Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yabancılar rtx tarzı ekran kartlarını alırken zorlanmadığı için oyunun minimum sistem gereksinimleri gtx 1060 da olsa Rtx 2060 da olsa pek fark etmez. @Transient Ghost @iyibirisi
He sen sistem gereksinimleri çok olduğu için ''uzun süre yokum'' diyor zannetmişsin.Sistem gereksinimleriyle onun gitmesi birbirinden bağımsız konular dostum, yanlış anlamışsın.

Maşallah oyunun test ekibi gibi bir şey olduk.Her yama çıktığında acaba neresi düzeltilmiş, neresi daha kötü olmuş diye oyunun geliştiricileriyle birlikte test ediyoruz her seferinde. :D

He sen sistem gereksinimleri çok olduğu için ''uzun süre yokum'' diyor zannetmişsin.Sistem gereksinimleriyle onun gitmesi birbirinden bağımsız konular dostum, yanlış anlamışsın.

Maşallah oyunun test ekibi gibi bir şey olduk.Her yama çıktığında acaba neresi düzeltilmiş, neresi daha kötü olmuş diye oyunun geliştiricileriyle birlikte test ediyoruz her seferinde. :D
Hahahahaha bende diyorum anlamadığım bir muhabbet mi dönüyor :D” kib” kendine iyi bak demek Bu arada bilmeyenler öğrenmiş olsun :D

Edit;
https://www.reddit.com/r/maybemaybemaybe/comments/o1ts3r

Son düzenleme:

Ben her zaman 30 gb lık oyun oynarım yeğenim! :D

OMAR

15 Ağustos 2004∞

Aynen.

buraktolgayılmaz

Torrent-Oyun.com
İnternet Download Manager'in 6.38 Build 25 Sürümünü indirdim kurdum patch dosyasının içine sivri zekalı'nın teki trojen koymuş.Fulleyemedim programı bir önceki sürümü kurdum kurabilen varsa söylesin

(2021)

Beklediğimden baya iyi gözüküyor. Kılık değiştirme mekaniği güzel olmuş bunun dışında açık dünyası da güzel gözüküyor. Ayrıca en güzel artısı Türkçe olarak çıkacak olması.
Sherlock oyunlarının dil havuzu baya geniş demek ki. İstek listesine eklemeye değer.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
(2021)

Beklediğimden baya iyi gözüküyor. Kılık değiştirme mekaniği güzel olmuş bunun dışında açık dünyası da güzel gözüküyor. Ayrıca en güzel artısı Türkçe olarak çıkacak olması.
Aksiyonu başta biraz göstermişler ama devamında pek üzerinde durmamışlar, büyük ihtimal bunda da diğerleri gibi aksiyon olmayacakmış gibi bir durum mevcut.Zaten bu oyunun olayı da aksiyon olmadığı için sorun edecek bir durum yok.Hikayesi, dünyası ve dedektiflik elementleri güzel olsa yeterli olacaktır.Bu tür oyunlara her ne kadar ilgim olsa da henüz tam manasıyla giriş yapabilmiş değilim.Eskilerden başlayarak başlamayı düşünüyorum ama.

Bu arada oyunda bizden de bir şeyler eklemişler:
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Aksiyonu başta biraz göstermişler ama devamında pek üzerinde durmamışlar, büyük ihtimal bunda da diğerleri gibi aksiyon olmayacakmış gibi bir durum mevcut.Zaten bu oyunun olayı da aksiyon olmadığı için sorun edecek bir durum yok.Hikayesi, dünyası ve dedektiflik elementleri güzel olsa yeterli olacaktır.Bu tür oyunlara her ne kadar ilgim olsa da henüz tam manasıyla giriş yapabilmiş değilim.Eskilerden başlayarak başlamayı düşünüyorum ama.

Bu arada oyunda bizden de bir şeyler eklemişler:
Zaten vakaların çok azında aksiyon var. O yüzden dediğin gibi bir şey olmaz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Obi Wan Kenobi ile Anakin Skywalker, bir AVM'nin giriş katında savaşırken görüntülendi!
SPOILER ALERT!

NOT: Seriyi izlemeniz şiddetle tavsiye edilir.

EDIT:

MuratTamer

Darth Vader
Obi Wan Kenobi ile Anakin Skywalker, bir AVM'nin giriş katında savaşırken görüntülendi!
SPOILER ALERT!

NOT: Seriyi izlemeniz şiddetle tavsiye edilir.

EDIT:
Anakin'mi? Kara Prens, evrenin en güçlü sith lordu yüce Darth Vader VS Geri kafalı, bağnaz sinsi jedi Obi-Wan Kenobi demek istedin galiba :cool:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Anakin'mi? Kara Prens, evrenin en güçlü sith lordu yüce Darth Vader VS Geri kafalı, bağnaz sinsi jedi Obi-Wan Kenobi demek istedin galiba :cool:
Ne? :)

Anakin'i ben de severim hatta seride en sevdiğim karakterlerin başında geliyor ama Obi Wan; ne bağnaz, ne kötü niyetli biriydi, Obi Wan'a toz kondurmam hocam, o seride en sevdiğim ilk karakterdir. :D
Bağnaz olan Jedi Konseyi'ydi bence.

Bu arada serinin çıkış tarihine göre 2. üçlemesini daha çok beğendim (Anakin ve Kenobi'li olan).Seriyi çıkış tarihine göre izlediğim için mi bilmiyorum ama Anakin'li 3'leme daha çok hoşuma gitti.Qui-Gon'lu ilk üçleme de güzeldi ama nedense Anakin'li kadar etkilenmemiştim.Yine de efsane denebilecek kadar çok güzeldi orası ayrı.Solo filmler dahil son çıkanları da izledim onlar da gayet güzeldi bu arada.Daha önce de izlemiştim ama serinin ilklerini izlemediğim için aksiyon filmi gözüyle bakıyordum.Ama serinin ilklerini de izleyince daha bi' anlamlı oldular.Han Solo filmi de gömüldüğü kadar kötü bir film değildi bu arada.

MuratTamer

Darth Vader
Ne? :)

Anakin'i ben de severim hatta seride en sevdiğim karakterlerin başında geliyor ama Obi Wan; ne bağnaz, ne kötü niyetli biriydi, Obi Wan'a toz kondurmam hocam, o seride en sevdiğim ilk karakterdir. :D
Bağnaz olan Jedi Konseyi'ydi bence.

Bu arada serinin çıkış tarihine göre 2. üçlemesini daha çok beğendim (Anakin ve Kenobi'li olan).Seriyi çıkış tarihine göre izlediğim için mi bilmiyorum ama Anakin'li 3'leme daha çok hoşuma gitti.Qui-Gon'lu ilk üçleme de güzeldi ama nedense Anakin'li kadar etkilenmemiştim.Yine de efsane denebilecek kadar çok güzeldi orası ayrı.Solo filmler dahil son çıkanları da izledim onlar da gayet güzeldi bu arada.Daha önce de izlemiştim ama serinin ilklerini izlemediğim için aksiyon filmi gözüyle bakıyordum.Ama serinin ilklerini de izleyince daha bi' anlamlı oldular.Han Solo filmi de gömüldüğü kadar kötü bir film değildi bu arada.
En iyi serilerden biridir benim gözümde de tüm filmleriyle. Benimde favorim Darth Vader'ı çok sevdiğim için hikayenin orta kısmı yani en eski çekilen üçleme. Daha az beğendiklerimde Rey karakterinin olduğu üçleme. Çok sönük, diğerlerine nazaran geyik senaryoya sahip, ticari kaygının oluk oluk hissedildiği bir seriydi.
eline ışın kılıcı alan Jedi, kafaya kask geçiren Sith lordu olup çıkmıştı uyuz olmuştum :)

Ama sonuç itibariyle serinin hayranı olarak iyi kötü demeden Star Wars namına yapılan her içeriği ömür el verdiğince izleyeceğim tabi o ayrı :)

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
En iyi serilerden biridir benim gözümde de tüm filmleriyle. Benimde favorim Darth Vader'ı çok sevdiğim için hikayenin orta kısmı yani en eski çekilen üçleme. Daha az beğendiklerimde Rey karakterinin olduğu üçleme. Çok sönük, diğerlerine nazaran geyik senaryoya sahip, ticari kaygının oluk oluk hissedildiği bir seriydi.
eline ışın kılıcı alan Jedi, kafaya kask geçiren Sith lordu olup çıkmıştı uyuz olmuştum :)

Ama sonuç itibariyle serinin hayranı olarak iyi kötü demeden Star Wars namına yapılan her içeriği ömür el verdiğince izleyeceğim tabi o ayrı :)
Hocam bu son üçlemedi ki Snoke karakterininin nerden çıktığını anlamadım.
Daha önceki serilerde hiç görmedim de.
Bu arada ben de başta Rey karakterine hatta Ren karakterine ısınamamıştım ama daha sonra arka plandaki hikayelerini öğrenince ''olur gibi'' dedim.Yani baştaki kadar kötümser bakmıyordum, aslında önceki seriler çok iyi olunca beklentimi düşürdüm de diyebilirim.Keşke önceki seriler kadar daha karakter odaklı yapsalarmış ama biraz zorlama olunca bu kadar oluyor demek ki.

Edit: Bak hocam Youtube bana ne önerdi. :D@MuratTamer
Obi Wan, Anakin'i kesince üzülmüştüm bu arada.

MuratTamer

Darth Vader
Hocam bu son üçlemedi ki Snoke karakterininin nerden çıktığını anlamadım.
Daha önceki serilerde hiç görmedim de.
Bu arada ben de başta Rey karakterine hatta Ren karakterine ısınamamıştım ama daha sonra arka plandaki hikayelerini öğrenince ''olur gibi'' dedim.Yani baştaki kadar kötümser bakmıyordum, aslında önceki seriler çok iyi olunca beklentimi düşürdüm de diyebilirim.Keşke önceki seriler kadar daha karakter odaklı yapsalarmış ama biraz zorlama olunca bu kadar oluyor demek ki.

Edit: Bak hocam Youtube bana ne önerdi. :D@MuratTamer
Obi Wan, Anakin'i kesince üzülmüştüm bu arada.

O Snoke ilk iki seride yok hiç hocam.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt