Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Prey 2017 Türkçe yaması varmiydi arkadaşlar
Var.Yanlış hatırlamıyorsam ben aşağıdaki sürümde oynamıştım.Yama, oyunun v1.07 sürümünde çalışıyor, GOG sürümünde çalışır mı bilmiyorum.
abi bir site de birşey sorduk mesaj silinmiş al böyle diyorum sevgili moderator arkadaşlar tehnopat a donmesın burası lütfen OUTRIDERS torrent ı var eskı sanırım calısıyor mu o surum hala?
Oyun indirme sitesi linki paylaşıyorsun hocam, nasıl silinmesin? Nasıl ki her ülkenin, her sitenin belli başlı kuralları varsa bu sitenin de belli başlı kuralları var.Paylaştığın site linki direkt rakip site linki oluyor.Sence de yasak olması normal değil mi? Tutup da yazın kötü diye mesajını silmiyoruz.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
1 yılı aşan süre ardından Halo Infinite hikaye modu görüntüleri geldi.

Grafikler 1 senede çok iyileşmemiş zaten çok fark olacağını da zannetmiyordum. Xbox'ın en önemli markası olan bir oyunun daha iyi grafiklere sahip olmasını bekliyor insan. Oynanış hoş gözüküyor, açık dünya olması biraz üzücü ama Halo'nun genel yapısı, eğer iyi yapılırsa açık dünyayı iyi destekleyebilir. Videoda da Halo 5'in devamı deniliyor ama diğer tüm oyunlar varken Halo 5 hâlâ PC'de yok nasıl bir inattır bu anlamadım.

Bir şey sorucaktim bende Xbox 360 kol ve alıcısı var kolu açmam için aygıt yöneticiden bilinmeyen aygıta tıklayıp Xbox çevre birimlerini seçiyorum şimdi aradan bı kac ay geçti artık kolum alıcıya baglanmiyor sorunu nedir sizce

MuratTamer

Darth Vader
Hocam nasilsin?

Dun gelen FC6 update i benim oyunun ayarlarini bozdu. Hd doku acik kapali farketmiyor surekli vraminiz yetersiz diye sag ustte uyari cikip duruyor. Bir iki kisi daha ayni dertten muzdarip. Sende de var mi ayni sorun? Genel bir problem mi acaba..

Hocam nasilsin?

Dun gelen FC6 update i benim oyunun ayarlarini bozdu. Hd doku acik kapali farketmiyor surekli vraminiz yetersiz diye sag ustte uyari cikip duruyor. Bir iki kisi daha ayni dertten muzdarip. Sende de var mi ayni sorun? Genel bir problem mi acaba..
Selamlar hocam iyidir sen nasılsın?

Ben HD doku ile oynamıyorum oyunu fakat deneme amaçlı indirmiştim ve kuruluydu hd yama. Bende 250 gb ssd var ona kuruluydu oyun ve ssd de hd yama falan kurulu hali ile 60 -70 gb falandı sanırım oyun. Her neyse benim diskte de başka oyunlar kurulu ve diger ıvır zıvır programlar "windows şu bu"da kurulu ve hardiskim de boş alan 80 gb falandı. Abi sabah bir kalktım hardiskte sadece 1.98mb yer kalmış :D Şaka gibi ula noluyor dedim kendi kendime. Sonra baktım farcrya update gelmiş dedim kesin oyun yüzünden sapıttı dedim hdd. Her neyse; hd pack i sildim ve boş alan 78 gb oldu bir anda. sonra baktım 768 mb falan update gelmiş onu yükledi luncher ve tekrardan hardiske baktım boş alan 120 gb :D Şaka gibi resmen. Özetle hdtexturepack de sorun var anladığım kadarı ile. Mümkünse hd dokuları bir sil yeniden yükle derim..

Bu arada oyun açıkken shift+f2 yapıp o çıkan yazıyı kapatabilirsin hocam ama ileride çıkar mı bilmiyorum.

Son düzenleme:

MuratTamer

Darth Vader
Selamlar hocam iyidir sen nasılsın?

Ben HD doku ile oynamıyorum oyunu fakat deneme amaçlı indirmiştim ve kuruluydu hd yama. Bende 250 gb ssd var ona kuruluydu oyun ve ssd de hd yama falan kurulu hali ile 60 -70 gb falandı sanırım oyun. Her neyse benim diskte de başka oyunlar kurulu ve diger ıvır zıvır programlar "windows şu bu"da kurulu ve hardiskim de boş alan 80 gb falandı. Abi sabah bir kalktım hardiskte sadece 1.98mb yer kalmış :D Şaka gibi ula noluyor dedim kendi kendime. Sonra baktım farcrya update gelmiş dedim kesin oyun yüzünden sapıttı dedim hdd. Her neyse; hd pack i sildim ve boş alan 78 gb oldu bir anda. sonra baktım 768 mb falan update gelmiş onu yükledi luncher ve tekrardan hardiske baktım boş alan 120 gb :D Şaka gibi resmen. Özetle hdtexturepack de sorun var anladığım kadarı ile. Mümkünse hd dokuları bir sil yeniden yükle derim..

Bu arada oyun açıkken shift+f2 yapıp o çıkan yazıyı kapatabilirsin hocam ama ileride çıkar mı bilmiyorum.
Bende iyiyim tesekkur ederim :) uyariyi kapatsamda yine cikiyor. En iyisi hd doku paketini komple bir sileyim dedigin gibi :))

SELEN

If you think you can then you can.
Bilgisayar üzerinden daha önce açtığım ve sonradan komple sildiğim gmail hesabı bulmanın bir yolu var mı? (Bu bilgisayar üzerinden şu şu mail girişleri yaptı gibi mesela.) Yazın altcoin üyeliği için başka hesap açmıştım sonra hesabı unutarak kullanmıyorum diye silmiştim. Şimdi aklıma geldi mail adresini de hatırlamıyorum. İşlemde yapamıyorum.

MuratTamer

Darth Vader
Bright Memory: infinite 11 kasımda çıkıyormuş (uzun zamandır dört gözle beklediğim oyun. Steamdeki ucretli demosunun muhteşem bir oynanışı vardı).

Epic'in bu haftaki ücretsiz oyunu Daro'yu kutuphanenize eklemeyi unutmayın.

Amazon bu ayda muhtesem kiyak gececek oyunculara. Star Wars Squadron bombasindan sonra simdide Control ve birkac iyi oyun iceren paketi kasim ayinda prime uyelere verecek gibi gozukuyor;

Screenshot_20211028-193252~2.png

naCrimed

Bright Memory: infinite 11 kasımda çıkıyormuş (uzun zamandır dört gözle beklediğim oyun. Steamdeki ucretli demosunun muhteşem bir oynanışı vardı).
Ben de bayadır bekliyorum hocam Bright Memory Infinite'i, demosunu 3 kere bitirdim çok güzel bir oynanışı var dediğiniz gibi. Full oyunda daha da ileriye gideceği için heyecanlıyım.
Küçük bir ekleme yapayım:
Bright Memory Infinite'in oynanış demosunu ana oyun öncesi satın alırsanız ana oyun ücretsiz olarak verilecek. Fiyatı 18.50TL. Steam Linki

Son çıkan fragman:

stark9403

Torrent-Oyun.com

Epic'in bu haftaki ücretsiz oyunu Daro'yu kutuphanenize eklemeyi unutmayın.

Amazon bu ayda muhtesem kiyak gececek oyunculara. Star Wars Squadron bombasindan sonra simdide Control ve birkac iyi oyun iceren paketi kasim ayinda prime uyelere verecek gibi gozukuyor;

Ekli dosyayı görüntüle 249904
aa süper oldu bu uzun zamandır bekliyordum bright memory i ama artık umudu kesmiştim 2022 ye kaldı diye düşünüyodum çok iyi bir aksiyon oyunu ertelenmediğine memnunum

naCrimed

1635443447663.png

Steam Cadılar Bayramı İndirimi başladı. İndirim 28 Ekim'den 1 Kasım 20.00'ye kadar sürecek. Önümüzdeki 2 ayda da Sonbahar ve Kış indirimleri olacak isterseniz o indirimleri de bekleyebilirsiniz. Cadılar Bayramı indirimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sonbahar İndirimi: 24-30 Kasım.
Kış İndirimi: 22 Aralık-5 Ocak.

ISKA

Seviye 13
Bugün yaşadığım bir tecrübeyi sizle paylaşmak istiyorum. Birkaç konuda ve oyun konusunda oyunlarda Crash sorunu aldığımı söylemiştim. Özellikle Unreal motorunu kullanan oyunlarda. Dün son olarak Kena oyununa başlayacaktım, menüde oyun direkt çöküyordu. Daha sonra araştırırken benimle aynı karta sahip bir arkadaşla geçmişte muhabbetimiz olmuştu, oradan kafama dank etti. Aynı kart onda da vardı ve oynadığı oyunlarda çökme sorunu yaşıyordu. Meğerse sorun ekran kartındaki macundan kaynaklıymış. Hiçbir çare kalmayınca bende araştırıp bir tane termal macun aldım. Arkadaşımın tavsiye ettiği "Cooler Master Mastergel Pro Thermal Macun r3" aldım. 110 TL tuttu. Almışken iyisini almamı söyledi. Babamla beraber başladık kasayı açmaya, donanım parçaları takıp çıkarmaktan hiç anlamam neredeyse, bilgim 0 diyebilirim. Babam çok daha meraklıdır, lehim yapar, evin tüm sorunlarını giderir, bir şeyleri bozar sonra da yapmayı çok sever. Ben ona hiç benzememişim, bilmediğim şeylere hiç elimi bile sürmem. Çeşitli videolar izledim, macun nasıl sürülür vs. Yorumumun sonuna Termal Macunu ve izlediğim videoların linklerini bırakacağım. Kasayı açtıktan sonra gördüğüm manzarayla şok geçirmiştim. 1 sene önce temizlememe rağmen, kasa içindeki fanlar, işlemci fanları tamamen toz tutmuş resmen. Bir karış toz, neredeyse örümcekler yuva yapacak kıvama gelmiş. Belki doğrudur ya da yanlıştır bilmiyorum. Süpürgeyle tozları çektik ama çok etkili olmadı, ardından üfleyerek tozları temizledik ve ortalık bayağı toz oldu. Banyoda ya da dışarıda bir yerde güneş olmayan bir yerde temizleyebilirseniz çok daha iyi olur. Biz geçen sene balkonda temizlemiştik. Bu sefer böyle oldu. Her neyse, temizledikten sonra iş geldi en çetrefilli yere. Ekran kartını söküp macun işlemine. Bu anlattıklarım kendi kartım üzerinden, sizde de hemen hemen aynıdır diye tahmin ediyorum. Kartım Msi'ın gtx 1070 gaming x modeli diye geçiyor. Ve 5 yılını doldurdu, ilk defa açacağız kartı. Öndeki plakayı tornavidayla söküp ikinci kısıma geldik. 4 tane vidası daha vardı. Fanları vs. tutan. Bu 4 vidayı da çıkarıp dikkatlice kartla bağlantısı olan 3 kabloyu çıkardık. 1 tanesi üstte, diğer ikisi alttaydı. Hatta alttaki kablolardan birini çıkarmadık çünkü kabloların çıkması zordu. Özellikle tekli olan 1 kablo var ki çıkarana kadar cebelleştik. Neyse çıkartıp döndürdük kendimize göre, ne görelim dersiniz. Macunun M'si kalmamış. Önceki macunu temizlemeden önce ilk söktüğümüz plakayı güzelce temizledik, o da toz tutmuş. Ardından dikkatlice 2. yüzeyde biraz fırça ile biraz bez ile dikkatlice temizledik. Bez biraz riskli o yüzden sonra bırakıp fırçayla temizledik. Ardından termal macunun sürüleceği kısmı güzelce temizledik ve burada kolonyalı mendil kullandık. Bezle de çıkıyor ama tam verimli değil. Güzelce silip temizledik. Biraz kürdan yardımıyla yine dikkatlice hiç macun kalmayacak şekilde temizledik. Fırçadan da yardım aldık. Diş fırçası bildiğiniz. Ardından temiz olduğundan emin olunca termal macunu açıp şöyle bir bezelye tanesi kadar ya da daha ufağı kadar sürdük. Araştırdığım her yerde az sürün sakın boca edip fazla sıkmayın diyordu. Keza ben de öyle yaptım. İçerisinden çıkan plastik küçük bir kaşıkla her yer yeğdirdik. Son olarak ekran kartındaki fanları da süpürgeyle üfleyerek temizledik ama ekran kartı fanları o kadar toz tutmamıştı. Dikkatlice ilk olarak o dediğim 3 kablodan 2'sini taktık. Burası çok önemli, dikkat edilmesi en önemli şeylerden biri. Kablolar hassas dikkatlice ve nazikçe takmak gerekiyor. Bizde öyle yaptık. Ardından kapatıp alttaki plakayı oturttuk. Burada vidaları karıştırmamak için 2 ayrı vidayı ayrı koymanızda fayda var. Kaç vida vardı hatırlamıyorum, ortada 4 kenarlarda da 8 tane falandı ya da daha fazla. Toplamda 2 farklı vida çeşidi vardı, karıştırmamak için ikisini de ayrı koyabilirsiniz. Hatta ters takmamak için 2. plakayı 2 tane vidayı önce taktık ki takarken yanlış yere oturtmayalım. Bitirdik bu işi, ilk plakayı da taktık dikkatlice, vidaları taktık. Ekran kartını anakarta takma işlemine geçtik. Çıkarma işlemini atladığımı fark ettim, çıkartmakta çok basit. İlk kasayla olan 2 vidayı söktük, ardından anakarttan uçlarını dikkatlice yine çıkardık. Kartı Pc'ye taktık. Kablolar vs. hepsini hallettik. Ve bir şok daha, Pc açılmıyor. Açma tuşuna basıyorum 2 saniye geliyor ses tak kapanıyor sonra bir daha bir daha, devam ediyor. Meğerse sorun ramlerdeymiş. 8-8 16 gb ram var bende. İkisini de çıkartıp farklı yerlere takınca düzeldi, başka bir şeyi yanlış mı yaptık diye düşündük ama her şeyi usulüne uygun ve çok titizlikle yapmıştık.
Bu sorunu da hallettik ve Pc'yi açtım. Öncesinde boşta 50 derece olan kartım şu anda 35 derece. 15 derece bir ısı azalmış oldu. Bir de kasa o kadar sessiz çalışmaya başladı ki yani ilk günkü gibi oldu desem abartmamış olurum. Ardından en çok korktuğum acaba bu sefer oyunda çökme olacak mı diye oyuna girdim. Ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Ekran kartının bir macunu dahi nelere sebep oluyormuş. Bu tecrübemi bir bakıma benim gibi yapmayın diye paylaşmak istedim. Özellikle Gtx 1030-1050-1060-1070-1080 veya daha aşağısı 9 serisi kart kullanan arkadaşlar, termal macunu aksatmayın. Ben sonra yaparız hallederiz, bir şey olmaz diye diye erteledim. Sonunda kafama dank etti. En çok korktuğumda lehimlerdi, eğer lehimleri yaksaydık ekran kartındaki bu sefer masraf katlanacaktı. Önceden konuştuğum arkadaşımda termal macunu biraz fazla kaçırınca lehimlere bulaşmış ve lehimleri yakmış. Komple tüm lehimler çıkmış ve yenilerini takmışlar. 350 TL'ye tutmuş geçen senenin sonunda. Şu anda fiyatını bilmiyorum. Çok şükür bende öyle bir şey olmadı. Hatta arkadaşın kartı 80 dereceleri görmüş. Benim öyle bile değildi. Biraz şanslıyım diyebilirim. Biliyorsunuz ekran kartı fiyatları uçmuş durumda. Bu kartım çöpe gitseydi nasıl alacağım ne yapacağım diye dert olacaktı, biliyorum dünyada çok başka dertler var ama bizim de sonuçta bir zevkimiz var o da oyun oynamak. Onu da alırlarsa elimizden nasıl eğleneceğiz bilmiyorum. Benim için strest atmak çünkü oyun oynamak. Sekiro'yu saymıyorum :D
Diyeceklerim bu kadar, üşenmeden okursunuz diye ümit ediyorum...
Termal macun linki: https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-mastergel-pro-thermal-macun-r3.html
Bilindik ve güvendik yerlerden almanızı öneriyorum, çünkü bunların bile çakmasını yapmışlar. Sırf ucuz olsun diye dandik bir şey almayın.
İzlediğim 2 video:
Memnun kaldığım için bu işlemi işlemci için de yapacağım kısmetse ama işlemci sıcakları norma gözüküyor, anormal bir artış yok. Ama aradan 5 sene geçti, ona da bir bakım yapmak lazım :)
249767438_2998641460357316_611432990933219739_n.jpg
250018461_2049500528541945_2994677496454288037_n.jpg
250757935_354165203124401_8877188547112871133_n.jpg
250765008_276669214380915_7920912967092225042_n.jpg

Son düzenleme:
Hocam 1 sene pc temizliği için çok uzun bir süre. Ben 3 ay temizlemeyeyim içerisi bir parmak toz kaplar. Fanlar artık kuruluktan ve tozdan yavaşlar ve ses yapmaya başlar. Bu arada elektrik süpürgesi kasa temizliğinde eğer doğru aparatlar yoksa pek işe yaramaz. Hatta aparat olsa bile çok fazla fayda vermez. Bende şu pc kompresörlerinden var. Sırf pc iyi tam temizleyemiyorum ve pc aşarı ısınıyor, fanlar yavaşlayıp ses çıkarmaya başlıyor diye 4 sene önce almıştım. O kadar güçlü üflüyor ki anlatamam. Pc ilk günkü gibi tertemiz yapıyor. Pırıl pırıl cam gibi. O fanlar sanki ilk günkü gibi tertemiz ve sessiz oluyor. Ben çok defa fanlarımı bozuldu ses yapıyor diye atmıştım. Şimdi bu cihazı tuttum mu uzun süre hata vermeden çalışıyor. Hele işlemciden ve powerdan çıkan tozu anlatamam. Eğer o cihazı odada denemeye kalkarsanız etraf toz duman olur. İlk sefer bilgisizlikten yapmış ve odanın içine etmiştim. Sonraları kasayı balkona çıkartıp orada yapıyorum. Eskiden 10-15 dakika parçaları siler ve tozun yarım yamalak ya bezle ya da elektrik süpürgesi ile alabildiğim kadar almaya çalışıyordum. Tabi cihazlara zarar vermek ya da nemlendirmek cabası ama artık kasa temizliği 1 dakika da bitiyor. Kasanın sesi çok azalıyor. Isınma azalıyor. Performans artıyor. Eğer 1 sene hiç temizlenmemiş bir kasaya benim cihazı tutsak ohohohoo kum fırtınası çıkar. :D:D:D

Cihazım bu almak isteyen varsa fena değil. İş görür.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt