Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hazır konu yokluktan, imkansızlık açılmışken size zahmet Kaspersky İnternet Security için key bulabileceğim bir kaynak söyler misiniz? Direkt key de olur. :)

Bu arada videoda konuya sanki hiç kimsenin bilmediği veya çok az kişinin bildiği bir şeyi anlatıyormuş gibi giriyor ama bu DVD ile korsan oyun satma olayı hep vardı.Şahsen en son 2013'te Splinter Cell Blacklist'i o şekilde almıştım herhalde.Yine de anlatımı güzel bir arkadaş, sonuna kadar izlettiriyor.

Hazır konu yokluktan, imkansızlık açılmışken size zahmet Kaspersky İnternet Security için key bulabileceğim bir kaynak söyler misiniz? Direkt key de olur. :)

Bu arada videoda konuya sanki hiç kimsenin bilmediği veya çok az kişinin bildiği bir şeyi anlatıyormuş gibi giriyor ama bu DVD ile korsan oyun satma olayı hep vardı.Şahsen en son 2013'te Splinter Cell Blacklist'i o şekilde almıştım herhalde.Yine de anlatımı güzel bir arkadaş, sonuna kadar izlettiriyor.
Dostum şu keyleri bir dene istersen daha yeniler (15 Mayıs 2021)

Hediye Ürünü: Kaspersky Antivirüs İnternet Güvenliği 2021

74SWH-6NJUZ-CNK1Y-Y3JMS

5K88H-P4M2E-42NBN-YRH5P

9NZHP-JFY6R-SDHVQ-D6VTD

EQHQP-V74WQ-DM3ZS-6FJSM

PVNXH-CCNM9-QATA6-DN3DE

Bir de 3 aylık buldum bunu da deneyebilirsin.

3 Ay Boyunca Android için Kaspersky Internet Security Premium nasıl edinilir?

1 . Android için Kaspersky Internet Security Premium’u indirin ve kurulumu tamamlayın.

2 . Virüsten koruma programını açın, alt menüden ” Gerçek zamanlı koruma “ seçeneğine gidin, ” Lisansım var “ ı tıklayın ve aşağıda verilen anahtarla ” Etkinleştirme kodunu girin “ düğmesini kullanarak ürünü etkinleştirin.

BYK9U-EHE8S-J1WY8-SG1CN

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Trial Reset'ten bahsediyorsan onu kullanıyordum ama bir süre sonra her ay yenileme olayından bıktırmaya başladı.Bir de her seferinde başka başka yerlerden bulmak zorunda kalıyorum Trial Reset'i.Bu ada güvenlik açısında sorun yaratabiliyor bazen.Başka bildiğin crack yöntemi var mı bu arada? @~ßluèMooN~

Dostum şu keyleri bir dene istersen daha yeniler (15 Mayıs 2021)

Hediye Ürünü: Kaspersky Antivirüs İnternet Güvenliği 2021

74SWH-6NJUZ-CNK1Y-Y3JMS

5K88H-P4M2E-42NBN-YRH5P

9NZHP-JFY6R-SDHVQ-D6VTD

EQHQP-V74WQ-DM3ZS-6FJSM

PVNXH-CCNM9-QATA6-DN3DE

Bir de 3 aylık buldum bunu da deneyebilirsin.

3 Ay Boyunca Android için Kaspersky Internet Security Premium nasıl edinilir?

1 . Android için Kaspersky Internet Security Premium’u indirin ve kurulumu tamamlayın.

2 . Virüsten koruma programını açın, alt menüden ” Gerçek zamanlı koruma “ seçeneğine gidin, ” Lisansım var “ ı tıklayın ve aşağıda verilen anahtarla ” Etkinleştirme kodunu girin “ düğmesini kullanarak ürünü etkinleştirin.

BYK9U-EHE8S-J1WY8-SG1CN
Maalesef dostum, hepsinin süresi dolmuş.3 aylık dediğini de denedim ama Android için olduğundan olsa gerek o da kullanılamaz hatası verdi.Yine de teşekkür ederim dostum.

Son düzenleme:

burakol1

Torrent-Oyun.com
Trial Reset'ten bahsediyorsan onu kullanıyordum ama bir süre sonra her ay yenileme olayından bıktırmaya başladı.Bir de her seferinde başka başka yerlerden bulmak zorunda kalıyorum Trial Reset'i.Bu ada güvenlik açısında sorun yaratabiliyor bazen.

Maalesef dostum, hepsinin süresi dolmuş.3 aylık dediğini de denedim ama Android için olduğundan olsa gerek o da kullanılamaz hatası verdi.Yine de teşekkür ederim dostum.
Biz bir hafta önce arkadaşla bu kodu girmiştik 3 aylık 3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
Uzun süre önce duyurulan Avatar oyunu sonunda gösterildi. 2022 yılında PS5, XSX/S ve PC'ye geliyor.
FPS, aksiyon-macera oyunu olacak. Filmde gösterilmeyen Pandora'nın batı bölgesinde geçecek ve bir tane Na'vi nin gözünden oynayacağız
bu oyun ilgimi çekti ama ne olduğunu tam anlayamadım fps açısından oynuyoruz ama single player hikaye odaklı oyun mu yoksa servis tabanlı online oyun mu nedir çözemedim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Uzun süre önce duyurulan Avatar oyunu sonunda gösterildi. 2022 yılında PS5, XSX/S ve PC'ye geliyor.
FPS, aksiyon-macera oyunu olacak. Filmde gösterilmeyen Pandora'nın batı bölgesinde geçecek ve bir tane Na'vi nin gözünden oynayacağız
İnşallah EA'in Star Wars markasını kötü kullandığı gibi Ubisoft da Avatar markasını kötü kullanmaz.EA son anda Jedi Fallen Order ile doğru bir oyun yapmayı başarmış ama işten işten geçti tabi.SW: Battlefront ile neler yapmaya çalıştıklarını hala unutmadık.Amaç tabi ki çok para kazanmak üzerine olacaktır ama oyuncuların beklentilerine göre oyun yapmayı da bilecekler.Hangi oyuncu servis tabanlı oyun ister ki?!

Bu arada FPS bakış açılı Avatar'ın nasıl olacağını merak ediyorum.Far Cry gibi açık dünya mı olacak yoksa çizgisel mi olacak?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
bu oyun ilgimi çekti ama ne olduğunu tam anlayamadım fps açısından oynuyoruz ama single player hikaye odaklı oyun mu yoksa servis tabanlı online oyun mu nedir çözemedim
İnşallah EA'in Star Wars markasını kötü kullandığı gibi Ubisoft da Avatar markasını kötü kullanmaz.EA son anda Jedi Fallen Order ile doğru bir oyun yapmayı başarmış ama işten işten geçti tabi.SW: Battlefront ile neler yapmaya çalıştıklarını hala unutmadık.Amaç tabi ki çok para kazanmak üzerine olacaktır ama oyuncuların beklentilerine göre oyun yapmayı da bilecekler.Hangi oyuncu servis tabanlı oyun ister ki?!

Bu arada FPS bakış açılı Avatar'ın nasıl olacağını merak ediyorum.Far Cry gibi açık dünya mı olacak yoksa çizgisel mi olacak?
Oyunun hikaye odaklı mı yoksa servis tabanlı mı olacağı hakkında kesin bir bilgi yok. Ama video açıklamasında ''Filmden bağımsız bir hikaye anlatacak'' diyor. Bunun dışında iş ilanlarına baktığımda servis tabanlı bir oyun için gereken iş ilanı hiç görmedim. Görev tasarımı, hikaye tasarımı gibi iş ilanları vardı. Normalde böyle şeyler olmasaydı kesin servis tabanlı oyun derdim çünkü yapan stüdyo Division'ın geliştiricileri. Ama yine de hazırlıklı olmak lazım çünkü servis tabanlı olarak çıkarsa da şaşırmam. Açık dünya olacağı ise kesin, video açıklamasında yazıyor. Bu arada aynı stüdyo yeni Star Wars üzerinde de çalışıyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunun hikaye odaklı mı yoksa servis tabanlı mı olacağı hakkında kesin bir bilgi yok. Ama video açıklamasında ''Filmden bağımsız bir hikaye anlatacak'' diyor. Bunun dışında iş ilanlarına baktığımda servis tabanlı bir oyun için gereken iş ilanı hiç görmedim. Görev tasarımı, hikaye tasarımı gibi iş ilanları vardı. Normalde böyle şeyler olmasaydı kesin servis tabanlı oyun derdim çünkü yapan stüdyo Division'ın geliştiricileri. Ama yine de hazırlıklı olmak lazım çünkü servis tabanlı olarak çıkarsa da şaşırmam. Açık dünya olacağı ise kesin, video açıklamasında yazıyor. Bu arada aynı stüdyo yeni Star Wars üzerinde de çalışıyor.
SW: Jedi Fallen Order da ana filmlerden bağımsız bir şekilde kurgulanmış.Tıpkı spin-off olan Rogue One filmi gibi.Zaten birçok şeyi ordan esinlenmişler diyebilirim.Ana seriye de ufak göndermeler de mevcut tabi.Muhtemelen Avatar oyununu da bu şekilde kurgularlar.Açık dünya olması bir tık düşündürüyor ama servis tabanlı olmayacak olması az da olsa umutlandırıyor beni.Tabi ilk Divison gibi son anda servis tabanlı olduğunu öğrenmezsek.Şahsen son anda öğrenip hayal kırıklığına uğramıştım.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
SW: Jedi Fallen Order da ana filmlerden bağımsız bir şekilde kurgulanmış.Tıpkı spin-off olan Rogue One filmi gibi.Zaten birçok şeyi ordan esinlenmişler diyebilirim.Ana seriye de ufak göndermeler de mevcut tabi.Muhtemelen Avatar oyununu da bu şekilde kurgularlar.Açık dünya olması bir tık düşündürüyor ama servis tabanlı olmayacak olması az da olsa umutlandırıyor beni.Tabi ilk Divison gibi son anda servis tabanlı olduğunu öğrenmezsek.Şahsen son anda öğrenip hayal kırıklığına uğramıştım.
division ın yapımcısı yaptığı için bi tık beni de korkutuyor umarım game as a service olmaz ubi detaylı açıklamalar yapana kadar soru işaretleri devam edecek

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
SW:JFO'ı daha oynamadım ama duyduğum ve gördüğüm şeyler gayet güzel. Avatar da umarım öyle olur. Açıkçası oyunun açık dünya olması daha güzel olabilir. Normalde açık dünyadan çok zevk almam hatta çizgiseli her zaman tercih ederim. Ama Avatar'ın evreni güzel bir evren olduğu için serbestçe gezmek heyecanlandırıyor biraz. Umarım çöp etkinliklerle doldurmazlar demek istiyorum ama öyle bir ihtimalin de olmadığını bilmek üzüyor.

RUBENム

war. war never changes.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
S.T.AL.K.E.R. 2'den oynanış trailer'ı geldi!

Oyun 28 Nisan 2022'de çıkışını gerçekleştirecek.
Ayrıca oyunun tam adı S.T.AL.K.E.R. 2: Heart of Chernobly. Daha önce duyurulmuş muydu bilmiyorum fakat ben yeni gördüm.
Gerek adı gerek tadı, tam olarak eski S.T.AL.K.E.R.'ların havasını aldım. Atmosfer, atmosfer, atmosfer. Muazzam vallahi. Metro falan bir noktada hikaye kalıyor STALKER'ın yanında.

Battlefield 2042'den de resmi oynanış videosu geldi!

Bundan da tam bir BF4 havası aldım. Ayrıca binalardan veya çıkıntılardan sallanmak için eklenen hook da çok uygun olmuş. Fakat yeni silah konfigürasyonu biraz ilginç geldi bana. Örneğin tam otomatik bir tüfeğe savaş alanının ortasında istediğimiz gibi holografik ve 12X nişangah takabilecek miyiz? Oyunun dengesini bozmaz mı bu?
Yeni hava olayları da modern zaman ile harmanlanınca BF4'ü hatırlattı bana. Paracel Strom'daki hava döngüsü gibi..

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt