Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar forum dahil olmak üzere herhangi bir siteden aşağıdakine benzer bir uyarıyı anti-virüs programınızdan alıyor musunuz? Bu BitDefender iyi güzel hoş da sanki haddinde fazla bir şeylere karışıyor gibi.Trainer programı için de uyarı veriyor mesela.Acaba bu uyarı mesajı da yanlış alarm mı?

Not: Bu sertifika uyarısını forumda alıyorum.

1627095429719.png

Beyler dishonored 2 başlıyacağım.
Oyun başında corvo mu emily mi diye seçim yaptırıyor.
Hangisini seçsek daha iyi olur 2 arada 1 derede kaldım.
Çok fark ediyor mu hikaye yoksa odyssey deki gibi aynı hikaye sadece karakter farklı mantığında mı ilerliyor ?
Oyunu bitirip deneyimlenenlerden fikirlerini bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Çok fark ediyor mu hikaye yoksa odyssey deki gibi aynı hikaye sadece karakter farklı mantığında mı ilerliyor ?
Ben Corvo olarak oynamıştım. Diyaloglar dışında bir değişiklik olmaz. Sadece yetenekleri değişiyor.

emily corvodan daha güçlü ve daha fazla karanlık güçleri var.Emily ile daha çok düşmanı aynı anda öldürme,kaos yaratma gibi güzel yönleri var Emily ile.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ben Emily ile oynamıştım.Oynamadan önce de araştırdığım kadarıyla Emily'nin gizlilik güçleri vs. daha iyiymiş, yanılmıyorsam oyunda da belirtiliyordu bu.Birçok kişi de Emily ile oynamak daha iyi diyince Emily ile başladım.Oyun bittikten sonra pişmanlık, eksiklik vs. hissetmedim.Tekrar Corvo ile oynamaya değeceğini sanmıyorum ama denemek istersen de aradaki farkı 1-2 cümleyle anlatırsan sevinirim.Ben de Death of Outsider yamasını bekliyorum ama seneler oldu hala çevriliyor, hala kontrol ediliyor.Allah'tan oynayacak çok oyun var da boşuna beklemiş olmuyorum.

Hikaye değişmiyor fakat karaktere göre bazı konuşma metinleri değişiyor.

Ben Emily ile oynamıştım.Oynamadan önce de araştırdığım kadarıyla Emily'nin gizlilik güçleri vs. daha iyiymiş, yanılmıyorsam oyunda da belirtiliyordu bu.Birçok kişi de Emily ile oynamak daha iyi diyince Emily ile başladım.Oyun bittikten sonra pişmanlık, eksiklik vs. hissetmedim.Tekrar Corvo ile oynamaya değeceğini sanmıyorum ama denemek istersen de aradaki farkı 1-2 cümleyle anlatırsan sevinirim.Ben de Death of Outsider yamasını bekliyorum ama seneler oldu hala çevriliyor, hala kontrol ediliyor.Allah'tan oynayacak çok oyun var da boşuna beklemiş olmuyorum.
Dishonored 2 Bayadır aklımdaydı ama yama çıkana kadar oynamadım.
Simdi çıkınca direk oynamak için başladım karakter seçiminde bıraktım.
Death of outsider's ta 8 ağustosta beta yama şeklinde çıkacak yazıyor.
Bunca zaman baya uzun sürdü maalesef.
Ücretsiz olunca sorun teşkil etmiyor bana.
Zaten fazla kişi çevirisini yapmadı oyunun.
Yoksa ücretli yapıp senelerce bir oyunu çevirmeye çalışan tın tın ilerleyen gruplarda gördük hala devam etmekte.
Emily ile başlayacağım oyuna büyük ihtimal.

ISKA

Seviye 13
Dead Cells'i bitiren varmı?
İlk defa rogue like türünde bir oyun deneyeceğim. Oyunun bitme mantığı nasıl oluyor? Tüm bossları öldürünce mi oyun bitiyor acaba?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dishonored 2 Bayadır aklımdaydı ama yama çıkana kadar oynamadım.
Simdi çıkınca direk oynamak için başladım karakter seçiminde bıraktım.
Death of outsider's ta 8 ağustosta beta yama şeklinde çıkacak yazıyor.
Bunca zaman baya uzun sürdü maalesef.
Ücretsiz olunca sorun teşkil etmiyor bana.
Zaten fazla kişi çevirisini yapmadı oyunun.
Yoksa ücretli yapıp senelerce bir oyunu çevirmeye çalışan tın tın ilerleyen gruplarda gördük hala devam etmekte.
Emily ile başlayacağım oyuna büyük ihtimal.
8 Ağustos'ta çıkacaksa iyi ya, neredeyse 1 yıldır ha çıktı ha çıkacak, az kaldı diye diye umudu kesmiştim resmen.Seneye çıkar diye umuyordum ama çok şükür beta da olsa çıkacakmış.Zaten Dishonored 2'yi de tam bitmemiş haliyle oynamıştım, hiç de problem olmamıştı, bunda da olmaz diye düşünüyorum.Zaten çeviri kalitesini tartışmaya bile gerek yok, adam gereğinden fazla kafa yoruyor. :)

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Rdr 2 oyununu Türkçe yama ile bitirmiş biri Arthur Morgan'nın çocuğu ve eşi ile ilgili hikayeyi spoiler içinde anlatabilir mi ? Ben konsolda oynadığım için oyunun ana hikayesini anladım fakat arada bir yerlerde bir kaç anlamadığım yer oldu.
Bu nedir ya kardeşim adamlar yememiş içmemiş low ve high honor için farklı seslendirmeler ve sahneler yapmışlar.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt