Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sözlükte “genişlik, bolluk” anlamına gelen ruhb kökünden masdar olup mecazi olarak “rahatlık, ferahlık, huzur” mânasında da kullanılmaktadır. Lugat kitaplarında merhaba sözünün bir kimsenin misafiri karşılarken, “Buyur, evimiz senin için geniş ve rahat bir yer olacak, burada dostluk bulacaksın, kendini rahat hisset” anlamında bir selâmlama tabiri olduğu, ayrıca, “Allah sana bolluk ve rahatlık, huzur ve âfiyet versin” mânasında dua olarak da kullanıldığı belirtilmektedir (Râgıb el-İsfahânî, el-Müfredât, “rḥb” md.; Lisânü’l-ʿArab, “rḥb” md.). İbn Hacer el-Askalânî’nin kaydettiğine göre Ebû Hilâl el-Askerî, merhaba şeklindeki selâmlamayı ilk kullanan kişinin milâdî VI. yüzyılda yaşamış olan Himyerî hükümdar ailesinden Seyf b. Zûyezen olduğunu belirtmiştir (Fetḥu’l-bârî, I, 215).

Sana da merhaba kardeşim. ;D

Ulan ilk defa bi indie tarzı oyun oynamak çekti canım tails of iron çok hoşuma gitti bir bakayım belki vardır dedim xbox game pass e , tabi ki de yok. Olur mu hiç? ya türkçe yama lı oyunları koyar ama yamayı yaptırtmaz ya saçma oyunlar koyar. Tek işe yarayan tarafı microsoft ve paradox oyunları gerçekten çöpsün game pass. Ne alaka bunu yazdın derseniz aga içimi dökmek istedim doldum game pass e. Bu arada tails of iron ı da önermiş olayım çok güzel bir oyun. Keşke makine yaması yapılsa.

Son düzenleme:
Ulan ilk defa bi indie tarzı oyun oynamak çekti canım tales or iron çok hoşuma gitti bir bakayım belki vardır dedim xbox game pass e , tabi ki de yok. Olur mu hiç? ya türkçe yama lı oyunları koyar ama yamayı yaptırtmaz ya saçma oyunlar koyar tek işe yarayan tarafı microsoft ve paradox oyunları gerçekten çöpsün game pass. Ne alaka bunu yazdın derseniz aga içimi dökmek istedim doldum game pass e. Bu arada tales of iron ı da önermiş olayım çok güzel bir oyun. Keşke makine yaması yapılsa.
GamePass'e çöp diyemezsin. Gamepass'te güzel oyunlar var. Hem de uygun fiyata.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ulan ilk defa bi indie tarzı oyun oynamak çekti canım tails of iron çok hoşuma gitti bir bakayım belki vardır dedim xbox game pass e , tabi ki de yok. Olur mu hiç? ya türkçe yama lı oyunları koyar ama yamayı yaptırtmaz ya saçma oyunlar koyar. Tek işe yarayan tarafı microsoft ve paradox oyunları gerçekten çöpsün game pass. Ne alaka bunu yazdın derseniz aga içimi dökmek istedim doldum game pass e. Bu arada tails of iron ı da önermiş olayım çok güzel bir oyun. Keşke makine yaması yapılsa.
Tails of Iron'ı siteye ekleyeceğim de 2 gündür zar zor vakit bulup birkaç oyun ekleyebildim, onu da fırsat bulursam bugün ekleyeceğim inşallah, önerin için teşekkürler dostum.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Rahatsız olan varsa hiç okumasın...

Okul Çocukları yine bir Beşiktaş maçını katlettiler! Nalet olsun böyle lige!
Diğerleri kaybetti diye Beşiktaş'a kaybettirmek için ellerinden geleni yaptılar!

Screenshot_5.png

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Forza Horizon 5'den 50 dakikaya yakın yeni oynanış görüntüleri. Ağırlıklı olarak multiplayer modlarının gösterildiği bir video.

Multiplayer modlarının yanı sıra sahip olduğunuz arabaları başkalarına hediye etme eklenmiş, maalesef spesifik bir kişiye veremiyorsunuz. 5 farklı kişi grubuna arabanızı verebiliyorsunuz:
  • Rastgele bir kişiye.
  • Oyuna yeni başlayan birisine.
  • Uzun aradan sonraya oyuna geri dönene.
  • Onur listesine yeni girene.
  • Topluluğa katkısı fazla olana.

stark9403

Torrent-Oyun.com
Rahatsız olan varsa hiç okumasın...

Okul Çocukları yine bir Beşiktaş maçını katlettiler! Nalet olsun böyle lige!
Diğerleri kaybetti diye Beşiktaş'a kaybettirmek için ellerinden geleni yaptılar!

Ekli dosyayı görüntüle 249117
hakem beşiktaşı proveke etti bir golünü yedi ve adana demirin 3. golü net faul fakat sen beşiktaş olarak ligin de en iyi kadrosuna sahipsen kendi evinde 3-0 dan maç vermiceksin tarihi skandal oldu malesef hakemden çok Sergene yazar puan kaybı

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt