Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13
S.T.AL.K.E.R. 2'den oynanış trailer'ı geldi!

Ayrıca oyunun tam adı S.T.AL.K.E.R. 2: Heart of Chernobly.
Gerek adı gerek tadı, tam olarak eski S.T.AL.K.E.R.'ların havasını aldım. Atmosfer, atmosfer, atmosfer. Muazzam vallahi. Metro falan bir noktada hikaye kalıyor STALKER'ın yanında.

Sadece silah kullanımını beğenmedim nedense, biraz da Metro havası aldım nedense. Sizde de oldu mu?

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Sadece silah kullanımını beğenmedim nedense, biraz da Metro havası aldım nedense. Sizde de oldu mu?
Animasyonların bir kısmı çok ''smooth'' iken bir kısmı çok kütük duruyor. Hala gelişim aşamasında olan bir kısım ise silah kullanma kısmı, çok da takılmamak lazım. Fakat eğer son hali böyle olacaksa.. Yok be hocam, her türlü gider bence. Çok da dikkat çekici derecede kötü gelmedi bana.

Metro havası yeryüzünde biraz hakim durumda fakat yeraltı sekanslarında tam bir S.T.AL.K.E.R. havası aldım ben.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Starfield daha çok RPG Elite Dangerous gibi duruyor.
Öyle bir bilgi mi var yoksa trailer'dan aldığın bir his mi dostum?

Keşif olayı olacak diyorsan o her Bethesda oyununda olan default bir şey.Zaten Bethesda oyunlarını sevmemin nedeni de bu, oyunları sırf aksiyon odaklı olsa bile bulmaca gibi şeylerle oyuncuyu sağı solu araştırmaya, keşfetmeye yöneltiyor (örneğin DOOM'da).Umarım sırf RPG olup aksiyon kısmını boşlamazlar.

S.T.AL.K.E.R. 2'den oynanış trailer'ı geldi!

Oyun 28 Nisan 2022'de çıkışını gerçekleştirecek.
Ayrıca oyunun tam adı S.T.AL.K.E.R. 2: Heart of Chernobly. Daha önce duyurulmuş muydu bilmiyorum fakat ben yeni gördüm.
Gerek adı gerek tadı, tam olarak eski S.T.AL.K.E.R.'ların havasını aldım. Atmosfer, atmosfer, atmosfer. Muazzam vallahi. Metro falan bir noktada hikaye kalıyor STALKER'ın yanında.
Silah kullanımı bi' garip geldi bana, sanki gerçek değilmiş gibi, daha çok animasyonmuş gibi geldi bana.Hatta ilk başta Crysis benzeri dedim, daha sonra hızlı hızlı oynayınca bu kadar da olmaz dedim.Ama atmosferi senin de dediğin gibi çok güzel görünüyor.Farklı farklı şeyler göreceğiz diye düşünüyorum.Metro'dan farkı da benim açımdan, Metro'daki bilinmezlik hissi bir noktadan sonra azalıyorken Stalker'da bu his daha fazla hissediliyor.Özellikle Metro'nun son oyununda açık dünya olmasının etkisiyle de daha da azalmıştı.Yine de yolculuk hikayesi olarak bakıp gayet iyi keyif alınabiliyor.

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!

Keşif olayı olacak diyorsan o her Bethesda oyununda olan default bir şey.Zaten Bethesda oyunlarını sevmemin nedeni de bu, oyunları sırf aksiyon odaklı olsa bile bulmaca gibi şeylerle oyuncuyu sağı solu araştırmaya, keşfetmeye yöneltiyor (örneğin DOOM'da).Umarım sırf RPG olup aksiyon kısmını boşlamazlar.

Silah kullanımı bi' garip geldi bana, sanki gerçek değilmiş gibi, daha çok animasyonmuş gibi geldi bana.Hatta ilk başta Crysis benzeri dedim, daha sonra hızlı hızlı oynayınca bu kadar da olmaz dedim.Ama atmosferi senin de dediğin gibi çok güzel görünüyor.Farklı farklı şeyler göreceğiz diye düşünüyorum.Metro'dan farkı da benim açımdan, Metro'daki bilinmezlik hissi bir noktadan sonra azalıyorken Stalker'da bu his daha fazla hissediliyor.Özellikle Metro'nun son oyununda açık dünya olmasının etkisiyle de daha da azalmıştı.Yine de yolculuk hikayesi olarak bakıp gayet iyi keyif alınabiliyor.
Evet, silah kullanımı bir ilginç. Bir anlığına inanılması zor derecede yumuşak ve gerçekçi olurken bir anda kütüğe dönüveriyor. Daha çıkışına yaklaşık 1 sene var. Bu süreç içerisinde elden geçirileceğini düşünüyorum. Fakat şunu söyleyeyim; daha bundan birkaç önce 2007 yılında çıkmış S.T.AL.K.E.R. Shadow of Chernobly'i oynadım, animasyonlar, grafikler ve diğer teknik detaylar malum, oyun 2007'de çıkmış (grafikler hala tatlı duruyor bu arada). Ona rağmen o atmosfere girince her şeyi unutuyorsun. Öyle diyeyim.

STALKER-Metro meselesinde ise benim şahsi düşüncem STALKER'ın açık dünya olmasının verdiği uzun süreli tedirginlik hissi. İlk STALKER oynadığım zamanı hatırlıyorum. Oyunun ilk saatlerinde o tünellere girince ne hissediyorsam sonlarına doğru da gerek yerüstünde gerek yer altında aynı şeyi hissettim.

"Size çok merakla beklenen RPG oyunu Starfiled' ı gösterdik" Phil Spencer sunumun sonundaki konuşmasında bunu söyledi, ama trailer da belli oluyor zaten uzay gemisi var, base inşa edilmiş bir gezegen var ve trailer' ın sonunda "orada ne olduğunu keşfetmek için" gibisinden bir cümle var.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
"Size çok merakla beklenen RPG oyunu Starfiled' ı gösterdik" Phil Spencer sunumun sonundaki konuşmasında bunu söyledi, ama trailer da belli oluyor zaten uzay gemisi var, base inşa edilmiş bir gezegen var ve trailer' ın sonunda "orada ne olduğunu keşfetmek için" gibisinden bir cümle var.
Dediğim gibi her Bethesda oyunu genelde küçük büyük keşif elementleriyle doludur.Örneğin PREY'de de keşfetme ve gizem hissi baya yoğundu, ortada bir bilinmezlik vs. vardı.Ama bir taraftan aksiyonu da gayet iyiydi.Umarım aksiyon kısmı henüz oynamadım ama Outer Worlds'a yapılan ''aksiyonu eh işte'' yorumları kadar geri planda olmaz.

RUBENム

war. war never changes.
Starfield'tan, PREY gibi harika bir oyun olmasını bekliyorum.
PREY'den daha iyi olacağını düşünüyorum.

Starfield daha çok RPG Elite Dangerous gibi duruyor.
Fragman bana da aynı hissiyatı verdi.

Çok güzel haber. Bir fragman ya da gameplay paylaşmadılar sanırım bulamadım.
Paylaşıldı. Ek olarak Steam'e de geliyor oyun.

https://store.steampowered.com/app/1551360/Forza_Horizon_5/

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
PREY'den daha iyi olacağını düşünüyorum.
Nedense bazı oyuncular PREY'e pek ısınamadılar, belki de uzun olmasından dolayıdır ama hikayesi, gizemi ve keşfetme hissi sağlam bir oyundu bence.Starfield'ın daha iyi olacağı taraf sanırım RPG öğesinin katılmasıyla olacak gibi (hikayeye yön verme vs.).Umarım dediğin gibi daha iyi bir oyun olarak karşımıza çıkar, bu oyundan beklentim oynanış videosu çıkana kadar baya yüksek.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

melihbass

Seviye 999
bu sene xbox gamepass zaten efsane hamleler yaptı once bethesta sonra ea ile anlaşarak ve KASIM 2021 den sonra ilk gün olarak store da yer alacak oyunların kırılma derdı olmadan saglam oyunlar geliyor.

THEA17

T-OUnofficalDiscord: https://discord.gg/DFSGuPrtc4

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İkincide gözüküyor. Birinci ve üçüncü konuda gözükmüyor.
Bende o da gözükmüyor.Resimlink sitesi çökmüş ondan gözükmüyor herhalde.Görünen resmi, sana zahmet upload edip paylaşır mısın, konuları yeniden düzenleyeyim.Bu arada müsait değilsen sonra da paylaşbilirsin, acelesi yok.

1623618086608.png

RUBENム

war. war never changes.
Nedense bazı oyuncular PREY'e pek ısınamadılar, belki de uzun olmasından dolayıdır ama hikayesi, gizemi ve keşfetme hissi sağlam bir oyundu bence.Starfield'ın daha iyi olacağı taraf sanırım RPG öğesinin katılmasıyla olacak gibi (hikayeye yön verme vs.).Umarım dediğin gibi daha iyi bir oyun olarak karşımıza çıkar, bu oyundan beklentim oynanış videosu çıkana kadar baya yüksek.
PREY'i en çok uzay boşluğunda oynadığımız kısımlarını ve açılış kısmını sevmiştim. Fakat oyunun sonunda oyuna bayağı bi' saydırdığımı hatırlıyorum. Anıları tazelemek için tekrar oynamam lazım ama aklımda hep ortalama bir oyun olarak kalmış.

Sadece 2. konunun kapağı görünüyor.

Stalker 2 ön siparişe açılmış ve sistem gereksinimleri paylaşılmış bu arada. İlgisi olanlara duyurulur.
https://store.steampowered.com/app/1643320/STALKER_2_Heart_of_Chernobyl/
MİNİMUM:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600X / Intel Core i5-7600K
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
  • Depolama: 150 GB kullanılabilir alan

• ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows 10
    • İşlemci: AMD Ryzen 7 3700X / Intel Core i7-9700K
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5700 XT 8GB / NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11GB
    • Depolama: 150 GB kullanılabilir alan

THEA17

T-OUnofficalDiscord: https://discord.gg/DFSGuPrtc4

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
PREY'i en çok uzay boşluğunda oynadığımız kısımlarını ve açılış kısmını sevmiştim. Fakat oyunun sonunda oyuna bayağı bi' saydırdığımı hatırlıyorum. Anıları tazelemek için tekrar oynamam lazım ama aklımda hep ortalama bir oyun olarak kalmış.
Valla sonunu çok hatırlamıyorum ama oyunda beni iyi yönde etkileyen kısımlar düşman çeşitliliği, silah çeşitliliği ve kullanımı, yetenek sistemi, yan karakterlerin hikayesi ve etkileşimimiz (=yan görev), keşif ve gizem yönünün kuvvetli olması ve metroidvania tarzı harita tasarımıydı.Ayrıca düşman tiplerine göre strateji yapmak da gerekiyordu (taret kurma, farklı silah kullanma vs.).Dediğim gibi sonunu hatırlamıyorum, büyük ihtimal ya anlaşılmaz olduğu içindir ya da akılda kalıcı olacak kadar iyi olmadığı içindir.

Teşekkür ederim dostum. :))

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt