Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Site sizde de yavaş mı?
En son uzun bir süre kapalı kalmıştı site. 2 hafta kadardır sanırım.
Ondan sonra ne olduysa sanki sitenin beli doğrulmadı. Telefondan giremiyorum mesela, bağlantı güvenli değil diye sürekli karşıma çıkıyor. Bağlantıyı gizle deyip geçiyorum bu sefer 1-2 konuya girince yine çıkıyor, düzelmedi gitti. Pc'den giriyorum, yavaş. Resim yüklüyorsun bir resmi 2 dakikada yüklüyor. Sadece bu sitede yapıyor nedense. Bazen yine yorum atacağım cevap yaza bastığım zaman iletiyi atmıyor. F5 çekiyorum baktım mesaj gitmemiş.
Bende de yavaş, özellikle son birkaç gündür baya kötü. Beğenilerin gitmesi için bile 10 takla attığım oluyor. Bazı zamanlar mesajlar 2 kere gidiyor o zaman da en azından gitti diyorum. Mobilde de aynı yavaşlık var ama bağlantı güvenli değil sorunu olmuyor bende. Yine de bunlara rağmen en azından site var diye seviniyorum.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Site sizde de yavaş mı?
En son uzun bir süre kapalı kalmıştı site. 2 hafta kadardır sanırım.
Ondan sonra ne olduysa sanki sitenin beli doğrulmadı. Telefondan giremiyorum mesela, bağlantı güvenli değil diye sürekli karşıma çıkıyor. Bağlantıyı gizle deyip geçiyorum bu sefer 1-2 konuya girince yine çıkıyor, düzelmedi gitti. Pc'den giriyorum, yavaş. Resim yüklüyorsun bir resmi 2 dakikada yüklüyor. Sadece bu sitede yapıyor nedense. Bazen yine yorum atacağım cevap yaza bastığım zaman iletiyi atmıyor. F5 çekiyorum baktım mesaj gitmemiş.
Benim de neredeyse siteden soğumama neden oldu.Zaten eskisi kadar vakit bulamıyorum, bir de başımıza bu yavaşlık sorunu gelince iyice siteye bakamaz oldum.Geçenlerde bir arkadaş çat kapı çıkagelmiş sitenin bilmem neyine ''halen'' yardımcı oluyorum diye bir şeyler gevelemişti.İletişim için mail falan isrediğimde de bir anda ortadan kaybolmuştu.Nikini falan da unuttum.Ne oldu acaba çok merak ediyorum...

Arkadaşlar Watch Dogs Legion'ın eli kulağın da olduğunu biliyoruz fakat akıllar da asıl soru şu Far cry 6 için miladın doğuşunu beklermiyiz tekrar?
Kim demiş ''eli kulağında'' hocam? FC 6 için bir arkadaş 4 Kasım dedi ama fos çıktı, WD: Legion için de çok dedikodu döndü ama hala onun da sesi soluğu çıkmadı.Sağda solda tahminler veya boş dedikodular dönüyor olabilir ama Empress veya herhangi bir grup kıracağını belirtmediği sürece inanmamanızı öneririm.Bu arada elbette bu oyunlar eninde sonunda kırılacak ama dedikodulardaki gibi belli bir tarihleri yok bunların.Olsa zaten bunun adı dedikodu değil, bilgi olurdu.

Benim de neredeyse siteden soğumama neden oldu.Zaten eskisi kadar vakit bulamıyorum, bir de başımıza bu yavaşlık sorunu gelince iyice siteye bakamaz oldum.Geçenlerde bir arkadaş çat kapı çıkagelmiş sitenin bilmem neyine ''halen'' yardımcı oluyorum diye bir şeyler gevelemişti.İletişim için mail falan isrediğimde de bir anda ortadan kaybolmuştu.Nikini falan da unuttum.Ne oldu acaba çok merak ediyorum...
kanka telegram da Empress şimdi sırada watch dogs legion şeklinde kendi telegram grubuna yazmıs oradan bilgi reddit de paylaştılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
kanka telegram da Empress şimdi sırada watch dogs legion şeklinde kendi telegram grubuna yazmıs oradan bilgi reddit de paylaştılar.
Dostum bildiğim kadarıyla Empress, Reddit haricinde başka bir yerde bilgi paylaşmayacağını ve bir scene olarak kalmayı seçtiğini söylemişti.Pek görmedim ama belki CS.Rin'de de bilgi paylaşıyordur.Evet, sağı solu hiç belli olmayan biri ama onun ağzından duymadığımız sürece hemen inanmayalım derim.Zaten kıracağını duyuracağı zaman Reddit'teki hesabından bunu paylaşıyor, ''$500 aldım, bunu bunu kıracağım'' diye.Reddit dururken, tutup da Telegram'dan bunu dedikodu olarak paylaşması bana pek mantıklı gelmiyor.Telegram hesabının ona ait olduğuna dair net bir bilgi var mı? Ya da ''Reddit'te de paylaştı'' dediğin konunun linki?

Reddit'te bir konu buldum ama o mu emin değilim.O konuya göre de daha çok dedikodu gibi duruyor.Konuda Far Cry 6 ile birlikte kırılacağını da yazmışlar.Ama dediğim gibi onun ağzından bir bilgi değil.Tabi inşallah kırar, ben de kırmasını çok isterim ama nazlanmadan kırmıyor maalesef.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
God of war1 (ps4 özel olandan değil ) zamanında emülatörle denemiştim ve kötü gelmişti şimdide 2yi denedim güzel geldi ama normal zorlukta heykel olan hemen öldürüyor checkpoint sisteminde kötü sanırım baştan baslamadan easyye alma ayarı yok mu ben mi bulamadım

naCrimed

God of war1 (ps4 özel olandan değil ) zamanında emülatörle denemiştim ve kötü gelmişti şimdide 2yi denedim güzel geldi ama normal zorlukta heykel olan hemen öldürüyor checkpoint sisteminde kötü sanırım baştan baslamadan easyye alma ayarı yok mu ben mi bulamadım
Oynayalı uzun zaman oldu ama orijinal üçlemede istediğiniz zaman zorluğu değiştiremiyordunuz diye hatırlıyorum. Eğer aynı yerde birçok kez ölürsen oyun kolay moda geçmek ister misin diye soruyor. Şimdiden söyleyeyim kolay mod isminde yazdığı gibi oldukça kolay ayrıca kolay moda geçersen oyun bir daha zorluk değiştirmene izin vermiyor. Kolay moda geçmeden önce ekstra bir save tutmayı unutma eğer kolay mod çok kolay gelirse ancak o şekilde normale geri dönersin.

MuratTamer

Darth Vader
Arkadaşlar mp3 indirmek için nereyi kullanıyorsunuz? Temiz, kullanımı pratik site önerilerinizi alabilirim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar mp3 indirmek için nereyi kullanıyorsunuz? Temiz, kullanımı pratik site önerilerinizi alabilirim.
Diğer arkadaşların katılımına engel olmayayım diye cevap yazmayayım dedim ama kimse cevap vermemiş.Pek lazım olmuyor ama gerektiği zaman önce Youtube'tan şarkıyı veya herhangi bir sesi bulup daha sonra aşağıdaki programa linki kopyalayıp yapıştırarak indiriyorum, içinde istediğin türe ve çözünürlüğe dönüştürme seçeneği de mevcut.Eğer direkt Mp4 olarak indireceksen de Savefrom.net'ten direkt indirebilirsin hocam.Elinde olan herhangi bir videoyu da istediğin formattan istediğin formata dönüştürme siteleri de var, onlara da ihtiyaç duyarsan yardımcı olurum (mp4 to mp3 gibi).

MuratTamer

Darth Vader
Diğer arkadaşların katılımına engel olmayayım diye cevap yazmayayım dedim ama kimse cevap vermemiş.Pek lazım olmuyor ama gerektiği zaman önce Youtube'tan şarkıyı veya herhangi bir sesi bulup daha sonra aşağıdaki programa linki kopyalayıp yapıştırarak indiriyorum, içinde istediğin türe ve çözünürlüğe dönüştürme seçeneği de mevcut.Eğer direkt Mp4 olarak indireceksen de Savefrom.net'ten direkt indirebilirsin hocam.Elinde olan herhangi bir videoyu da istediğin formattan istediğin formata dönüştürme siteleri de var, onlara da ihtiyaç duyarsan yardımcı olurum (mp4 to mp3 gibi).
Video convert seklinde degilde yillar once sarkilar olurdu direk tiklar indirirdik cekerdik cd ye :) hatta albüm albüm toplu bile indirebilirdik. o tarz birsey ariyorum. Yillardir youtube yuzunden hazira alistim pc de mp3 listesi yapmayali yillar oldu :) convert olayini kullaniyorum zaman zaman ama o sarkiyi bul cevirt indir zaman aliyor cok. Hani dedim belki eski usül pratik vardir siteler ben bilmiyorumdur belki.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Video convert seklinde degilde yillar once sarkilar olurdu direk tiklar indirirdik cekerdik cd ye :) hatta albüm albüm toplu bile indirebilirdik. o tarz birsey ariyorum. Yillardir youtube yuzunden hazira alistim pc de mp3 listesi yapmayali yillar oldu :) convert olayini kullaniyorum zaman zaman ama o sarkiyi bul cevirt indir zaman aliyor cok. Hani dedim belki eski usül pratik vardir siteler ben bilmiyorumdur belki.
Hocam o genelde telefonlarda oluyor, pc'de pek kalmadı diye biliyorum.Telefonda da andoid telefonlar için MYT diye bir uygulama vardı, onun sayesinde indirebiliyordum ki o da annem için yüklemiştim o programı.Hala Play Store'da duruyor mu bilmiyorum açıkçası.

Hey
Heyt be 2000ler başlarında LimeWire - Bearshare ve sonrasında da eMule kullandık. Valla yaşlandığımı hissettim. Dile kolay tam 20 sene olmuş üstat.. :rolleyes: Her neyse. Nadiren de olsa şu siteyi kullanıyorum hocam!

https://beemp3s.net/en8.html

Birde şu vardı fena değildir. Limewire alternatifidir!

https://www.frostwire.com/

Son düzenleme:

MuratTamer

Darth Vader
Hey

Heyt be 2000ler başlarında LimeWire - Bearshare ve sonrasında da eMule kullandık. Valla yaşlandığımı hissettim. Dile kolay tam 20 sene olmuş üstat.. :rolleyes: Her neyse. Nadiren de olsa şu siteyi kullanıyorum hocam!

https://beemp3s.net/en8.html

Birde şu vardı fena değildir. Limewire alternatifidir!

https://www.frostwire.com/
Limewire dedin gözlerimi doldurdun hocam. hey gidi hey winamplar falan dururdu pc de :)

Bu beemp3 kullanışlı bir siteye benziyor. kullanayım bir süre burayı, iyi oldu öğrendiğim :))

Nobility

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Java'da ''Spell Checker'' programı yapmam lazım, bunu nasıl yapabilirim. Aranızda Java hakkında iyi bilgili olan birisi varsa yardımcı olabilir mi? Spell Checker derken kastım şu; Programın içinde belli kelimeler olacak bizim yazdığımız kelimeleri o belli kelimelere göre kontrol edip orada var mı yok mu diye bakacak yoksa ona benzer en yakın kelimeleri sıralayacak. Buna benzer bir şey yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz?

PS3 EMÜLATÖRÜYLE İLGİLİ UFAK Bİ SORU KISA KISA CEVAP VEREBİLCEK VARSA BUYURSUN.

TEKKEN 6 OYUNUNU VULKAN AYARI AKTİF İKEN 30/35 FPS OYNARKEN OPENGL ÇEVİRİNCE FPS 15 LERE DÜŞÜYO KESİN ÇÖZÜM VARMI OPENGL DE YÜKSEK FPS DEĞERİ GÖRMEK İÇİN.

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
PS3 EMÜLATÖRÜYLE İLGİLİ UFAK Bİ SORU KISA KISA CEVAP VEREBİLCEK VARSA BUYURSUN.

TEKKEN 6 OYUNUNU VULKAN AYARI AKTİF İKEN 30/35 FPS OYNARKEN OPENGL ÇEVİRİNCE FPS 15 LERE DÜŞÜYO KESİN ÇÖZÜM VARMI OPENGL DE YÜKSEK FPS DEĞERİ GÖRMEK İÇİN.
Hatırladığım kadarıyla vulkan zaten opengl ve directx11'e 2 kata yakın performans farkı atıyordu. o kadar teknik detaya sahip olmamakla beraber, o fpsleri opengl ile elde edeceğinizi düşünmüyorum.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Steam indirimleri yaklaşıyor borderlands 3 ve sezon pass 1 almayı düşünüyorum bir kaç oyun daha alacağım ama karar veremedigim bir oyun var sizce days gone mi yoksa horizon zero dawn mı birisi Türkçe birisi hem kadın karakter hem ok ve robot olayı gerçi horizonun Türkçe yaması var ama üyelik almak lazım onada.bu iki oyunu oynamış kişiler ne söyleyebilir .

naCrimed

Steam indirimleri yaklaşıyor borderlands 3 ve sezon pass 1 almayı düşünüyorum bir kaç oyun daha alacağım ama karar veremedigim bir oyun var sizce days gone mi yoksa horizon zero dawn mı birisi Türkçe birisi hem kadın karakter hem ok ve robot olayı gerçi horizonun Türkçe yaması var ama üyelik almak lazım onada.bu iki oyunu oynamış kişiler ne söyleyebilir .
Genel yapı olarak ikisi de benzer oyunlar, tema olarak post apokaliptik bilim kurgu mu yoksa post apokaliptik zombi oyunu mu seviyorsunuz ona göre karar verebilirsiniz. Days Gone'ı bitirmedim o yüzden oynayanlar daha doğru konuşabilir ama bence çok özel bir şeyi yok. Horizon ise evreni itibarıyla orijinal bir oyun, hikayenin nereye gideceğini, insanlığın bu hale nasıl geldiğini merak ettiriyor. Oynanış olarak genellikle eleştiriliyor ama çok da kötü değil, özellikle robotlara olan karşı savaş oldukça zevkli.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Genel yapı olarak ikisi de benzer oyunlar, tema olarak post apokaliptik bilim kurgu mu yoksa post apokaliptik zombi oyunu mu seviyorsunuz ona göre karar verebilirsiniz. Days Gone'ı bitirmedim o yüzden oynayanlar daha doğru konuşabilir ama bence çok özel bir şeyi yok. Horizon ise evreni itibarıyla orijinal bir oyun, hikayenin nereye gideceğini, insanlığın bu hale nasıl geldiğini merak ettiriyor. Oynanış olarak genellikle eleştiriliyor ama çok da kötü değil, özellikle robotlara olan karşı savaş oldukça zevkli.
Robot filmlerini dizilerini genellikle severim hocam zaten beni çeken oydu o oyunda .ama baştan sona robot savaşı varsa diye sıkar mı acaba dedim.

Arkadaşlar yardım ubisoftdan oyun alamıyorum verdiği hatada şu ödeme başarısız merak etme para çekilmedi farklı bir ödeme yöntemi seç yada tekrar dene 2 kere denedim aynı hata Steam epicde sorun yok ama alacağım oyun steamda yok ubisoft yada epicden almam lazım epicden alırsam 107 TL vereceğim ubisoftdan alırsam 86 TL ne yapabilirim bir borcum vs yok

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt