Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melihbass

Seviye 999
Bende aynı şeyleri düşünüyorum. Bu nesil ps5 almayı planlıyorum, ps4 oyunlarını çalıştırdığı için benim gözümde iki konsol ediyor. Ps4 pro ve ps5 olarak. Ancak ne zaman alırım Allah kerim. Bilgisayarlar konusunda da aynı. her şey para hacı. Bu ülkenin refah durumu ince belli bardak gibi kimisinin umrunda değil. Üstlerimize göre Türkiye'de ucuz(!) olan 5 kiloluk kıymayla kavga ede....

Uzun lafın kısası para biriktir hacı. Umarım önümüzdeki 2 sene içinde iyi bir sistem toplarsın. Şöyle rtx'li martieks'li, ışıklı mışıklı.
kanka yaşımız var eski kurt sayılırım bende ışık vs gibi işim olmaz yayıncı değilim ve gerek de duymadım hiç başka bir alternatif geforce now olabilir zaten empress e kaldıysak orjinal alıp rtx grafikleri ile oynamak varken daha cazip olabilir.Ayrıca bence Geforce now tr rezaleti yakın zaman da düzelince çogu kişi oraya akın eder.

Günümüz Türkiye'sinde ne yazık ki alım gücü neredeyse yok denecek duruma geriledi. (Hayır Dolarla mı maaş alıyorsunuz? Dolar borcunuz mu var? :oops:(!))PC toplamak, laptop almak ya da yeni nesil konsola dünya para verip sonrasında bir servette oyunlarına harcamak artık ulaşılması zor bir hayal oldu. Yakında rahatlıkla, zorlanmadan alabileceğimiz tek konsol'un fotosunu bırakıyorum. Bir de 20.000 in 1 kaset taktık mı o misss. :D

melihbass

Seviye 999
Günümüz Türkiye'sinde ne yazık ki alım gücü neredeyse yok denecek duruma geriledi. (Hayır Dolarla mı maaş alıyorsunuz? Dolar borcunuz mu var? :oops:(!))PC toplamak, laptop almak ya da yeni nesil konsola dünya para verip sonrasında bir servette oyunlarına harcamak artık ulaşılması zor bir hayal oldu. Yakında rahatlıkla, zorlanmadan alabileceğimiz tek konsol'un fotosunu bırakıyorum. Bir de 20.000 in 1 kaset taktık mı o misss. :D

küçükken evine atari oynamak için gittiğim arkadaşım vardı.
5 dk oynatıp adaptör isındı diye kapatırdı. geçen arabaya aldım motor isındı deyip indirdim hıyarı.

küçükken evine atari oynamak için gittiğim arkadaşım vardı.
5 dk oynatıp adaptör isındı diye kapatırdı. geçen arabaya aldım motor isındı deyip indirdim hıyarı.
:D ama insanlar çok sık değişir benim 13-15 yaşında ne iken ne olan arkadaşlarım var tabii ana huy değişmiyorda ilerde tekrar görüşünce adam olmuş dedirtiyor yani. :D

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

https://apps.apple.com/tr/app/messiah/id1525735418?l=tr
şöyle bir oyun buldum alıp deneyen oldu mu hiç? İlginç duruyor bir yandan da sanki basitmiş gibi geliyor.
20 Farklı sonu varmış

Edit; bu arada pushsgsagsg
https://youtube.com/shorts/8oLLfXHeta8?feature=share

Moderatör tarafında düzenlendi:

MuratTamer

Darth Vader

Açık betası 27 Mayıs saat 18:00'de başlıyor, 1 Haziran saat 18.00'de sona eriyor. Ön yüklemeye 26 Mayıs saat 18.00'de açılacak. Tam sürüm çıkış tarihi de 8 Haziran.
Verdim siparisi beklemedeyim. Biraz kan akitalim er meydaninda :)

@llMalHeroll aldin mi kardesim sende? Birlikte oynariz arada diyorduk

Verdim siparisi beklemedeyim. Biraz kan akitalim er meydaninda :)

@llMalHeroll aldin mi kardesim sende? Birlikte oynariz arada diyorduk
Daha almadım ama alacağım oyun çıksın görüşürüz gene :)

Beta yı oynadım bir iki övgü atayım; mordhou falan yalan abi bu türün en tepesi olmuş en sevdiğim olaylarından biri de salak salak 360 lı vuruşlar falan yok grafikler ve ortam güzel oynanış vs çok zevkli geldi bana kesinlikle öneririm.

MuratTamer

Darth Vader
Daha almadım ama alacağım oyun çıksın görüşürüz gene :)

Beta yı oynadım bir iki övgü atayım; mordhou falan yalan abi bu türün en tepesi olmuş en sevdiğim olaylarından biri de salak salak 360 lı vuruşlar falan yok grafikler ve ortam güzel oynanış vs çok zevkli geldi bana kesinlikle öneririm.
@llMalHeroll dikkat et fiyat kabarmasinda cikisindan sonra aman :) Ben onceki betayi kacirmistim, kismet olursa bu sefer oynayayim bari. Zaten oyunun ciktigi hafta sehir disinda olacagim buyuk ihtimalle. Cikisinda oynayamicam betada denemis olurum artik

@llMalHeroll dikkat et fiyat kabarmasinda cikisindan sonra aman :) Ben onceki betayi kacirmistim, kismet olursa bu sefer oynayayim bari. Zaten oyunun ciktigi hafta sehir disinda olacagim buyuk ihtimalle. Cikisinda oynayamicam betada denemis olurum artik
Yok ya çıkmaz umarım :D. Başka beta daha mı varmış? öğrendiğim iyi oldu :D.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
oyun hakkında az bilgi verebilirmisiniz singleplayermi battleroyale tarzımı
Multiplayer bazlı, 64 kişiye kadar, yakın dövüş odaklı orta çağ aksiyon oyunu. Oyun modları olarak kale kuşatma, herkes tek, takım ölüm maçı gibi modlar var. Oyunun aksiyonu türünde en iyi olacak gibi. Alttaki videodan oynanış hakkında genel fikir edinebilirsin.

MuratTamer

Darth Vader
Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Keşke birde Dizi Puanlama konusu açsaydınız
Diziyi de aynı konularda yorumlayıp puanlayabilirsiniz, çok da farklı bir platform değil açıkçası.Birden fazla çok konu olunca üyelerin kafası karışıyor, hangisine ne yazsam diye düşünüyorlar.Film konularından biri puanlama, diğeri yorumlama olmasına rağmen kafası karışan oldu mesela.Yine de fazladan bir konunun az kullanılacak olması haricinde bir sakıncası olmayacak.Öneri için teşekkürler.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt