Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Fallout 4de sadece belli bir yeri haritada keşfetme kodu varmı hile kodlarindan bütün haritadaki yerleri keşfetme kodu var biliyorum ama bana tek yer lazım demiryolu diye bir yer var haritada işaretlenmemis bulamıyorum .yada belli bir görevi ilerletme olayida olabilir skyrimde bir görevde gecilmeyen bug vardı öyle çözmüştüm

selam millet uzun zamandır yoktum 22 ile 27 ekim arasın da Rıders Republic oyunu 4 saat'lik demosunu indirebilirsiniz uplay üzerinden ve ilerlemeniz de kaydediliyor.

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Fallout 4de sadece belli bir yeri haritada keşfetme kodu varmı hile kodlarindan bütün haritadaki yerleri keşfetme kodu var biliyorum ama bana tek yer lazım demiryolu diye bir yer var haritada işaretlenmemis bulamıyorum .yada belli bir görevi ilerletme olayida olabilir skyrimde bir görevde gecilmeyen bug vardı öyle çözmüştüm
Oyunu Türkçe Yama ile oynamadım ama Tureng çevirisinden yola çıkarak Railroad'dan bahsettiğinizi düşünüyorum hocam. tunahan43
Aşağıdaki videoyu izleyerek gideceğin yeri bulabilirsiniz. Boston Common bölgesinde Freedom Trail (Özgürlük Yolu) yazılı yeri bulduğunuzda 0:50'de gösterdiği kırmızı tuğlalı yolu takip edin.
Old North Church'daki (Eski Kuzey Kilisesi) bilmeceyi de aşağıdan Türkçe anlatımla çözebilirsiniz. 40:54'den 43:02'ye kadar izlemeniz yeterli bilmece için.

Bu arada göreviniz Railroad üyelerini öldürmek üzerine değilse, Stanley'in vereceği Boston After Dark ve P.A.M'in vereceği Mercer Safehouse görevlerini yapabilirsiniz (Jackpot görevini alabilmek için tamamlamanızın zorunlu olduğu görevler bunlar).
Drummer Boy "P.A.M'in bir şeye ihtiyacı var." dediğinde PAM size Jackpot adında bir görev verecek. Bu görevi üç kere verse de zırh değeri olmayan kıyafetlere uygulanabilen Ballistic weave'in kilidini açmak için bir (bazen iki) kere yapmanız yeterli.

Görevi yaptıktan sonra Drummer Boy size Tinker Tom ile konuşmanız gerektiğini söyleyecek. Tinker Tom ile konuştuktan sonra da Ballistic weave'i herhangi bir zırh masasında üretebiliyorsunuz. Ballistic weave'in olayı da hiç hasar direnci olmayan kıyafetlere hasar direnci eklemek.
Armorer adlı yeteneğe verdiğiniz puanlara bağlı olarak Ballistic weave ile kıyafetlere en az 30, en fazla da 110 hasar direnci ekleyebiliyorsunuz.
Free Armor Slots kısmında None yazan kıyafetlerde üstünüze herhangi bir zırh giyemiyorsunuz.
All yazan kıyafetlerde kask ya da şapka takabiliyor, göğüs, kol ve bacak zırhı giyebiliyorsunuz.
Head yazan kıyafetlerde sadece kask,
Hat yazan kıyafetlerde sadece şapka,
Legs yazan kıyafetlerde sadece bacak zırhı,
Arms yazan kıyafetlerde sadece kol zırhı,
Arms and Chest yazan kıyafetlerde sadece göğüs ve kol zırhı,
Arms and Legs yazan kıyafetlerde sadece kol ve bacak zırhı giyebiliyorsunuz.

DreamTheater16

Rabbim seni sevene sevdir beni amin...
Bir süredir days gone oyununa sardım oyun güzel ama arada saçma sapan sinir bozucu buglar ve görevden hemen sonra donup oyundan atmalar oluyor. Biraz araştırdım ps4 de oyun zaten sıkıntılıymış. Acaba pc de bu sıkıntıları yaşayanlar var mı? Oyunu oynayanlar bilgilendirirse sevinirim. Bu arada oyun korsan.

DreamTheater16

Rabbim seni sevene sevdir beni amin...

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Bir Reddit kullanıcısı oyunun mağazadaki adının "Last of Us" olmasına rağmen video trailerda "Remastered" ibaresi olduğunu, ve ilk ekran görüntüsünün ikinci oyuna ait olduğunu yazmış hocam. Bir de Steam'de daha Uncharted 4 ve Lost Legacy'nin bile sayfası yokken Naughty Dog niye böyle bir şey yapsın denmiş.
Başkaları da HTML düzenlemesi ile böyle şeylerin kolayca yapılabileceğini yazmış. Resmin bulanık olması da cabası.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Elinden gelen her şeyi yaptı.
İzlemediyseniz anlamayabilirsiniz.

Screenshot_3.png

abi bir site de birşey sorduk mesaj silinmiş al böyle diyorum sevgili moderator arkadaşlar tehnopat a donmesın burası lütfen OUTRIDERS torrent ı var eskı sanırım calısıyor mu o surum hala?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt