Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Pek fazla benzemiyor.

Geçmişte verdikleri Alien Isolation, Metro gibi oyunları tekrar verdiğini hatırlıyorum Epic'in. Bu yüzden GTA 5 vereceklerini düşünüyorum. Geçen yıl yine bu zamanlarda vermişlerdi.
Aynen biraz da dinleyince tam olarak benzemediğini fark ettim.

Bu arada ben de eğer diğer yorumda yazdığım oyunlarla anlaşamadıkları takdirde yine bir oyunu 2. kez ücretsiz vereceklerini düşünüyorum.Bu oyun Batman Arkham Collection olabilir.

Edit: O Batman'in 80. yılına özelmiş ama yine de bu tekrar ücretsiz verilmesine engel değil.

ISKA

Seviye 13
Şöyle oyunlar ve filmler için sabit bir konu açılsa keşke, bitirdiğimiz oyunları orada 100 veya 10 üzerinden değerlendirir, kendi yorumlarımızı yapar, hem de tavsiye de bulunuruz. Aynısı film için de olabilir. Spoilersız hem puanlama, yorum ve öneri şeklinde. Eskiden sanki böyle konular vardı diye aklımda kalmış.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Şöyle oyunlar ve filmler için sabit bir konu açılsa keşke, bitirdiğimiz oyunları orada 100 veya 10 üzerinden değerlendirir, kendi yorumlarımızı yapar, hem de tavsiye de bulunuruz. Aynısı film için de olabilir. Spoilersız hem puanlama, yorum ve öneri şeklinde. Eskiden sanki böyle konular vardı diye aklımda kalmış.
Bence de olmalı böyle sabit konular. Oyun, Dizi, Film diye ayrı ayrı. Aslında film-dizi için şöyle bir konu vardı ama yenisi açılabilir. Oyunlar için de bu konu var en yakın sanırım ama bu da tam uymuyor yani.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sitenin alt yapısında değişiklik yapmaya gerek olmayan her türlü öneriye açığım arkadaşlar (alt yapı beni aşar).Dediğin gibi ''Film, Anime Öneri Konusu'' diye bir şey vardı diye hatırlıyorum ama genelde anime sohbetleri için kullanılıyordu herhalde.Film sohbet ve önerisinin o konudan ayrılması gerektiği düşünüyorum.Bunun için ayrı bir konu açarım.Bir de müsait olunca dediğin gibi filmleri ve oyunları değerlendirmek (yorumlamak) için de 2 ayrı konu açacağım.Zaten film konusunu açmak aklımda vardı da pek ilgilenilmez diye düşünüyordum açıkçası.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar sizden bir ricada bulunacağım.Aşağıdaki görsele benzer bir kapak resmi yapmak istiyorum fakat gördüğünüz üzere bu konudaki becerim pek iyi değil.Rica etsem bu konuda yardımcı olur musunuz?

Bu arada açacağım konu 'oyun değerlendirme (puanlama)' konusu olacak, bilginize.

SELEN

If you think you can then you can.
Arkadaşlar sizden bir ricada bulunacağım.Aşağıdaki görsele benzer bir kapak resmi yapmak istiyorum fakat gördüğünüz üzere bu konudaki becerim pek iyi değil.Rica etsem bu konuda yardımcı olur musunuz?

Bu arada açacağım konu 'oyun değerlendirme (puanlama)' konusu olacak, bilginize.

Bir tane örnek yapmak istedim.

Bu arada bilmeyenler var ise arkaplanları silmek için remove sitesini kullanabilirsiniz.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Arkadaşlar steam'de bir oyunu satın aldım ve oyunun bütün başarımlarını kazandım ayrıca 5 kart slotu var oyunun ve 3 kart da düştü. Şimdi bu oyunu kütüphaneden kalıcı olarak kaldırsam ve oyunu tekrar alsam o başarımlar hesabımda tekrar gözükür mu? Ve o oyunu silmeden önce 3 kart düşürme hakkım vardı ama o hakkım bitti ama oyunu kütüphaneden kalıcı olarak sildiğim için oyunu tekrar alınca kart düşürme hakkım olur mu? @ZireaeL_ @Transient Ghost

Şöyle bir şey denedim. Umarım olmuştur :)

Alternatif

Son düzenleme:
Arkadaşlar steam'de bir oyunu satın aldım ve oyunun bütün başarımlarını kazandım ayrıca 5 kart slotu var oyunun ve 3 kart da düştü. Şimdi bu oyunu kütüphaneden kalıcı olarak kaldırsam ve oyunu tekrar alsam o başarımlar hesabımda tekrar gözükür mu? Ve o oyunu silmeden önce 3 kart düşürme hakkım vardı ama o hakkım bitti ama oyunu kütüphaneden kalıcı olarak sildiğim için oyunu tekrar alınca kart düşürme hakkım olur mu? @ZireaeL_ @Transient Ghost
Bir ürün için her hesapta sağlanan haktan fazlasını kazanamazsın. Ben total war Rome 2 yi sahibi olan hesapta oynayarak kart düşürdüm sonra diğer hesabımla paylaşarak oynadığımda onada düştü.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bilmediğim bir konu maalesef.

Bir tane örnek yapmak istedim.

Bu arada bilmeyenler var ise arkaplanları silmek için remove sitesini kullanabilirsiniz.
Çok güzel olmuş hocam, eline sağlık, aşağıda 3 tane daha öneri gelmiş, hangisini seçeceğime karar veremedim valla. ;D

Şöyle bir şey denedim. Umarım olmuştur :)

Alternatif

Ellerin dert görmesin hocam, çok güzel olmuşlar, hangisini seçsem aklım diğerinde kalacak.Sanırım oyunlara göre bir seçim yapacağım, tekrardan teşekkür ederim.

Bu arada biraz daha zor durumda kalmamı isteyen varsa önerilere hala açığım, zoru severim. ;D

Bilmediğim bir konu maalesef.

Çok güzel olmuş hocam, eline sağlık, aşağıda 3 tane daha öneri gelmiş, hangisini seçeceğime karar veremedim valla. ;D

Ellerin dert görmesin hocam, çok güzel olmuşlar, hangisini seçsem aklım diğerinde kalacak.Sanırım oyunlara göre bir seçim yapacağım, tekrardan teşekkür ederim.

Bu arada biraz daha zor durumda kalmamı isteyen varsa önerilere hala açığım, zoru severim. ;D
Rica ederim kardeşim eğer istediğin bir oyun vs varsa yada bir kaç oyun. Yaz bana özelden ona göre de denerim bir şeyler :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt