Genel Yardım Bölümü Kuralları [Konu Açmadan Önce Okuyunuz]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lucretius

Sistem Yöneticisi
Son zamanlarda Genel Yardım bölümünde çok fazla alakasız konu biriktiğini ve görüntü kirliliği oluştuğunu fark ettik. Bundan sonra lütfen aşağıda yazan kurallara göre konu açınız.

Öncelikle şunu belirtmeliyim, bu bölümün amacı forum veya başka bir konu hakkında yardım almaktır. Yani fikir alışverişinde bulunmak için açılan konuların yeri burası değildir.

• Konu başlığınız sorununuzu özetleyecek şekilde olmalıdır ve "acil yardım" gibi ibareler bulundurmamalıdır.
  • Genel Yardım Bölümü düzen sağlanması için birkaç alt bölüme ayrılmıştır. Teknik sorunlarınızı, oyunlarla veya kurulumlarla ilgili yardım konularınızı lütfen ilgili alt bölüme yazın. Eğer probleminizle ilgili bir bölüm bulamazsanız konunuzu buraya açabilirsiniz.
  • Sistem tavsiyeleri ile ilgili konular kesinlikle bu bölüme açılmayacaktır.
  • Sorununuz hakkında hemen bir konu açmak yerine önce arama motorunu kullanın.
  • Bu bölümde kilitlenen konular Genel Yardım Bölümü Arşivi'ne taşınacaktır. Alt bölümlerdeki konular ise oldukları yerde kalacaktır.
  • Bölümü alakasız bir konu için kullanmanın %30 uyarı cezası vardır ve kurallara uymayan konular kaldırılacaktır.
  • Konu açan herkes bu konuyu okumuş kabul edilecektir fakat bu durum yeni üyeler için göz ardı edilebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt