Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çöp çıkma ihtimali çok yüksek hocam aynı şekilde Suicide Squad oyunu öyle.
Servis tabanlı olmaya çalışarak neyi amaçlıyorlar çok merak ediyorum.Ne kadar iyi yaparlarsa yapsınlar hikayesiyle ünlenen bir markanın çok oyunculu veya co-op oynananarak ayakta durması çok zor bence.Hadi Batman'in geçmişi var, bilinirliği var, peki Suicide Squad'ın neyi var? Filmine bakıyorsun onun bile bir prestiji yok.Batma noktasına kadar gelmiş WB için bu büyük risk bence.

2-0 yeniliyor ama fena oynamıyor.
Defansta Vida'nın, kanatta da N'Koudou'nun yokluğu büyük fark yarattı bence.Başın başını kaçırdım ama baya pozisyona girip gole dönüştürememişler.Neyse, sağlık olsun.Daha önümüzde çok maç var.Ligin başı diye formsuz olanlar var (Atiba, Larin, Gökhan), onlar da zamanla toplarlayıp yenilerin de uyumlu hale gelmesiyle daha iyi olacaklarını düşünüyorum.

Bu arada yanlış görmediysem Acun mesajı tam maç saatinde atmış, ben internetten izlemek zorunda kaldım, ona bir şey diyemem ama tam maç saatinde bunu söylüyor oluşu biraz manidar olmuş bence.

Son düzenleme:

ISKA

Seviye 13
Sekiro: SPOILER İÇERİR
Abartmıyorum hayatımda en çok zorlandığım boss bu oldu. 1 saat uğraştım ve sonunda kesebildim. Ne stresli ve gerilimli boss yapmış adamlar. Öldürdüğümde sevinemedim bile. Onu öldürmenin hazzından çok verdiği stres ve geçememe sinir bozuyor. Siz siz olun, Sekiro oynarsanız bu bossta bir 100 kere düşünmenizde fayda var :D Tamamen sabır ile alakalı. Sırf gizli sonları açmak için öldürdüm.
20210916011439_1.jpg

deathloop.png

Oyun medyası yine şaşırtmadı diyebilir miyiz? Oyun elbette 30-50 puanlık bir oyun değildir eminim ama oyuncular bu düşük puanları oyun medyasına tepki olsun diye veriyor. Benim gördüğüm kadarıyla oyunun yapay zekası rezalet duruyor, bossların yapay zekasının da çok kötü olduğu söyleniyor, böyle bir oyunda yapay zekaya çok önem vermeleri gerekirdi.

RUBENム

war. war never changes.
PES 22'nin Steam sayfası açılmış.
https://store.steampowered.com/app/1665460/eFootball_2022/

Sistem gereksinimleri:
  • MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 - 64bit
    • İşlemci: Intel Core i5-2300, / AMD FX-4350
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 Ti / Radeon HD 7790
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • İşlemci: Intel Core i5-7600 / AMD Ryzen 5 1600
    • Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 590

MuratTamer

Darth Vader
PES 22'nin Steam sayfası açılmış.
https://store.steampowered.com/app/1665460/eFootball_2022/

Sistem gereksinimleri:
  • MİNİMUM:
    • İşlemci: Intel Core i5-2300, / AMD FX-4350
    • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 Ti / Radeon HD 7790
  • ÖNERİLEN:
    • İşlemci: Intel Core i5-7600 / AMD Ryzen 5 1600
    • Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 590
Steam sayfasına koydukları ekran görüntülerine bakın. 360p kalitede saha çimi yapmışlar resmen :) İki sene bekletip mobil oyun yapmakta ne bileyim..

Nobility

Torrent-Oyun.com
Steam sayfasına koydukları ekran görüntülerine bakın. 360p kalitede saha çimi yapmışlar resmen :) İki sene bekletip mobil oyun yapmakta ne bileyim..
Hocam şortların, formaların duruşuna bakar mısın? Sanki sert silindirden yapılmış formalar. Şaka gibi ya şu oyuncuların duruşlarını,formaları,fizikleri çözemediler arkadaş. Oyuncular boyları hariç fiziksel olarak hep aynı duruyorlar, sadece boyları farklı birbirlerinden. Heee bir de hala robot gibi hareket ediyorlar. FIFA Online 4 bundan güzeldir.

MuratTamer

Darth Vader
Hocam şortların, formaların duruşuna bakar mısın? Sanki sert silindirden yapılmış formalar. Şaka gibi ya şu oyuncuların duruşlarını,formaları,fizikleri çözemediler arkadaş. Oyuncular boyları hariç fiziksel olarak hep aynı duruyorlar, sadece boyları farklı birbirlerinden. Heee bir de hala robot gibi hareket ediyorlar. FIFA Online 4 bundan güzeldir.
Futbol oyunları açısından çok talihsiz bir sene oldu. Hem pes'i kaybettik hem fifa pc yi eski nesilde bıraktı..

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ekli dosyayı görüntüle 248896
Oyun medyası yine şaşırtmadı diyebilir miyiz? Oyun elbette 30-50 puanlık bir oyun değildir eminim ama oyuncular bu düşük puanları oyun medyasına tepki olsun diye veriyor. Benim gördüğüm kadarıyla oyunun yapay zekası rezalet duruyor, bossların yapay zekasının da çok kötü olduğu söyleniyor, böyle bir oyunda yapay zekaya çok önem vermeleri gerekirdi.
Acaba bunda da Wolfenstein Youngblood'taki gibi online bir içerik mi var? (co-op oynamak gibi mesela)

Gerçi onda yapay zeka ile ilgili bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.Hatta zor bir oyundu da.

Deme öyle hocam, kaliteyi çok da düşürmemişler bence, Iniesta hala sponsor ve oynuyor.

MuratTamer

Darth Vader
Acaba bunda da Wolfenstein Youngblood'taki gibi online bir içerik mi var? (co-op oynamak gibi mesela)

Gerçi onda yapay zeka ile ilgili bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.Hatta zor bir oyundu da.

Deme öyle hocam, kaliteyi çok da düşürmemişler bence, Iniesta hala sponsor ve oynuyor.
O bile pişmandır. Nerden yaptım bu kadar senelik anlaşmayı diyordur. Hatta evinde fifa oynamıyorsa neyim :D :D

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Online içerik olarak souls oyunlarındaki istila (invade) sistemi var. Oyunu oynarken rastgele zamanlarda Julianna karakteri olarak gerçek oyuncular sizi öldürmeye çalışıyor. Ama bu isteğe bağlı bir sistem isterseniz online'ı kapatıp Julianna'nın yapay zeka olarak kontrol edilmesini tercih edebiliyorsunuz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
O bile pişmandır. Nerden yaptım bu kadar senelik anlaşmayı diyordur. Hatta evinde fifa oynamıyorsa neyim :D:D
Futbolcuların minimum %80'i FIFA oynuyordur hocam, ondan şüphemiz yok zaten. :D
Geri kalan %15'i FM-CM, %5'i PES oynuyordur herhalde (iyimser bir tahmin).

Online içerik olarak souls oyunlarındaki istila (invade) sistemi var. Oyunu oynarken rastgele zamanlarda Julianna karakteri olarak gerçek oyuncular sizi öldürmeye çalışıyor. Ama bu isteğe bağlı bir sistem isterseniz online'ı kapatıp Julianna'nın yapay zeka olarak kontrol edilmesini tercih edebiliyorsunuz.
Oynamadığım için yapay zeka tarafını ne kadar boşladıklarını kestiremiyorum açıkçası.

Nobility

Torrent-Oyun.com
Futbol oyunları açısından çok talihsiz bir sene oldu. Hem pes'i kaybettik hem fifa pc yi eski nesilde bıraktı..
FIFA karşısında iyi bir rakip olmadığından bu kadar rahat. Nasıl olsa oyuncularda keriz. Ben o kadar para vereceğim hem ekran kartına hem oyuna ama sen beni eski nesilde bırakacaksın...

FIFA karşısında iyi bir rakip olmadığından bu kadar rahat. Nasıl olsa oyuncularda keriz. Ben o kadar para vereceğim hem ekran kartına hem oyuna ama sen beni eski nesilde bırakacaksın...
Şöyle bir şey var adamların oyuncuları konsolda o yüzden istersen alma yani. PC de transfer marketi 350 K ler de iken PS ve Xbox da 4M dan fazla her platformun piyasası ayrı yani 350k ya 8-7 M gibi bir fark var.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt