Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

Battlefield 2042 son modu olan Hazard Zone tanıtıldı. Mod 4 kişilik takımların haritadaki istihbarat sürücülerini toplamasını hedefliyor. Eski nesil konsollarda 24 kişi yeni nesil konsollarda 32 kişi desteklenecek. Gerçek oyuncular dışında haritada düşman yapay zekalar da olacak. Ayrıca dinamik hava koşulları da olacak. Oyun sonunda sadece 2 takım hayatta kalabilecek. Kurtardığınız sürücüler oyun içi para birimine dönüşecek, bunlarla yeni aletler, silahlar vb. şeyler satın alabileceksiniz.

Battlefield 2042 son modu olan Hazard Zone tanıtıldı. Mod 4 kişilik takımların haritadaki istihbarat sürücülerini toplamasını hedefliyor. Eski nesil konsollarda 24 kişi yeni nesil konsollarda 32 kişi desteklenecek. Gerçek oyuncular dışında haritada düşman yapay zekalar da olacak. Ayrıca dinamik hava koşulları da olacak. Oyun sonunda sadece 2 takım hayatta kalabilecek. Kurtardığınız sürücüler oyun içi para birimine dönüşecek, bunlarla yeni aletler, silahlar vb. şeyler satın alabileceksiniz.
Bu modları herkes oynayabilecek mi? Yani standart sürümü alan biri bu mod için ek bir para daha ödeyecek mi? Bu arada haber için sağol hocam.

RUBENム

war. war never changes.
Ekli dosyayı görüntüle 249497

Baldur's Gate 3' e resmi Türkçe dil desteği geliyormuş, bu kadar geniş kapsamlı bir oyuna Türkçe dil gelmesi harika bir şey. İnşallah gerekli ilgiyi görür.
Divinity'den dolayı bir sempatim vardı Larian'a. BG3'e Türkçe desteği getirmeleri bu sempatimi 2 kat arttırdı. Darısı 2 yıldır Türkçe desteği getirilmeyen Disco Elysium'un başına.

BG3 dışında SoT'a da resmi Türkçe dil desteği gelmiş. Akıyor bugün maşallah.:D

tunahan43

Torrent-Oyun.com

MuratTamer

Darth Vader

naCrimed

@RUBENム hocam Crysis Trilogy Epic'te çıktı fiyatları belli oldu;

https://www.epicgames.com/store/en-...r&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Güzel fiyat üç oyun 110 lira. Ama tabi önce bir incelemelerdeki optimizasyon yorumlarını görmek lazım. Malum bu konuda sabıkalı yapımlar Crysis yapımları :))
Baya iyi fiyat yapmışlar. Geçen sene çıkan ilk Crysis Remastered 140TL’ye çıkmıştı, şimdi 3 oyunu 110’a çıkarmak güzel olmuş. Ayrıca isteyenler paketten istediği oyunu tek başına alabilir. Tek oyun fiyatları 59TL.

Ac valhalla oynamış arkadaşlar bakar mısınız? zorluğu ne yaptınız? En zorda oynamayı seven biriyim ama 1-2 ilkem var. Düşman 200 hit ben 1 hit e ölmemeliyim , oyun işgenceye dönmemeli. Deneyim edenlerden dönüş bekliyorum şuan da en zor un bir atlı ile açtım save i ilk boss tek atıyor. Yenilmeyecek gibi tabi ki değil ama sadece 1 click le hit ten kurtulmak ardından defalarca vurmak bana çok saçma geliyor. Ben vs istiyorum tamam o 100 hit e ölsün ama bende bi 5-6 dayanabileyim be. Düzgün ve olabildiğince gerçekçi bir fight olsun. Buna minyonları da dahil edebiliriz herkesi kılıçtan geçirmek pek kolay olmamalı.

RUBENム

war. war never changes.
@RUBENム hocam Crysis Trilogy Epic'te çıktı fiyatları belli oldu;

https://www.epicgames.com/store/en-...r&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Güzel fiyat üç oyun 110 lira. Ama tabi önce bir incelemelerdeki optimizasyon yorumlarını görmek lazım. Malum bu konuda sabıkalı yapımlar Crysis yapımları :))
Fiyatı iyiymiş gerçekten. Ama Epic Games'in Launcher'ı ürkütüyor beni biraz. Oyun indirmesi, alması vs. çok sorunlu çünkü. Steam'e çıkmasını bekleyip öyle satın almak daha mantıklı geliyor bana. Acelem yok nasıl olsa.

Haber için teşekkürler hocam.:))

Ac valhalla oynamış arkadaşlar bakar mısınız? zorluğu ne yaptınız? En zorda oynamayı seven biriyim ama 1-2 ilkem var. Düşman 200 hit ben 1 hit e ölmemeliyim , oyun işgenceye dönmemeli. Deneyim edenlerden dönüş bekliyorum şuan da en zor un bir atlı ile açtım save i ilk boss tek atıyor. Yenilmeyecek gibi tabi ki değil ama sadece 1 click le hit ten kurtulmak ardından defalarca vurmak bana çok saçma geliyor. Ben vs istiyorum tamam o 100 hit e ölsün ama bende bi 5-6 dayanabileyim be. Düzgün ve olabildiğince gerçekçi bir fight olsun. Buna minyonları da dahil edebiliriz herkesi kılıçtan geçirmek pek kolay olmamalı.
Ben biraz karakteri toparladıktan sonra en zor' a geçmiştim yine kolay geliyordu. Bence sen de öyle yap.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

MuratTamer

Darth Vader
Hocam zaten abone olanlara otomatik geliyor değil mi? Henüz bana gelmemiş de.Yanlış anlamadıysam 24 saat içinde gelecek herhalde.
Ben abone degildim. Abone olduktan 2-3 dakika sonra hesaba yuklendi kupon. Hali hazirda abone oldugundan eminsen hocam 24 saat bekle bakalim. Gelir muhtemelen, gelmezse ticket acarsin yuklerler zaten 15 kasim mi neymis son tarih. Daha vakit var yani.

naCrimed

Epic yine gülümsetiyor :). Bugün çıkan Crysis Remastered Trilogy 45TL'ye geliyor şaka gibi.

Bu arada kuponu bekletin arkadaşlar, 18 Ekim'de Cadılar Bayramı İndirimi başlıyor çok güzel fiyat yakalayabilirsiniz istediğiniz oyunda.

1634314588758.png

@RUBENム hocam bu fırsat kaçmaz alın tadını çıkarın ;D. Ben birçok kez kullandım Epic Launcher'ını indirme vb. hiçbir sorun yaşamadım. Hatta en yüksek indirme hızımı Epic'de alıyorum. Satın alma konusundaki sıkıntı ilk açıldığı dönemde vardı son 2 senedir hiç sorun yaşamadım.

Hocam zaten abone olanlara otomatik geliyor değil mi? Henüz bana gelmemiş de.Yanlış anlamadıysam 24 saat içinde gelecek herhalde.
Ben yeni abone oldum 5 dakika içerisinde geldi. İsterseniz aboneliği kaldırıp yeniden açın. Buradan kuponu kontrol edebilirsiniz.

MuratTamer

Darth Vader
Epic yine gülümsetiyor :). Bugün çıkan Crysis Remastered Trilogy 45TL'ye geliyor şaka gibi.

Bu arada kuponu bekletin arkadaşlar, 18 Ekim'de Cadılar Bayramı İndirimi başlıyor çok güzel fiyat yakalayabilirsiniz istediğiniz oyunda.

Ekli dosyayı görüntüle 249520

@RUBENム hocam bu fırsat kaçmaz alın tadını çıkarın ;D. Ben birçok kez kullandım Epic Launcher'ını indirme vb. hiçbir sorun yaşamadım. Hatta en yüksek indirme hızımı Epic'de alıyorum. Satın alma konusundaki sıkıntı ilk açıldığı dönemde vardı son 2 senedir hiç sorun yaşamadım.

Ben yeni abone oldum 5 dakika içerisinde geldi. İsterseniz aboneliği kaldırıp yeniden açın. Buradan kuponu kontrol edebilirsiniz.
Bende Epic'ten çok memnunum. İndirme hizi olsun, kutuphanesi olsun, updateleri olsun uzmedi beni simdiye kadar. Gecenlerde Kena'yi satin aldim mesela sifir sorun. Crysis fiyati muhtesem, ay basinda alabilirim bende. Gerci optimizasyon felaket diyorlar :(

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt