Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Darth Vader
Rdr2 oynamak icin Tr yama bekleyenlere duyurayim. El ceviri yamasini yayinladilar dh de. V10 diye geciyor. Soylentilere gore anonymous un cevirisiymiş. Zartzurt'un yazilimi ile calistiriliyor onceki makine cevirileri kullanimi gibi yani. Tabi ucretsiz.

nik

Torrent-Oyun.com
rdr2 atı bi oraya koştur yarım saat bi diğer tarafa derken sildim gitti

ISKA

Seviye 13
Havalar sıcakken insanın hiçbir şey yapası da gelmiyor. Oyunlar bile keyif vermiyor sanki. Anlık durum:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Havalar sıcakken insanın hiçbir şey yapası da gelmiyor. Oyunlar bile keyif vermiyor sanki. Anlık durum:
Death Stranding oyna, geçer. ;D
Gerçi ben vantilatörle oynuyorum, onun da etkisi var.Yoksa 30 derece hava sıcaklığı ve %70-80 nem oranıyla İstanbul sıcaklığında insan durduğu yerde yoruluyor gerçekten.

ds 2021-07-20 22-12-11.png

ISKA

Seviye 13

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oynadım da sıkıldım ya, bana göre bir oyun değil maalesef.
Ben de trainer'la bu kadar saat oynayabildim, trainer'sız bırak 174'ü, 50 saat bile zor oynardım.Oyun bir tarafıyla AC'ye de çok benziyor (git -gelli hamallık kısmı).Oyun aşırı oyalıyor ama ben yine de daha ne verebilir diye fazladan zaman ayırıyorum.Sıkıldığım yerde de ana görevden devam ediyorum.Şuan haritanın son 1-2 bölgesi kaldı, ondan sonra ana görevden devam edip bitireceğim.Baştaki süpermiş hissiyatı oyalamasından dolayı yavaş yavaş azalmaya başladı.Yine de hala çok iyi diyebilirim.Oynayacak arkadaşlara tavsiyem kesinlikle trainer'sız oynamasınlar.Kullandığım trainer sayesinde zamandan tasarruf ediyorum.Trainer'sız hem zaman kaybı olur, hem çabuk sıkmaya başlar.Ha bir de birebir olmasa da yan görev sistemi AC'ninkine benzer şekilde işliyor.AC sevmiyorsanız size uymayabilir bu oyun.Bazı yan görevlerinde ekstra mekanik vs. verdiği için şahsen yapmayı tercih ettim.Siz yapmadan da oynayabilirsiniz (tabi bir yere kadar).

MuratTamer

Darth Vader
Valla benim gözümde beklenen değil beklenmeyen haber gelmiş oldu :)

"eFootball ilk olarak 9 takım seçeneği ve hazırlık maçları seçeneğiyle birlikte çıkacak. İleride farklı oyun modları opsiyonel DLC olarak satılacak ve böylece oyuncular yalnızca oyunun oynamak istedikleri kısımlarını oyuna ekleyebilecekler. " YOK ARTIK YAAA (!) Sen istiyor duj verecek 10 lira daha diyecekler oynayana.

Fifa'dan sonra bir golde bu japonlardan yedik. 2022'yi futbol oyunu oynamadan geçireceğim..

Son düzenleme:

THEA17

T-OUnofficalDiscord: https://discord.gg/DFSGuPrtc4
Valla benim gözümde beklenen değil beklenmeyen haber gelmiş oldu :)

Fifa'dan sonra bir golde bu japonlardan yedik. 2022'yi futbol oyunu oynamadan geçireceğim..
Çıkan haberleri sebebiyle beklenen haberdir diye düşündüm ama dediğin gibi kötü oldu, tamamen bedava olduğuna göre ortada, kesin bir şekilde para kaldırmak için satılan can sıkıcı şeyler olacak. Oynanışındaki olası dandikliği düşünemiyorum bile.

Web sitesi
www.facebook.com
(ps4üm olmasına ragmen ben türkçe yamalı oyun oynamak istiyorum ps4 bunu saglamıyor ama god of war da pc ye cıkmıyor) oyun bilgisayarı masüstü kasa almaya/toplamaya karar verdım. bir defa alayım ve birdaha oyun için sistem yükseltmem gerekmesin istiyorum bütçem 7,500-12,000 2022 su anki laptopum nvıdıa geforce gt 820m 2 gb ekran kartı 2 gb ekran kartı olmasına ragmen nvidia olmasına ragmen guncelleme desteklemıyor artık, rtx 3080 de alsam en iyi 9 10 yıl sonra onu da güncellemek zorunda kalıcam sanki bu konularda sıfırım.
ne zaman almalıyım ve nerden almalıyım ? 5 ay sonra 2022 ocakta askere gidiyorum su an ki bütce
9 bin taksitsiz nakit almak istiyorum. piyasada ekran kartı yok mining ile alakam yok zaten cevapları beklıyorum

Son düzenleme:

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
BF1, Amazon Prime üyeleri için tamamen ücretsiz hale geldi. 2 Ağustos'ta da BFV ücretsiz olacak!

apocalypse-electronic-arts-dlc-dice-wallpaper-preview.jpg

https://gaming.amazon.com/loot/battlefield1?ingress=amzn&ref_=SM_D1S01_P1_CRWN

Oyunlara hali hazırda sahip olan arkadaşların ''E bu ne şimdi?'' dediklerini duyar gibiyim. Bence de çok ilginç bir durum oldu. Bezos resmen platformunda koskoca Frenchise'ı ücretsiz dağıttı.

Ayrıca belirtmekte fayda var; sanırsam oyunun yalın hali dağıtılmakta. Yani BF1 için epey önem arz eden 4 DLC pakete dahil değil.

BF1, Amazon Prime üyeleri için tamamen ücretsiz hale geldi. 2 Ağustos'ta da BFV ücretsiz olacak!

Ekli dosyayı görüntüle 247538

https://gaming.amazon.com/loot/battlefield1?ingress=amzn&ref_=SM_D1S01_P1_CRWN

Oyunlara hali hazırda sahip olan arkadaşların ''E bu ne şimdi?'' dediklerini duyar gibiyim. Bence de çok ilginç bir durum oldu. Bezos resmen platformunda koskoca Frenchise'ı ücretsiz dağıttı.

Ayrıca belirtmekte fayda var; sanırsam oyunun yalın hali dağıtılmakta. Yani BF1 için epey önem arz eden 4 DLC pakete dahil değil.
Bilmiyorum hiç giriyor musunuz BF lere bilmediğiniz bir şey var “oyunun serverları boş”. EA play e gelmesi game pass vs derken biraz yükseldi ama demek ki yetmiyor. Ayrıca bf 1 DLC lerini daha önceden bedava vermişlerdi. Bu eylemler kesinlikle kötü değil çünkü herkese faydası var. Yüzlerce oyun EA gibi yapmak yerine mezara sokuluyor bu yüzden EA iyi yapıyor. Hem orjinal sahibi olan ( hala oynayan kısım tabi ki ) daha çok oyuncu ile oynama şansı buluyor hemde hiç deneyim edememiş olanlar bedava olarak ediyor. Ben bf 1 i almıştım ama DLC lerini alamamıştım, DLC haritaları boş olunca bedava verdiler bu sayede oynamıştım ki Fransa DLC si beni benden almıştı.

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Bilmiyorum hiç giriyor musunuz BF lere bilmediğiniz bir şey var “oyunun serverları boş”. EA play e gelmesi game pass vs derken biraz yükseldi ama demek ki yetmiyor. Ayrıca bf 1 DLC lerini daha önceden bedava vermişlerdi. Bu eylemler kesinlikle kötü değil çünkü herkese faydası var. Yüzlerce oyun EA gibi yapmak yerine mezara sokuluyor bu yüzden EA iyi yapıyor. Hem orjinal sahibi olan ( hala oynayan kısım tabi ki ) daha çok oyuncu ile oynama şansı buluyor hemde hiç deneyim edememiş olanlar bedava olarak ediyor. Ben bf 1 i almıştım ama DLC lerini alamamıştım, DLC haritaları boş olunca bedava verdiler bu sayede oynamıştım ki Fransa DLC si beni benden almıştı.
Ben çok uzun bir süre önce çokça BF3 oynamıştım. BF1'i oynamak aklıma dahi gelmemişti şimdiye kadar. Fakat yanlış hatırlamıyorsam server browser kısmında filtre ayarları ile asıl dolu serverları görebildiğimiz bir olay vardı, öbür türlü serverlar gözükmüyordu.

melihbass

Seviye 999
arkadaşlar bir sorum olacak rise of nations oynayanlara benim 30 tank ile binalara vuruyor damage yemiyor karşı tarafın tankları da öyle hasar hilesi varmış sanırım ama olmuyor bu oyun da kazanamıyorum oyun bitmiyor hiçbir şekilde tankların hasarını nasıl arttırıyoruz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt