Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13
Fragmanda bazı sahneler iyiyken bazı sahneler kötü duruyordu. San Andreas özellikle çok iyi duruyor ama Vice City pek hoş gelmedi gözüme. 3'te iyi duruyor. Mafia d.e gibi olacak muhtemelen.
Misal şurası:
1.jpg

Şu: Mobil oyun gibi duruyor
2.jpg

3.jpg

Beklediğimden çok daha iyi, ilk başta sızdığında sadece çözünürlük arttırılıp 60FPS yapılır diye düşünüyordum ama bilgiler geldikçe fikrim daha iyi yönlere gitti sonuç da güzel oldu. Keşke 3 ve Vice City'i tekrar oynamamış olsaydım. Aslında oynamamış olsaydım da Remasteredları oynayamazdım bu güzel fiyat sayesinde.
Ekli dosyayı görüntüle 249713

Unreal ile yeniden elden geçirdiler diye biliyorum oyunu hocam. Bu arada Gamepass e san andreas ilk günden geliyormuş fakat diğerleri yok.

https://screenrant.com/gta-san-andreas-xbox-game-pass-release/

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
GTA definitiveden kısa bir teaser geldi..

Karakter mimiklerini de biraz düzenleselermiş neredeyse bir remake kadar olabilirmiş.Özellikle Vice City'dekiler biraz sırıtmış bana göre.Şehir grafikleri de baya iyi görünüyor.GTA 3 ve San Andreas gerçekçi dururken Vice City daha renkli duruyor.Tabi bu kötü olacağı anlamına gelmiyor.Muhtemelen renk paletinden dolayıdır.Oynanıştaki kontrol ayarlarını da GTA 5'teki gibi yapacaklarmış.Ek olarak kapak resminin sadece (zoraki) kadınlardan oluşması da ayrıca bi' dikkatimi çekmedi değil hani.

Zaman geçiyor he? Hatırlıyorum o günleri :D
Hatırlamamak mümkün mü dostum, sanki dün gibi hatırlıyorum o günleri.Halbuki aradan tam bir sene geçmiş. :)

Dumanlar çıkıyordu kasasından o günlerde :D
Duman mı, ne dumanı? :)

Karakter mimiklerini de biraz düzenleselermiş neredeyse bir remake kadar olabilirmiş.Özellikle Vice City'dekiler biraz sırıtmış bana göre.Şehir grafikleri de baya iyi görünüyor.GTA 3 ve San Andreas gerçekçi dururken Vice City daha renkli duruyor.Tabi bu kötü olacağı anlamına gelmiyor.Muhtemelen renk paletinden dolayıdır.Oynanıştaki kontrol ayarlarını da GTA 5'teki gibi yapacaklarmış.Ek olarak kapak resminin sadece (zoraki) kadınlardan oluşması da ayrıca bi' dikkatimi çekmedi değil hani.

Hatırlamamak mümkün mü dostum, sanki dün gibi hatırlıyorum o günleri.Halbuki aradan tam bir sene geçmiş. :)

Aynen hocam! Rockstar Twitter'da bu üçlemenin modernize edilmiş kontrollere sahip olacağını doğrulamıştı bir süre önce. Ki bu büyük bir gelişme diyebiliriz seri açısından..Gameplay zevkini artırabilir araç kontrol mekanikleri ve karakter mekanikleri Gta5 seviyesinde olur ise..

Ps2 grafiklerinden ps3' e geçiş yaptırmışlar diyebilir miyiz? :D

Aynen hocam! Rockstar Twitter'da bu üçlemenin modernize edilmiş kontrollere sahip olacağını doğrulamıştı bir süre önce. Ki bu büyük bir gelişme diyebiliriz seri açısından..Gameplay zevkini artırabilir araç kontrol mekanikleri ve karakter mekanikleri Gta5 seviyesinde olur ise..
İşte o zaman inanılmaz olur.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Gta 5 gibi olacak diyenler vardı bi de. :D
Yok daha neler.Öyle olsa adına remake demeyecek kadar salak olamazlardı.Sadece kontrolleri GTA 5 gibi yapacklarmış gerisi de zaten gördüğümüz gibi.İyi olacağından şüphem yok ama karşılaştırrma videosu daha iyisi de olabilirmiş dedirtiyor.

Yok daha neler.Öyle olsa adına remake demeyecek kadar salak olamazlardı.Sadece kontrolleri GTA 5 gibi yapacklarmış gerisi de zaten gördüğümüz gibi.İyi olacağından şüphem yok ama karşılaştırrma videosu daha iyisi de olabilirmiş dedirtiyor.
Rockstar yaptığı için insanlar saçma beklentilere girdi.

stark9403

Torrent-Oyun.com
arkasaşlar tek kelimeyle rezalet görünüyor ps3 döneminden hallice hatta neredeyse daha kötü hele fiyatlandırma ve sistem gereksinimine bakarsak tam bir faciayla karşı karşıyayız mobile ve eski konsollara geleceğini duyunca beklentim düşüktü ama rockstarın marka güvenilirliği çok yüksek olduğu için iyi de olabilir diye düşünüyordum fakat hiç bir şey yapmamışlar hayal kırıklığı.

MuratTamer

Darth Vader
Valla arkadaslar hayretle okuyorum :) bizim forumda begenilmis gta trilogy. Yani bedava verseler eyvallah, remastered sonucta remake degil basimizin ustunde yeri olur. Ama gordugum kadariyla 70-80 dolar gibi satis fiyati varmis globalde. Bizde 500 küsur tl. Yani bu fiyatlari gorupde bunu begenmeye vicdanim el vermiyor. Fark yok gibi neredeyse. Koskoca rockstar bunu piyasaya surup bu kadar ucrete satmasi sasirtti beni. Oyunun eski surumlerinin satistan niye kaldirildigida belli oldu. Herkes remastered yapti yedi pastayi, bir dilimde biz yiyelim demisler.

Bunlarin remastered performansini gorunce Crysis remasteredlara daha bir saygi duymaya basladim. Helal olsun demek istiyorum crytek'e :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Valla arkadaslar hayretle okuyorum :) bizim forumda begenilmis gta trilogy. Yani bedava verseler eyvallah, remastered sonucta remake degil basimizin ustunde yeri olur. Ama gordugum kadariyla 70-80 dolar gibi satis fiyati varmis globalde. Bizde 500 küsur tl. Yani bu fiyatlari gorupde bunu begenmeye vicdanim el vermiyor. Fark yok gibi neredeyse. Koskoca rockstar bunu piyasaya surup bu kadar ucrete satmasi sasirtti beni. Oyunun eski surumlerinin satistan niye kaldirildigida belli oldu. Herkes remastered yapti yedi pastayi, bir dilimde biz yiyelim demisler.

Bunlarin remastered performansini gorunce Crysis remasteredlara daha bir saygi duymaya basladim. Helal olsun demek istiyorum crytek'e :)
Hocam biz sadece trailer'a bakarak görsellerine yorum yaptık, trailer'da fiyatı vs. yazmıyordu ki fiyatını da göz önünde bulunduralım. :)

Ayrıca her beğenenin de alıp almayacağı kesin değil.Mesela ben görsel olarak iyi dedim ama bu direkt alıp oynayacağım anlamına gelmiyor.Bir de iyi derken daha iyisi de olabilir diye eleştiri de yaptık.İyisi-kötüsü biraz da beklentiyle alakalı bir durum.Kimisi için Mafia'nın Remake'i iyiyken kimisine göre yetersizdi mesela.Şahsen ben remake bekliyordum ama remastered olduğunu duyunca beklentimi düşürdüm.

Son düzenleme:

Ben fiyat konusunda şaşırmadım abi çünkü Rockstar dan babam çıksa yerim diyen bir kitle olduğu için Rockstar da canının istediği gibi fiyatlandırma yapıyor. Nintendo da aynısını yapıyor 20 yıllık oyunu doğru düzgün yenilemeden yeni cihazlarına port ediyor üstüne bir de tam fiyattan satıyor fanları da sorgusuz sualsiz alıyor.

MuratTamer

Darth Vader
Hocam biz sadece trailer'a bakarak görsellerine yorum yaptık, trailer'da fiyatı vs. yazmıyordu ki fiyatını da göz önünde bulunduralım. :)

Ayrıca her beğenenin de alıp almayacağı kesin değil.Mesela ben görsel olarak iyi dedim ama bu direkt alıp oynayacağım anlamına gelmiyor.Bir de iyi derken daha iyisi de olabilir diye eleştiri de yaptık.İyisi-kötüsü biraz da beklentiyle alakalı bir durum.Kimisi için Mafia'nın Remake'i iyiyken kimisine göre yetersizdi mesela.şahsen ben remake bekliyordum ama remastered olduğunu duyunca beklentimi düşürdüm.
@Transient Ghost @kazuhira7miller Remastered çıktı mertlik bozuldu :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aramızda Xenforo alt yapısı hakkında bilgili biri var mı acaba?

Dosya sağlık kontrolünde 7 adet sorun belirtiyor da.Bu sorunların siteyi çökerttiğini tahmin ediyorum.Yardımcı olursanız bu çökme sorunlarını birlikte halledebileceğimizi düşünüyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt