Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu arada battlefield 2042'nin fiyatının çok olduğunu düşünenlerde az değilmiş. 80€'u çok bulanda var görünüşe göre.

https://www.reddit.com/r/PS4/comments/nxf58e
Ben de kurdan dolayı bize o kadar fazla geliyor sanıyordum (alışınca artık tınlamıyor insan), 80 Euro neymiş ya.Tamam Ps5'te 70 Euro yaparsın da 80 Euro olmaz ama.Muhtemelen şikayetçi olanlar da Türkiye gibi Euro kullanmayan ülkelerdir.Yoksa Amerika, İngiltere gibi ülkeler için normal bir fiyat arttırımıdır bu.

THEA17

T-OUnofficalDiscord: https://discord.gg/DFSGuPrtc4
Ben de kurdan dolayı bize o kadar fazla geliyor sanıyordum (alışınca artık tınlamıyor insan), 80 Euro neymiş ya.Tamam Ps5'te 70 Euro yaparsın da 80 Euro olmaz ama.Muhtemelen şikayetçi olanlar da Türkiye gibi Euro kullanmayan ülkelerdir.Yoksa Amerika, İngiltere gibi ülkeler için normal bir fiyat arttırımıdır bu.
Aynen öyle. Mesela bir yorumda brazil'ya da oyunun 300 reais olduğunu, en düşük maaşın ise 1100 reais olduğu yazılmış.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu işte tam olarak benim kafada ya, battlefield 2'de botlarla saatlerce oynamış ve eğlenmişimdir :)
Oyunda hikaye modu olmayacak diye kafamdan silecektim ama belki bot'larla oynamak eğlenceli olur diye oyun kırıldığında bi' denemek istiyorum açıkçası.Hem oyunda ne gibi özellikler eklemişler onu da görmüş olurum.Fırtına, hortum gibi ilginç şeyler varmış mesela.

Oyunda hikaye modu olmayacak diye kafamdan silecektim ama belki bot'larla oynamak eğlenceli olur diye oyun kırıldığında bi' denemek istiyorum açıkçası.Hem oyunda ne gibi özellikler eklemişler onu da görmüş olurum.Fırtına, hortum gibi ilginç şeyler varmış mesela.
Battlefield bu ya boş gelmez merak etme, tabi çoğunluk Multi olur ama adamlar yapıyor.

Hollandalı hakem 90 dakikayı bitiriyor, İtalya - 0 - Türkiye -3.

Son düzenleme:
Web sitesi
www.facebook.com
bunda da cod gibi onlıne bağlantı zorunluluğu isterse yandık demektir.

RUBENム

war. war never changes.
Türe Sekiro ile giriş yaparım diye düşünüyordum ama pek yardımcı olamadı maalesef.Ana karakter her ne kadar DS'dekine oranla daha atik olsa da düşman tiplemelerini öğrenmek için epey bi' tecrübe ve zaman istiyor.Bu yüzden en iyisi Dark Souls 1 ile başlamak galiba ama uzun bir süre başlamam mümkün görünmüyor.Daha oynamadığım onlarca yeni-eski oyun var.Enis gibi oyunsuz kalırsam, anca o zaman başlarım herhalde. :)
Ben de seriye girmek için bir motivasyon ve zaman arıyorum kendimde. Geçen DS3'ü denedim yine ama yok beceremiyorum. Püf noktaları vardır illa oyunun fakat kavramak bayağı uzun sürecek. Öyle uzun bir boşluğum olursa yeniden bakacağım bakalım.

Maçı izlerken maçı anlatan ikili yüzünden epey bi' irrite oldum. Yahu maç mı izliyoruz harp mi belli değil. O nasıl bir anlatımdır ya. Zaten soğuğum milli takıma, daha da soğutuyorlar insanı.

Ben de seriye girmek için bir motivasyon ve zaman arıyorum kendimde. Geçen DS3'ü denedim yine ama yok beceremiyorum. Püf noktaları vardır illa oyunun fakat kavramak bayağı uzun sürecek. Öyle uzun bir boşluğum olursa yeniden bakacağım bakalım.

Maçı izlerken maçı anlatan ikili yüzünden epey bi' irrite oldum. Yahu maç mı izliyoruz harp mi belli değil. O nasıl bir anlatımdır ya. Zaten soğuğum milli takıma, daha da soğutuyorlar insanı.
Spikerler bombaymış keşke izleseydim pişman oldum :D ahshshahag.

DS muhabbetine dahil olayım eğer DS oynamak istiyorsan vaktin çoksa başla her bir 40saat civarı ve zor. Ben sırf 11 saat aynı yeri 2 kez oynadım eh işte seviyesindeyim hikaye olarak daha %10 galiba. 1. Den başladım grafikler iyi değil ama DS de hiç sorun etmedim ki en önemli gördüğüm kriterlerdendir grafik.

RUBENム

war. war never changes.
Spikerler bombaymış keşke izleseydim pişman oldum :D ahshshahag.

DS muhabbetine dahil olayım eğer DS oynamak istiyorsan vaktin çoksa başla her bir 40saat civarı ve zor. Ben sırf 11 saat aynı yeri 2 kez oynadım eh işte seviyesindeyim hikaye olarak daha %10 galiba. 1. Den başladım grafikler iyi değil ama DS de hiç sorun etmedim ki en önemli gördüğüm kriterlerdendir grafik.
Çok şey kaçırmışsın izlemeyerek. Merih'in kendi kalesine attığı golden sonra "çok şey yaptın vatan için" falan dedi adamlar ya. Yahu ne yaptı Merih? Aşıyı falan mı buldu? Maçın skorunu ve oyuncuların isimlerini sık sık yanlış söylemelerini falan geçiyorum. Sanki meydan muharebesi izliyoruz.

DS için yakın zamanda uzunca bir boşluğum yok maalesef. Fakat fırsatını bulduğum ilk anda tekrar oynamayı deneyeceğim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
John Wick'in yazarından yeni bir Splinter Cell animasyon dizisi geliyor.

Bir de bugün yeni oyun da duyurulsa tam olacak.
Aman ha, oyunu hariç her şeyi yapılsın!

bunda da cod gibi onlıne bağlantı zorunluluğu isterse yandık demektir.
EA'in sağı solu belli olmaz ama ben pek ihtimal vermiyorum.Zaten hikaye modu olmayacakmış.
Yalnız biraz düşününce A Way Out, It Takes Two gibi birçok oyuna online crack fix yapanlar BF 2042'ye de yapabilir, bakalım EA de bu sebepten dolayı Activision'ın yolundan gitmeyi tercih edecek mi...

Çok şey kaçırmışsın izlemeyerek. Merih'in kendi kalesine attığı golden sonra "çok şey yaptın vatan için" falan dedi adamlar ya. Yahu ne yaptı Merih? Aşıyı falan mı buldu? Maçın skorunu ve oyuncuların isimlerini sık sık yanlış söylemelerini falan geçiyorum. Sanki meydan muharebesi izliyoruz.

DS için yakın zamanda uzunca bir boşluğum yok maalesef. Fakat fırsatını bulduğum ilk anda tekrar oynamayı deneyeceğim.
Tabi ki çok şey yaptı :D aynı juve de yaptığının aynısını “milli takım” adı altında yapıp aldı 100-200 bin Euro’sunu. Allah bereket versin de bazı insanlar çok kolay kazanıyor ya hayret etmemek mümkün değil.

MuratTamer

Darth Vader

Reyting uğruna ne güneşler batırıyorlar...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt