Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostlar bu Subnautica Below Zero sanırım daha önce erken erişimdeydi, şimdiki çıkan versiyonu erken erişimden çıkmış versiyonu mu oluyor?

Konusunu hazırlıyorum da yanlış bilgi vermiş olmayayım.

Edit: haberini buldum arkadaşlar, bu sürüm erken erişimden çıkmış haliymiş.

Son düzenleme:
Selamın aleykum arkadaşlar elimde gm8 32gb telefon var telefonun şarj olmuyor ne yapsam kırmızı ışık yanıyor ama dolma işareti gelmiyor batarya simgesi var dibinde kırmızılık lütfen yardımcı olabilir misiniz

RUBENム

war. war never changes.
Arkadaşlar steam'de bir oyunu satın aldım ve oyunun bütün başarımlarını kazandım ayrıca 5 kart slotu var oyunun ve 3 kart da düştü. Şimdi bu oyunu kütüphaneden kalıcı olarak kaldırsam ve oyunu tekrar alsam o başarımlar hesabımda tekrar gözükür mu? Ve o oyunu silmeden önce 3 kart düşürme hakkım vardı ama o hakkım bitti ama oyunu kütüphaneden kalıcı olarak sildiğim için oyunu tekrar alınca kart düşürme hakkım olur mu? @ZireaeL_ @Transient Ghost
Başarımlar silinmiyor. Oyunu yeniden aldığında ise kartları bir kez daha düşüremezsin muhtemelen.

Not: Oyunlar bilgisayarınızdan otomatik olarak silinmeyecek, oynama süreniz ve başarımlarınız profilinizde kalacaktır. Hesabınızdan kaldırmadan önce oyunu kaldırmalısınız. Aksi halde oyunun yerel dosyalarını elle silmeniz gerekecektir. Ayrıca, bu oyunu daha sonra satın alırsanız farklı bir CD anahtarı almayacaksınız.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aaaa olmamış hocam, sol alt köşesinde bir beyazlık kalmış, bunu kabul edemem maalesef.
;D

Özelden de söylediğim gibi; süper olmuş hocam, ellerine sağlık.Sağ alt köşesine senin olduğunu belirten bir imza da ekledim, müsait olunca konusunu açarım.Tekrardan çok teşekkür ederim hocam, ellerin dert görmesin.

Son düzenleme:
Aaaa olmamış hocam, sol alt köşesinde bir beyazlık kalmış, bunu kabul demem maalesef.
;D

Özelden de söylediğim gibi; süper olmuş hocam, ellerine sağlık.Sağ alt köşesine senin olduğunu belirten bir imza da ekledim, müsait olunca konusunu açarım.Tekrardan çok teşekkür ederim hocam, ellerin dert görmesin.

Rica ederim kardeşim. İşte elimizden geldikçe denedik bir şeyler. Logo için Thanx! :)

Hacı sen baya güzel yapmışsın bunu. Bravo vallaha.
Teşekkürler kardeşim! :)

Mass Effect - Legendary Edition niye kırılmadı acaba...
Denuvo mevcutmuş sanırım hocam. Cs de öyle demişler. Tabi ne derece doğru bilemiyorum..

Edit:

Days Gone preload düşmüş bulunmakta. Boyut 52.57 GB. Şuan kopya koruma sistemi görünmüyor gibi steam da vs. Tabi gözümden kaçmadı ise. Bu da demek oluyor ki oyun çıktığı vakit unpacker ve exe nin yayınlanması yeterli gibi..

Son düzenleme:
Telefonda çift uygulamalar sayesinde 2 whatsapp gibi uygulamaları 2 hesaptan da kullanabiliyorduk. Pc için böyle bir uygulama bilen var mı? Hesaptan çıkış yapmadan 2 dc hesabı kullanmak istiyorum mesela bu mümkün mü?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostlar aşağıdaki ss sizde görünüyor mu?

Days Gone konusu için pc'den siteye ss atacağım da bazı resim yükleme siteleri sorunlu veya Ddos korumalı olduğu için paylaşılan ss'ler ilk anda görünmüyor.

Örnek:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Dostlar aşağıdaki ss sizde görünüyor mu?

Days Gone konusu için pc'den siteye ss atacağım da bazı resim yükleme siteleri sorunlu veya Ddos korumalı olduğu için paylaşılan ss'ler ilk anda görünmüyor.

Örnek:

Bende sorun yok, görünüyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aleminin safı bi' Beşiktaş galiba!

Yılanın başını Fb-Gs maçında taraftar alındığında ezemedikleri için ipin ucunu kaçırdılar.Şimdi Beşiktaş hariç herkese serbest.Fenarasyon'un gücü bir tek Beşiktaş'a yetiyor.Aboubakar ile Cenk'e maç cezası vermişler!

Göztepe'de taratftar stada girmeyi bekliyor...

goztepe_de_taraftar_stada_girmeyi_bekliyor_h42570_925b0.jpg

Gs yönetimi minimum 3-4 bin taraftarı stada alarak sözde ceza(!) olan 65 Bin Lira'yı ödemeyi göze aldı!

galatasaray-yonetimi-ceza-yemeyi-goze-alarak-14133624_8549_osd.jpg

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Ücretsiz olarak yayınlanacak yeni The Division: Heartland oyunundan sızıntılar var.

Oyunda 2 farklı mod var. Expedition ve Storm. Expedition Co-op olarak oynanan yeni haritayı tanıyacağımız bir mod. Storm ise 45 oyuncuyu barındıran PvEvP modu. Yani düşününce Expedition ana oyundaki normal açık dünya, Storm ise Dark Zone. Bir de harita olarak önceki oyunların aksine küçük bir kasabada geçecek.

Ne yalan söyleyeyim Ubisoft mantıklı davranmaya başladı. Division baştan beri F2P olması gereken bir oyundu sonunda yaptılar. Tabii yine de 3. oyunu tam fiyata çıkaracaklar sanırım ama bu da bir başlangıç.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ücretsiz olarak yayınlanacak yeni The Division: Heartland oyunundan sızıntılar var.

Oyunda 2 farklı mod var. Expedition ve Storm. Expedition Co-op olarak oynanan yeni haritayı tanıyacağımız bir mod. Storm ise 45 oyuncuyu barındıran PvEvP modu. Yani düşününce Expedition ana oyundaki normal açık dünya, Storm ise Dark Zone. Bir de harita olarak önceki oyunların aksine küçük bir kasabada geçecek.

Ne yalan söyleyeyim Ubisoft mantıklı davranmaya başladı. Division baştan beri F2P olması gereken bir oyundu sonunda yaptılar. Tabii yine de 3. oyunu tam fiyata çıkaracaklar sanırım ama bu da bir başlangıç.
Diğer The Division'lar gibi tek kişilik modu yok mu bunda?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt