Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
1637781027522.png

Haberi olmayanlar için Steam Sonbahar İndirimi başladı. İndirimlerin yanı sıra 3 Ocak'ta açıklanacak olan Steam Ödüllerinde oynadığınız oyunları aday gösterebilirsiniz.
1637841956439.png

Steam İndirimlerine buradan, aday verebileceğiniz sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Dodi de sürekli böyle hata alıyorum, başka oyunlarda da denemiştim. Bunun çözümü var mı?
Ekli dosyayı görüntüle 250538
PC de güvenlik duvarı varsa antivirüs programı ve bunla bağlantılı ne kadar aktif ayar varsa deaktif edip kapat.

illaki sorucaksındır niye diye. bu sorunla şahsen bnde karşılaştığımda aynısı önerildi ve çözüm oldu.

PC de güvenlik duvarı varsa antivirüs programı ve bunla bağlantılı ne kadar aktif ayar varsa deaktif edip kapat.

illaki sorucaksındır niye diye. bu sorunla şahsen bnde karşılaştığımda aynısı önerildi ve çözüm oldu.
Deniyorum hocam teşekkür ederim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dodi de sürekli böyle hata alıyorum, başka oyunlarda da denemiştim. Bunun çözümü var mı?
Ekli dosyayı görüntüle 250538
Büyük ihtimal 5. madde söylendiği gibi Windows kullanıcı adında Türkçe karakter vs. vardır aşağıdaki adımları eksiksiz uygulayarak çözebilirsin diye tahmin ediyorum.

• Başka bir yere kurmayı dene.Örneğin C'ye kuruyorsan D'ye, D'ye kuruyorsan C'ye kurmayı dene.
  • Gerekli boş alanın haricinde en az 10-20 GB daha boş alan olduğundan emin ol (oyundan oyuna göre değişir, mümkün olduğunca fazla olmalı).
  • Oyun yüklenirken pc'yi yormamaya dikkat et (gerekiyorsa yükleme esnasında kullanma).
  • Sanal belleği 2 kat arttırmayı dene.
  • Kullanıcı adında Latin harfler haricinde harfler varsa bu harfler olmadan yeniden adlandır (İ-ı-ğ-ü-ö-ş-ç).
  • UAC'ı geçici olarak devre bırak (Kullanıcı Hesap Denetimi).Asla uyarma olarak ayarlanabilir.
  • Unarc.dll nerde varsa bulup çok ayrı bir yere taşı (System32'de vs. vardır-silme önerilir).
  • Yükleme yaptığın dosya veya kurulum için oluşacak dosya ismi mümkün olduğunca kısa olmalı.
  • Setup'un uyumluluğunu Windows 7 olarak ayarlayıp yönetici olarak çalıştır.
  • Mümkünse arkada çalışan hiçbir uygulama olmasın (tarayıcı dahil).
  • Yükleme esnasında hiçbir koruma aktif olmamalı (sorumluluk size aittir).
  • Oyunun dosyaları eksiksiz olmalı (Utorrent'ten 'tekrar kontrol et' yapabilirsin).
  • Pc'ndeki bütün C++ Redistributable'lar eksiksiz olmalı (Windows 10 update'lerini kontrol edin).
  • Kurulumu 'Güvenli Mod'da çalıştır.
  • Son olarak aşağıdaki adımları da uygula.
  • FitGirl (özellikler gif).gif

Arkadaşlar Iphone için kulak içi kulaklığa ihtiyacım var. Silikonlu olanlardan. Iphone'un kendi kulaklığı hem kulağıma sığmıyor hem de acayip canımı yakıyor. Var mı önerebileceğiniz güzel kulaklıklar?

tunahan43

Torrent-Oyun.com
1070im var outriderse başladım da her girişte dx 12 dx 11 ile açılmayı soruyor zamanında controlde de sorardı ve controlu 12 ile açınca çok kasardı bu kartın 12 desteği yok mu bu dlss rtx kartlarına özel mi arkadaşlar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
1070im var outriderse başladım da her girişte dx 12 dx 11 ile açılmayı soruyor zamanında controlde de sorardı ve controlu 12 ile açınca çok kasardı bu kartın 12 desteği yok mu bu dlss rtx kartlarına özel mi arkadaşlar
Konuyla ilgili bir bilgim yok ama bugüne kadar Directx 12'nin bir faydasını görmedim.Hatta bazı oyunlarda ben de Dx12 ile açınca sorun yaşayıp Dx11 ile açıyordum.Bu arada evet, DLSS özelliği sadece RTX kartlarda mevcut.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostlar Bright Memory Infinite'de ekranda yırtılmalar oluyor.Bugün ekran kartına gelen güncellemeyi de yükledim fakat hala yırtılmalar olmaya devam ediyor.Ayar kısıp VSYNC'yi de açtım ama hala yırtılmalar giderilmedi.Oyunu update 8'e kadar güncelledim de.Oyunu oynamaya update 6 ile başlamıştım yırtılmaları fark edince update 8'e de güncelledim.Acaba diyorum eski sürümlerde bu sorun olmayabilir mi? Bir de update 2'nin dosyalarını kopyalayıp yapıştırsam update 2'ye dönmüş olur muyum?

Son düzenleme:
Dostlar Bright Memory Infinite'de ekranda yırtılmalar oluyor.Bugün ekran kartına gelen güncellemeyi de yükledim fakat hala yırtılmalar olmaya devam ediyor.Ayar kısıp VSYNC'yi de açtım ama hala yırtılmalar giderilmedi.Oyunu update 8'e kadar güncelledim de.Oyunu oynamaya update 6 ile başlamıştım yırtılmaları fark edince update 8'e de güncelledim.Acaba diyorum eski sürümlerde bu sorun olmayabilir mi? Bir de update 2'nin dosyalarını kopyalayıp yapıştırsam update 2'ye dönmüş olur muyum?
Exe içeriği varsa kopyalayacakların arasında büyük ihtimal döndürmesi lazım. Oyun bende yok ama bir şey bulabilirsem paylaşırım.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Sa arkadaşlar destiny 2 hakkında sorum var oyunu almak istiyorum ama senaryosunu kendim oynayabilir miyim bir yorumda ben neden başkalarıyla oynamak zorundayım demiş biri.gercekten öyle mi online bağlantı sorun değil outriderse öyle ama kendim oynayabiliyorum bilenler söylesin lütfen .

Nvdia denetim masasından oyunu ekleyip vsync i oradan aç hocam birde öyle dene..

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Nvdia denetim masasından oyunu ekleyip vsync i oradan aç hocam birde öyle dene..
Öneri için teşekkürler hocam, deneyeceğim. :))

Exe içeriği varsa kopyalayacakların arasında büyük ihtimal döndürmesi lazım. Oyun bende yok ama bir şey bulabilirsem paylaşırım.
Vardı diye hatırlıyorum.Zorunda kalırsam save dosyamı bulup yedekleyerek eski update'lere dönmeye çalışırım artık.2-3 saatlik bir oyun için bu kadar zaman kaybı fazla ama temiz oynamak istiyorum.

Çok teşekkür ederim hocam, Nvidia Denetim Masasından Düşey Senkronizasyonu açarak düzeltebildim.
Rica ederim hocam sorun çözüldüyse ne mutlu sana :)

Edit: en son güncellemeyi içerir!

Grand.Theft.Auto.The.Trilogy.The.Definitive.Edition.RGL.Rip-InsaneRamZes (v1.0.0.14718 (GTA III, GTA VC, GTA SA), incl. Deftones Crackfix V2-Goldberg SC emu.) 30.85 GB

Son düzenleme:

nik

Torrent-Oyun.com
dolar 14 lira olmuş bu zamanda sistem toplanmaz

10 yıl sonra bu yazıya bakcam site kalmaz muhtemelen ama ne olur ne olmaz

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt