Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
4-5 saat kadar Days Gone oyununu oynadım. Bana göre oyunun artı yanları çok fazla. Atmosferi, seslendirme ve görüntü kalitesi ve özelikle ışıklandırması gayet güzel. Optimizasyonu çok başarılı ama tabi ki bunun yanında bana göre oyunun bazı olumsuz yanları da yok değil.

Mesela Hikaye fena değil ama o kadar da iyi değil. Bana sanki görevler birbirini tekrarlıyormuş gibi geldi. Oyun açık dünya olmasına karşın seni pek serbest bırakmıyor. Bir şekilde yine oyunun sınırları arasında kendini kısılmış hissini fazlaca hissediyorsun.

Oyunun ana hatta tek aracı motor olduğu halde motoru modifiye etme konusunda epey sınırlı secelekler mevcut. Biraz daha çeşitlenebilirdi. Lootlamak açık dünya oyunlarının vazgeçilmez eylemidir. Hayatta kalmaya çalışmak ve toplama yaptıkca insan oyundan daha çok zevk alır ama Days Gone da ne yazık ki lootlama olayı çok sönük kalmış.

Motor kullanırken 600-700 metre gittiğimizde motorun deposu tükenmenin eşiğine geliyor. Devamlı benzin bidonu aramak bir yerden sonra sıkıyor. Motorun bozulması da cabası.

Ara sıra Etraftan toplamaya çalıştığımız objeler gerçekten çok az ve devamlı birbirini tekrarlıyor. Yani bir konserve yiyeceği, alkol, değerli eşyalar ya da silah ve eklentileri gibi unsurlar ne yazık ki oyunda mevcut değil. Hatta araçlardan genelde hep aynı şeyler çıkıyor. Araçların kapıları da açılabilir ve içerisinden sırt çantaları çıkabilir ve onlar da lootlana bilirdi. Böylece açık dünyanın hazzını daha fazla yaşayabilirdir. Şimdi ise boş evleri aramak bile gelmiyor içimden. Çünkü olanlar aynı şey.

Bir de kullandığımız sopalar, Baltalar vb yakın dövüş silahları çok çabuk deforme oluyor ve parçalanıyor. Mesela kazma ya da balta bir kaç zombi öldürdükten sonra bu kadar çabuk kullanılamaz hale gelmesi biraz saçma olmuş.

Yapay zekaya gelirsek bana düşman karakterler epey basit geldi. Oyunu zorda açmama rağmen hiç zorlanmıyorum. Zombiler de o kadar zorlamıyor. Hatta karakterin yetenekleri açtıkça daha da güçleniyoruz. Oyuna yeni başlayacak olanlara tavsiyem zor seçeneğinin de bir tık üstünde oyuna başlayın. Çünkü dediğim gibi yetenekleriniz açıldıkça oyun daha da kolay hale geliyor.
Oyundaki skillere bir göz at derim hocam.. Oyundaki keyif unsuru tam olarak skillerde yatmakta.;) Misal Tamirci bilmem ne diye bir skil var onu aldığımızda balta malta ıvır zıvırı çivili sopaları araçlardan topladıgınız hurdalar ile tamir edebiliyoruz buda zırp pırt yakın plan saldırı envanteri aramamızı baya bir önlemekte vs vs. Bu arada benzinden tasarruf için yokuşlarda motoru boşa alın. Yani gazdan çekin ayağınızı. Oyunun en can alıcı olayı bu sanırım :) Böylelikle benzinden baya baya tasarruf ediyoruz.

Son düzenleme:
Oyundaki skillere bir göz at derim hocam.. Oyundaki keyif unsuru tam olarak skillerde yatmakta.;) Misal Tamirci bilmem ne diye bir skil var onu aldığımızda balta malta ıvır zıvırı çivili sopaları araçlardan topladıgınız hurdalar ile tamir edebiliyoruz buda zırp pırt yakın plan saldırı envanteri aramamızı baya bir önlemekte vs vs. Bu arada benzinden tasarruf için yokuşlarda motoru boşa alın. Yani gazdan çekin ayağınızı. Oyunun en can alıcı olayı bu sanırım :) Böylelikle benzinden baya baya tasarruf ediyoruz.
Aynen hocam skill'lerin bir çoğunu açtım. Beyzbol sopasına çivileri de çaktım. Şimdi karakterim 2 vuruşta zombileri dümdüz ediyor. :) 6-7 zombi gördüğümde eskiden "bulaşma bulaşma sen yoluna bak" derdim. Şimdi Battal Gazi gibi üzerlerine atlıyorum :) Motor konusunda da haklısın yama aşağı motor zaten kendiliğinden hızlanıyor. Bir de zaten Motorun deposunu genişlettim daha uzun yol almaya başladı :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
20-21 Mayıs Haberleri

> TimeSplitters Efsanesi Resmen Geri Dönüyor
Koch Media üyelerinden olan Deep Silver, yeni TimeSplitters oyununu resmen duyurdu.
> Microsoft, Internet Explorer'ın Fişini Çekiyor
Microsoft, Internet Explorer'ın son günü olarak 15 Haziran 2022 tarihini ilan etti.

1621646861893.png
> Shadow Warrior 3’ün Yeni Fragmanında Silahlara Göz Atıyoruz
> Starfield E3'te Gösterilecek Ama Bu Yıl Çıkmayacak
Schreier, Starfield'ın E3'te gösterileceğini ama daha uzun bir süre oyuncularla buluşmayacağını söylüyor.

"Şunu çok açık biçimde belirteyim. Bethesda'nın planı E3'te Starfield'ın çıkış tarihine dair bilgi vermek. Bu tarih, 2022'nin sonları. Detayları vermeyi onlara bırakacağım. Ama beklentilerinizi düşük tutun ve diğer söylentiler (oyunun bu yıl çıkmasından bahsediyor) yanlış çıkarsa ölüm tehditleri yollamaktan uzak durun. Bu tür söylentiler ortamda dolaşmaya devam ediyor ama Starfield'ın bitmesine daha çok var. E3'te olacak ama planlanan çıkış tarihi çoğu kişinin tahmininden çok daha uzak. Bunu paylaşıyorum ki çok bir beklentiye girmeyin.

İnsanların anlamadığı şey Bethesda Game Studios'un büyük bir kısmının oyun çıkış yapana kadar Fallout 76 üzerinde çalışıyor olduğuydu. 2019 yılına kadar Starfield ekibi çok küçüktü. Oyunun 2020'yi hedeflediği veya yapımının oldukça ilerlediğ gibi söylentiler doğru değildi."
> Crytek'ten Crysis 2 Remastered Sinyali Geldi
> Hot Wheels Unleashed'den Aksiyon Dolu Bir Fragman Yayınlandı
> Bilim Kurgu Dedektiflik Oyunu Lacuna, PC için Çıkış Yaptı
> Konami, EURO 2020'yi Yeni PES 2021 İçerikleriyle Kutluyor
- - -
> Samorost 1 Steam'e Geldi, Hem De Ücretsiz Olarak
> Returnal’ı 5 Dakikada Bitirmek Mümkünmüş

MuratTamer

Darth Vader
Dostlar bu NBA 2K21'i oynayan var mı aranızda? Savunma yapmayı tarif edebilecek bir babayiğit arıyorum :) Eskiden 2016-2017 gibi baya oynardım sonra fazla vakit ayırmamaya başlamıştım. 2K20'yi geçen sene neredeyse hiç oynamadım. Derken baya unutmuşum oyunu. Paslanmışım. Hücumu bir şekilde çözdüm temel mekanikleri ama başarılı savunma bir türlü yapamıyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam adam çok temiz golcü ya üstelik bir de istikrarlı. Artık bizim milli takımın da lewandowski gibi ama daha genç forvetlere ihtiyacı var. Umarım o seviye de bir oyuncu ülkemizden çıkar çıkmalı..
Forvet çıkması zor da orta saha veya kenar forvet çıkması muhtemel gibi görünüyor.Ama çıkması gerektiği konusunda hemfikirim.

Neden çıkmayacağı konusundaki düşüncemin sebebi; maalesef 4 büyükler olarak süper lig takımlarımız forvetlerini daima yabancılardan seçiyor, Türk forvet varsa onu yedek olarak düşünüyor, çünkü forveti bir takımın en önemli unsuru olarak görüyorlar.Bunda bir sıkıntı yok ancak sırf taraftarın gözüne girmek için de bir sezonda 3-4 tane yabancı forveti birden almamalısın ki onun da başarısı garanti değil.Senelerce bunun örneğini gördük, çok şükür(!) göstermeye de devam ediyorlar.Çıkarsa bir tek yurt dışında görebiliriz fakat onların da Almanya ve Hollanda alt yapılarından çıkması demek, Türkiye'yi seçme ihtimallerini azaltıyor.Bakalım Cenk Tosun gibi erken keşfedilen bir forvet oyuncumuz olacak mı, bunu da zamanla göreceğiz.

ISKA

Seviye 13
Nedir hocam bu işlemci çalışma mantığı dediğiniz?
Amd ve intel işlemcilerin ortak kulandıkları protokoller üzerinden yapılan bir işlem. Şimdi denuvo işlemci üzerinden çalıştığı için crack için yapılan işlemlerde işlemci üzerinden yapılıyor. İşte bu işlemcide yeni bir yöntem bulmuş Empress. Denuvo her işlemcide farklı yöntemle çalıştığı için kırılması da bu yüzden zor oluyor ve uzun sürüyor. Samanlıkta iğne aramak gibi kısaca.
https://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=83361&start=75
There will be a beta test tomorrow at 3PM GMT for Left Alive. I chose it specifically so I can continue my practice with the new technology I developed. The real cracks will start soon.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Videodan sonraki önerilerim:

1-) KMSPICO kullanmayın.
2-) Oyun indirirken veya yüklerken anti-virüs programınızı durdurmayın.

Şahsen ne Kmspico kullanıyorum, ne de oyun indirirken veya yüklerken anti-virüs programımı devre dışı bırakıyorum.Çok çok nadiren oyun yüklenmeyince devre dışı bıraktığım oldu ama onda da güvendiğim dosyalar üzerinden yükleme yapmıştım.Ama yine de mümkün olduğunca açık olsun.Bir de her zaman söylüyorum, yine tekrar edeceğim; bir oyun kırılır kırılmaz hemen indireyim diye atlamayın (yapmayanları tenzih ediyorum).Bekleyin önce bi' iyi mi kötü, sakıncalı mı değil mi ya da en kötü ihtimal optimizasyonu iyi mi değil mi onu bekleyin.Ya bırak kırılır kırılmaz indirmek isteyeni, daha oyun kırılmadan indirmek isteyen var.Neyse sizi videodayla başbaşa bırakıyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şaka maka Crysis 2 Remastered geliyor galiba. Gereksiz bir hareket bana kalırsa.
Hikayeli FPS açlığından dolayı ben dahil birçok insan oynar diye tahmin ediyorum ama gerçekten yeni Crysis oyunu için umut vermek haricinde bir işe yarayacağını sanmıyorum.Hele ki ilk oyunun remastered'ından aldıkları olumsuz eleştirilerden sonra yine aynı hataları yaparlarsa ve yeni Crysis oyunu çıkaracaklarsa (ki pek umudum yok), ona da çıkana kadar hep şüpheyle bakılır.Belki amaçları maddi zorluktan kurtulmak ama bunu yaparken gelecek adına planlar yapmadılarsa ilerde yine aynı duruma düşmeleri içten bile değil.

Videodan sonraki önerilerim:

1-) KMSPICO kullanmayın.
2-) Oyun indirirken veya yüklerken anti-virüs programınızı durdurmayın.

Şahsen ne Kmspico kullanıyorum, ne de oyun indirirken veya yüklerken anti-virüs programımı devre dışı bırakıyorum.Çok çok nadiren oyun yüklenmeyince devre dışı bıraktığım oldu ama onda da güvendiğim dosyalar üzerinden yükleme yapmıştım.Ama yine de mümkün olduğunca açık olsun.Bir de her zaman söylüyorum, yine tekrar edeceğim; bir oyun kırılır kırılmaz hemen indireyim diye atlamayın (yapmayanları tenzih ediyorum).Bekleyin önce bi' iyi mi kötü, sakıncalı mı değil mi ya da en kötü ihtimal optimizasyonu iyi mi değil mi onu bekleyin.Ya bırak kırılır kırılmaz indirmek isteyeni, daha oyun kırılmadan indirmek isteyen var.Neyse sizi videodayla başbaşa bırakıyorum.

Adam haklı ben ondan o benden faydalananıyor. :D. Crackli oyun konusunda siteler diyor yani bu site ve cs.rin i güvenilir sayabiliriz sanırım? Zaten torrent dosyası. Ben Anti virüsü sorunlu bir oyuna crack yaparken yada repack yüklerken kapatıyordum. SP oyun çok oynamadığımdan da çok nadir yapıyordum. Kmspico abi adam bu konuda da haklı gerçi adamlık bir şey yokta ben zamanın da 40 TL ye almıştım şimdi 10-20 diyor yani bu kadarda değil abi alınmalı kaç para sisteme veriyoruz neyde çalışacak bu sistem?

Days Gone'da yolda giderken bir anda mavi soru işareti çıkıyor gittiğimde bir şey bulamadan yola devam ediyorum bu soru işaretlerinde bulmam gereken şey ne ? Bir şey elde edemiyorum aksine mermim bitiyor :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Days Gone'da yolda giderken bir anda mavi soru işareti çıkıyor gittiğimde bir şey bulamadan yola devam ediyorum bu soru işaretlerinde bulmam gereken şey ne ? Bir şey elde edemiyorum aksine mermim bitiyor :D
Aşağıdaki videoya göre yerdeki izler takip edilerek bir sonuca varılabiliyormuş.

ccengizps4

Torrent-Oyun.com
Chelsea, bugünkü skorla birlikte ligi 4. bitirmeyi garantiledi ve bu sayede Şampiyonlar Ligi'ne gitmeye hak kazandılar.

Bir değer yandan bu durum Beşiktaş'a da yaradı. Siyah beyazlı ekip Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılacak.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt