Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melihbass

Seviye 999
Currently your game purchase cannot be re-validated successfully, please wait 24 hours and try again.arkadaşlar steam de bu uyarı var ilk defa aktivasyon yapacam ama 24 saat beklemem mı lazım Steam den alıyorum bu uyarıyı.

RUBENム

war. war never changes.
Currently your game purchase cannot be re-validated successfully, please wait 24 hours and try again.arkadaşlar steam de bu uyarı var ilk defa aktivasyon yapacam ama 24 saat beklemem mı lazım Steam den alıyorum bu uyarıyı.
Farklı hesap varsa onu dene. Yoksa söylediğin gibi 24 saat beklemen gerekiyor.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu arada şampiyonluğun heyecanında unutmuşum, ligin 2.'si olup Şampiyonlar Ligi'ne ön eleme ile katılacak olan Gs'yi ve ligin 3.'sü olup UEFA Avrupra Ligi'ne doğrudan katılacak olan Fb'yi tebrim ederim.Her ne kadar ezeli rakip de olsak, tebrik etmek erdemliktir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba. Öncelikle hepimizin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Sizden ricam 1920x1080 de oynanabilen bi cs 1.6 sürümü varsa paylaşabilirmisiniz. Sitemizde bulunanlardan bir çoğunu indirdim ama hep yarım gözüktü ekranımda. ayarlarından bayağı uğraşsam da düzeltemedim. şimdiden teşekkürler.
Yanlış konuya ileti atmışsınız hocam, o konuda sadece film önerisi ve sohbeti yapılabilir, lütfen kurallara dikkat ediniz.

Bahsettiğiniz sorunla ilgili bir bilgim yok ancak güncel sürüm CS 1.6'yı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu oyun PS4 te de çok iyi gözüküyordu. Nasıl bir ışıklandırma kullanmışlarsa mekanlar çok gerçekçi gözüküyor. Bir de o yağmur animasyonları... Ama bir yarış oyunu olarak vasattı.
İşte o yüzden nasıl Ps4'e oyun çıkarmayı bırakıyorlar diye hayret ediyorum.Bu arada biraz izleyince fark ettim ki bu yarış 9 dk. sürüyormuş (yanlış anlamadıysam).Ben izlerken sıkıldıysam oynayan hayli hayli sıkılacaktır bence.

melihbass

Seviye 999
arkadaşlar kafam da deli sorular gececi tayfa buradaysa dertleşelim az malum dolar kurları,stoklar,mining yapan tayfa yüzünden ekran kartı almak hayal oldu artık. en az 2022 den aşağı ne stoklar gelir ne de fiyatlar düşer sizce bu donemde xbox,ps5 konsollar mı Masaüstü pc mi alınmalı ben bu gidişle konsola yonelicem gibi siz ne düşünüyorsunuz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
arkadaşlar kafam da deli sorular gececi tayfa buradaysa dertleşelim az malum dolar kurları,stoklar,mining yapan tayfa yüzünden ekran kartı almak hayal oldu artık. en az 2022 den aşağı ne stoklar gelir ne de fiyatlar düşer sizce bu donemde xbox,ps5 konsollar mı Masaüstü pc mi alınmalı ben bu gidişle konsola yonelicem gibi siz ne düşünüyorsunuz.
Konsol oyunlarına para yetmez bak demedi deme.Konsol belki bu durumda cazip gelebilir ama konsol oyun fiyatları baya pahalı.

THEA17

T-OUnofficalDiscord: https://discord.gg/DFSGuPrtc4
Konsol oyunlarına para yetmez bak demedi deme.Konsol belki bu durumda cazip gelebilir ama konsol oyun fiyatları baya pahalı.
Kesinlikle katılıyorum. Özellikle PS5 oyunları uçup gitmiş bir durumda, PS5'te oyunlara verdiğin para ile masaüstü parasını ikiye üçü katlayabilir.
Xbox tarafında daha yaygın bir abonelik sistemi var ama yeterli değil daha doğrusu bana göre değil. He birde özel oyun mevzusu var ama varsın olsun youtube ne güne duruyor :D Masaüstünün de dizüstünün de kendine göre eksileri var ama artıları daha fazla bence :)

İşte o yüzden nasıl Ps4'e oyun çıkarmayı bırakıyorlar diye hayret ediyorum.Bu arada biraz izleyince fark ettim ki bu yarış 9 dk. sürüyormuş (yanlış anlamadıysam).Ben izlerken sıkıldıysam oynayan hayli hayli sıkılacaktır bence.
Aaa Ps5'i nasıl satacak adamlar yoksa :)

Son düzenleme:

melihbass

Seviye 999
xbox gamepass mantıklı benim için fakat şuan en az ekran kartı 10k civarı.xbox lar suan 8k civarın da ki konsol ömrü daha uzun oldugunu bilir herkes pc en fazla 2 yıl anca dayanıyor bu ortam da valla durumlar duzelir diye hayal etsem bence 2 sene low da pc de oynamaya devam edicez gibi.

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Bende aynı şeyleri düşünüyorum. Bu nesil ps5 almayı planlıyorum, ps4 oyunlarını çalıştırdığı için benim gözümde iki konsol ediyor. Ps4 pro ve ps5 olarak. Ancak ne zaman alırım Allah kerim. Bilgisayarlar konusunda da aynı. her şey para hacı. Bu ülkenin refah durumu ince belli bardak gibi kimisinin umrunda değil. Üstlerimize göre Türkiye'de ucuz(!) olan 5 kiloluk kıymayla kavga ede....

Uzun lafın kısası para biriktir hacı. Umarım önümüzdeki 2 sene içinde iyi bir sistem toplarsın. Şöyle rtx'li martieks'li, ışıklı mışıklı.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt