Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Sadece 2. konunun kapağı görünüyor.

Stalker 2 ön siparişe açılmış ve sistem gereksinimleri paylaşılmış bu arada. İlgisi olanlara duyurulur.
https://store.steampowered.com/app/1643320/STALKER_2_Heart_of_Chernobyl/
MİNİMUM:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600X / Intel Core i5-7600K
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
  • Depolama: 150 GB kullanılabilir alan

• ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows 10
    • İşlemci: AMD Ryzen 7 3700X / Intel Core i7-9700K
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5700 XT 8GB / NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11GB
    • Depolama: 150 GB kullanılabilir alan
30 fps için 1060 ne ya çoğu kişi hiç bir şey oynamayacak beyler

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Ben de dünkü konferanstan paylaşılmamış, dikkatimi çeken oyunları ekleyeyim.

(22 Ekim 2021)
Çok güzel gözüküyor oynanış, yıllardır ilk defa BF'yi heyecanla bekliyorum. Hook, wingsuit ve istediğimiz zaman silahta eklenti değişikliği yapabilmemiz favorilerim oldu.

(19 Ağustos 2021)
Sonunda çıkıyor, çok uzun süredir bekliyordum umarım tatmin eder.

(2022)
İlk oyunu oldukça sevmiştim bu yüzden 2. oyunun gelmesine sevindim. Eğer oynamayan varsa ilk oyunu tavsiye ederim. Hikaye ağırlıklı oynanış olarak da puzzle bazlı bir oyundur.

Bu oyun tür ve tema olarak ilgimi baya çekiyor, duyurulduğundan beri de bekliyorum. Ama 4 yıl önce gösterilmesine rağmen hâlâ belli bir çıkış aralığına sahip olmaması korkutuyor.

(2022)
Fragmanı izlemeniz yeterli. Çok güzel gözüküyor.

THEA17

T-OUnofficalDiscord: https://discord.gg/DFSGuPrtc4
(2022)
Replaced'ı gördüğüm gibi aklıma The Last Night geldi. Replaced adını görene kadar oyunun The Last Night olduğuna neredeyse ikna olmuştum yayında ama tutmadı. Kaç yıl oldu o oyunda hala geliştirme aşamasında.

naCrimed

Replaced'ı gördüğüm gibi aklıma The Last Night geldi. Replaced adını görene kadar oyunun The Last Night olduğuna neredeyse ikna olmuştum yayında ama tutmadı. Kaç yıl oldu o oyunda hala geliştirme aşamasında.
Bana da aynı şey oldu. Neyse ki The Last Night'ın aksine bu oyun çıkacak diye umut ediyorum.

MuratTamer

Darth Vader

(22 Ekim 2021)
Çok güzel gözüküyor oynanış, yıllardır ilk defa BF'yi heyecanla bekliyorum. Hook, wingsuit ve istediğimiz zaman silahta eklenti değişikliği yapabilmemiz favorilerim oldu.

(19 Ağustos 2021)

(2022)
İlk oyunu oldukça sevmiştim bu yüzden 2. oyunun gelmesine sevindim. Eğer oynamayan varsa ilk oyunu tavsiye ederim. Hikaye ağırlıklı oynanış olarak da puzzle bazlı bir oyundur.

Bu oyun tür ve tema olarak ilgimi baya çekiyor, duyurulduğundan beri de bekliyorum. Ama 4 yıl önce gösterilmesine rağmen hâlâ belli bir çıkış aralığına sahip olmaması korkutuyor.

(2022)
Ne Far Cry ne Bf valla en çok A Plague Tale'nin ikinci oyunu mutlu etti beni. İlk oyun harikaydı. Oyun gibi oyundu. İkincide muhtemelen butçeleride daha iyi olacağından daha uzun, daha detaylı bir oyun göreceğiz gibi geliyor.

naCrimed

Ne Far Cry ne Bf valla en çok A Plague Tale'nin ikinci oyunu mutlu etti beni. İlk oyun harikaydı. Oyun gibi oyundu. İkincide muhtemelen butçeleride daha iyi olacağından daha uzun, daha detaylı bir oyun göreceğiz gibi geliyor.
Aynen hocam. Beni de en çok mutlu eden A Plague Tale oldu. İlk oyun yanlış hatırlamıyorsam 30 kişi tarafından yapılmıştı bütçeleri de düşüktü. Dediğiniz gibi 2. oyunda daha kaliteli bir iş çıkacaktır.

(22 Ekim 2021)

(19 Ağustos 2021)

(2022)

(2022)
Bf direk Game pass e gelmiyecek ki neden Xbox ın işareti var? yoksa ortaklık hesabı mı?

naCrimed

Miyazaki Elden Ring hakkında birden fazla röportajda bilgiler verdi. Altta topladım. Baya bilgi var.

Oynanış:
  • Ölen düşmanların ruh hallerini dost olarak kullanıp beraber hareket edebileceğiz.
  • Hareket halindeyken craft ve özelleştirme yapabileceğiz.
  • Birden fazla sağlık yenileme yöntemi olacak.
  • Gizlilik basit olacak: Eğil, uzun otların arasına saklan, saldır.
  • At üzerindeki savaş çok önemli bir şey olmayacak. Ana amacı açık dünyada hızlıca seyahat etme ve tehlikeli bölgeleri hızlıca geçme olacak.
  • Düşüş hasarı harita keşfini baltalamamak için minimumda tutulacak.
  • Dünyanın haritası olacak. Zindanların haritası olmayacak.
  • Ortalama oynanış süresi 30 saat olacak.
  • Çoklu oyunculu da keşif yapabileceğiz ama at kullanımı olmayacak.
  • Oyun oyuncuya çok fazla seçenek sunduğu için zorluğu daha idare edilebilir şekilde olacak. Ama hâlâ zorlayan birçok düşman da bulunacak.
  • DS3'de bulunan Battle Art'lar geri dönecek.
  • PvP daha az sinir bozucu olacak.
  • Haritada sonradan ziyaret ekmek için istediğiniz yere işaret bırakabileceksiniz.
  • Satın alınabilir büyü ve silahlar olacak ama büyük çoğunluğu haritada gizli olacak.

Dünya dizaynı:
  • Merkez bölgeye bağlı olan 6 tane geniş bölge olacak.
  • Her bir bölgenin zindanı olacak.
  • İlerleme sırası oyuncuya bağlı olacak ama asıl yoldan çok sapmaması için belli limitler olacak. Yeraltı mezarları, kaleler, mini zindanlar 6 bölge arasında bulunan The Lands Between'de bulunacak.
  • 6 bölgenin birer tane yarı tanrı ana bossları olacak.
  • Uzun mesafeler için hızlı seyahat olacak.
  • Öncekisine göre çok daha fazla özgürlük olacak.
  • Opsiyonel bosslar olacak.

Ekstra:
  • Çıkış tarihine yetişeceğinden emin.
  • Birden fazla son olacak.
  • Asenkron çoklu oyunculu elementleri olacak.

George R.R. Martin'in katkıları:
  • Oyun dünyasının temeli ve mitolojisi.
  • Tarnished konsepti.
  • The Lands Between ismi
  • 6 yarı tanrı.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
  • Oyun oyuncuya çok fazla seçenek sunduğu için zorluğu daha idare edilebilir şekilde olacak. Ama hâlâ zorlayan birçok düşman da bulunacak.
SW: Jedi Fallen Order ve Vampyr kadar zorlu olsa yeterli bence.Ne casual diyebileceğimiz kadar basit olacak, ne de niş bir kitleye hitap edecek kadar zor olacak (belirli bir kitle anlamında).Böyle bir oyun olarak çıkarsa ki zoru sevenler için de bir seçenek olacakmış (ekstra boss vs.), daha çok kitleye hitap etmesi mümkün olacak.Aksi halde yine birçok oyuncu tarafından oynanmak istenen fakat zorluğundan dolayı görmezden gelinen bir oyun olacaktır.

velatt

Seviye 1
Arkadaşlar Elden Ring Sistem Gereksinimleri Belli mi? Bazı sitelerde önerilen gtx 970 gibi gereksinimler gördüm bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
SW: Jedi Fallen Order ve Vampyr kadar zorlu olsa yeterli bence.Ne casual diyebileceğimiz kadar basit olacak, ne de niş bir kitleye hitap edecek kadar zor olacak (belirli bir kitle anlamında).Böyle bir oyun olarak çıkarsa ki zoru sevenler için de bir seçenek olacakmış (ekstra boss vs.), daha çok kitleye hitap etmesi mümkün olacak.Aksi halde yine birçok oyuncu tarafından oynanmak istenen fakat zorluğundan dolayı görmezden gelinen bir oyun olacaktır.
ben from software in geniş bir kitleye hitap etmek isteyeceğini hiç sanmıyorum onların bir tarzları var ve ya sev ya nefret et tarzı onun için ekstrem zorluk seven kısıtlı kitle bu oyunu da severek oynayacaktır

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Nintendo Direct’de yeni Zelda ve Metroid oyunu gösterildi.

Zelda’nın çıkış tarihi 2022. Oyuna yeni alan olarak gökyüzü eklenmiş

Çıkış tarihi 8 Ekim 2021.
Bu muymuş o çok abartılan Metroid oyunu?!

Indie piyasasında bunun gibi onlarca oyun var.İlk duyurulduğunda öyle bir abarttılar ki ben nasıl büyük bir oyun gelecek diye merak ediyordum.Hype'ına baktığın zaman sanki konsol aldıracak bir oyunmuş izlenimi veriyorlardı.Hatta neredeyse Zelda'nın önüne geçiyordu.Bu arada ben de bu tür hızlı aksiyonlu platform oyunlarını severim ama hype'ladıkları kadar çok özel bir oyun değil maalesef.Ama Zelda nasıl ki Nintendo konsoluna fazla bir oyunsa bu oyunda Nintendo standartlarına uygun bir oyun sayılabilir.Ama fazlası değil.

naCrimed

Bu muymuş o çok abartılan Metroid oyunu?!

Indie piyasasında bunun gibi onlarca oyun var.İlk duyurulduğunda öyle bir abarttılar ki ben nasıl büyük bir oyun gelecek diye merak ediyordum.Hype'ına baktığın zaman sanki konsol aldıracak bir oyunmuş izlenimi veriyorlardı.Hatta neredeyse Zelda'nın önüne geçiyordu.Bu arada ben de bu tür hızlı aksiyonlu platform oyunlarını severim ama hype'ladıkları kadar çok özel bir oyun değil maalesef.Ama Zelda nasıl ki Nintendo konsoluna fazla bir oyunsa bu oyunda Nintendo standartlarına uygun bir oyun sayılabilir.Ama fazlası değil.
Bu o oyun değil. Sizin bahsettiğiniz oyun Metroid Prime 4. Herkes onu bekliyordu. Bu gösterilen oyun ise 19 seneden beridir devamı gelmeyen Metroid serisinin final oyunu. Normalde 15 sene önce çıkacaktı bu oyun ama sonradan iptal ettiler. Şimdi ise sürpriz bir şekilde duyurdular.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt