da Ps için kullanılabilir bir IP.Ne kadar efektif kullanabilirler orası ayrı ama sonuç itibariyle hala Ps konsolları için önemli bir marka.Ghost of Tsushima da böyle bir oyun olabilir.

Geçenlerde konusu geçince aklımdan ''acaba Ghost of Tsushima da pc'ye gelecek oyunlar arasında yer alır mı'' diye düşündüm ama daha sonra dedim ki ''bu markayı biraz daha Ps'te kullanıp daha sonra pc'ye getirirler'' ama görüyorum ki God of War gibi Ps için büyük bir marka olmasına rağmen o da pc'ye çıkabilirmiş.Tabi ki de bu oyunların kalitesinden bir şey götürmez, aksine daha fazla kitle daha fazla para demek oluyor bu.Ama eğer pc'ye çıkarlarsa bu, Ps'in konsollarını aldıracak markaların da bir bir azalması anlamına geliyor.Yeni IP bulmak da o kadar kolay bir şey değil.

Ghost of Tusushima'nın da gelebilme ihtimalini güçlendirecek bir şey var, o da başarılı olmuş bir başka IP olan Horizon Zero Dawn'ın da pc'ye gelmiş olması.Ki hala da Ps için kullanılabilir bir IP.Ne kadar efektif kullanabilirler orası ayrı ama sonuç itibariyle hala Ps konsolları için önemli bir marka.Ghost of Tsushima da böyle bir oyun olabilir.
Bir ara aklından The Last of Us oyununu da pc için çıkar mı diye aklından geçir dostum. Senin genelde düşündüklerin ve çıkabilir dediklerin genelde oluyor. :)

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
bu ihtimaller gerçekleşirse en yakın dönemde bloodborne ve uncharted in geleceğini düşünüyorum bloodborne zaten oldukça eskimiş bir oyun herhangi bir popülaritesi kalmadı geleceği de konuşuluyordu muhtemelen ilk o çıkacaktır uncharted da bitirilmiş bir seri devamı büyük olasılıkla gelmeyecek pc tarafından da biraz kazanalım diyip çıkartması çok olası sony nin mantıklı hamleler olarak görüyorum god of war ise yakın zamanda çıkması mucize olur bekleyip görelim

emrecan123

Torrent-Oyun.com
o twitter kullanıcısının çoğu söylediği şeyler çıktı şu zamana da kadar gelebilir bu oyunlar da pc'ye days gone nın çıkışından sonra daha ciddi haberler çıkacaktır ortaya.

God of war ragnarok PS aldırır artık eskidi ilk oyun dibini PC ye çıkararak sıyırmaları herkesin yararına olur.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
o twitter kullanıcısının çoğu söylediği şeyler çıktı şu zamana da kadar gelebilir bu oyunlar da pc'ye days gone nın çıkışından sonra daha ciddi haberler çıkacaktır ortaya.
Hocam tutan tek şey Kingdom Hearts oldu onun dışında tutan bir şey yok. Bu arkadaş daha Ghost of Tsushima PS4 için çıkmadan önce PCye geleceğini söylüyordu. Bunun dışında Microsoft'un el konsolu yapacağını da söylüyor. xCloud gibi bir şeye yatırım yaparken Microsoft niye el konsolu üzerinde çalışsın. Şu anlık arkadaşın kesin bir kredibilitesi yok, sadece Kingdom Hearts tuttu gerisini de göreceğiz artık. Ama evet beklenildiği gibi Dayz Gone çıkışından sonra Sony tarafından açıklamalar gelecektir kendileri de söyledi zaten.

Şahsen ben her exclusive'in bundan sonra PCye geleceğine inanıyorum ama bu kadar yakın zamanda Ghost of Tsushima ve GoW'un çıkması aşırı saçma olur. Tahminim bu sene Bloodborne ve Uncharted Collection çıkacaktır. Seneye de GoW 2'nin çıkışından bir süre önce GoW'u PCye çıkarırlar. Geri kalan oyunlar da artık eskiden yeniye PS5 zamanı boyunca yılda 1-2 kez olacak şekilde çıkmaya devam eder. (The Order: 1886, Until Dawn, Ratchet & Clank...)

Hocam tutan tek şey Kingdom Hearts oldu onun dışında tutan bir şey yok. Bu arkadaş daha Ghost of Tsushima PS4 için çıkmadan önce PCye geleceğini söylüyordu. Bunun dışında Microsoft'un el konsolu yapacağını da söylüyor. xCloud gibi bir şeye yatırım yaparken Microsoft niye el konsolu üzerinde çalışsın. Şu anlık arkadaşın kesin bir kredibilitesi yok, sadece Kingdom Hearts tuttu gerisini de göreceğiz artık. Ama evet beklenildiği gibi Dayz Gone çıkışından sonra Sony tarafından açıklamalar gelecektir kendileri de söyledi zaten.

Şahsen ben her exclusive'in bundan sonra PCye geleceğine inanıyorum ama bu kadar yakın zamanda Ghost of Tsushima ve GoW'un çıkması aşırı saçma olur. Tahminim bu sene Bloodborne ve Uncharted Collection çıkacaktır. Seneye de GoW 2'nin çıkışından bir süre önce GoW'u PCye çıkarırlar. Geri kalan oyunlar da artık eskiden yeniye PS5 zamanı boyunca yılda 1-2 kez olacak şekilde çıkmaya devam eder. (The Order: 1886, Until Dawn, Ratchet & Clank...)
Ninja Gaiden' ı da sızdırdı.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
God of war ragnarok PS aldırır artık eskidi ilk oyun dibini PC ye çıkararak sıyırmaları herkesin yararına olur.
İlla ki Ps5 aldıracaktır ama bir önceki GoW'un pc'ye çıkıyor olması kafada soru işaretleri de yaratacaktır.Acaba bunu 2 sene sonra pc'ye de çıkarırlar mı diye (her oyun için geçerli bu).Zengin ülkelerdeki oyuncular değil de bizim gibi alma imkanı kısıtlı olan oyuncular bunu kesin olarak düşünür.Üstelik Ps 5'i şimdilik alınacak bir tarafının olmaması da var.Yani 1-2 sene beklenmesi bu durumda normal olur.Fiyatın zamanla düşecek olmasını saymıyorum bile.Ha derlerse ki yenileri hiç çıkarmayacağız orası başka.Ama öyle bir şey demedikleri sürece bu soru işaretleri hep olacaktır.

İlla ki Ps5 aldıracaktır ama bir önceki GoW'un pc'ye çıkıyor olması kafada soru işaretleri de yaratacaktır.Acaba bunu 2 sene sonra pc'ye de çıkarırlar mı diye (her oyun için geçerli bu).Zengin ülkelerdeki oyuncular değil de bizim gibi alma imkanı kısıtlı olan oyuncular bunu kesin olarak düşünür.Üstelik Ps 5'i şimdilik alınacak bir tarafının olmaması da var.Yani 1-2 sene beklenmesi bu durumda normal olur.Fiyatın zamanla düşecek olmasını saymıyorum bile.Ha derlerse ki yenileri hiç çıkarmayacağız orası başka.Ama öyle bir şey demedikleri sürece bu soru işaretleri hep olacaktır.
Bizim gibiler den para kazanamıyor ki zaten :D Sony gibi fiyatı umurunda olmayan markalar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt